Luckland Rishikimi 2024 - Affiliate Program

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Luckland Casino është pjesë e programit Affilistars, i cili është një program i sigurt, i sigurt dhe super ekskluziv i filialeve. Çdo kazino në internet që dëshiron të bashkohet me këtë program shoqërues mund të kontaktojë me Affilistars në faqen e saj zyrtare të internetit. Pasi të kenë plotësuar një formular regjistrimi, ata do të duhet të presin që Affilistars të vërtetojnë llogarinë e tyre.

Anëtarët e anëtarëve do të kontaktojnë kazinonë e paraqitur me postë pasi të jenë miratuar si anëtarë të programit të filialeve. Kazinotë në internet që janë pjesë e programit të filialeve Affilistars janë si më poshtë:

  • Kazino Luckland
  • Luaj Jango Casino
  • Kazino SpinShake
  • Kazino Cashiopeia
  • Kazino JackMillion
  • Kazino Spin Samba
  • Kazino Midas

Të gjitha kazinotë në internet që janë pjesë e programit të filialeve Affilistars do të marrin një pagesë që llogaritet sipas përqindjes së tyre neto të të ardhurave nga lojërat. Pjesa më e madhe e të ardhurave që mund të gjenerohet nga trafiku i kazinosë shkon deri në 50%.