Loyal Casino

Age Limit
Loyal Casino
Loyal Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Loyal Casino është një kazino evropiane e themeluar mirë, e disponueshme në të gjithë kontinentin. Bashkëpunimi me Betsson Group bëri që Loyal Casino të kishte softuerin më të mirë në treg.

Që kur hapi dyert e saj në 2004, Loyal Casino ka vazhduar t'u japë lojtarëve përvojën më të mirë të mundshme të lojërave në internet. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Corona Ltd dhe e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. I njohur më parë si kazino Oranje, faqja ka mbi 1500 lojëra që mund të luhen duke filluar nga lojëra elektronike deri te lojërat e tavolinës dhe shfaqjet e lojërave.

Loyal Casino

Games

Kur lojtarët marrin një kazino që u pëlqen, ata presin një shumëllojshmëri të gjerë lojërash. Në bashkëpunim me Betsson Group, Loyal Casino ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash nga zhvilluesit më të mirë të lojërave. Lojtarët shijojnë mbi 500 slot machines dhe video slots, lojëra tavoline dhe jackpot progresive. Variacionet e pokerit si Texas Hold'em dhe poker Karaibe janë në dispozicion.

Withdrawals

Lojërat në internet kanë të bëjnë me emocionin dhe paratë. Loyal Casino e bën më të lehtë për lojtarët që të arkëtojnë para pas një fitoreje të madhe ose sipas lehtësisë së tyre. Lojtarët mund të tërheqin para duke përdorur Visa ose MasterCard. Programet e pagesave në internet si Paysafecard, Skrill, Neteller dhe Me besim. Tërheqjet e portofolit elektronik dhe kartave janë gjithashtu të disponueshme me transaksione që përfundojnë brenda 24 orëve.

Monedhat

Lojtarët mund të depozitojnë para në llogarinë e tyre të lojërave në monedha të ndryshme, por kazino kryesisht mbështet euro, veçanërisht për tërheqjet. Aftësia për të depozituar para në monedha të ndryshme duke përdorur një gamë të gjerë metodash depozitimi është një plus për lojtarët nga rajone jashtë Evropës. Lojtarët gëzojnë limite të mëdha tërheqjeje deri në 50,000 EURO në ditë.

Bonuses

Shumica e kazinove në internet kanë bonuse tërheqëse për të tërhequr lojtarë të rinj. Megjithatë, shumë pak kanë një bonus të mirë depozite pa kërkesa të larta bastesh. Lojtarët e rinj marrin një bonus mirëseardhjeje prej 200% deri në 200 € plus 200 rrotullime të lira në depozitën e tyre të parë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të verifikojnë llogarinë e tyre dhe të bëjnë një depozitë prej 10 € ose më shumë.

Languages

Gjuha angleze është e lehtë për t'u mësuar dhe evoluon me ndryshimin e kohës. Anglishtja është gjuha më e përhapur në Evropë. Loyal Casino synon kryesisht kumarxhinjtë nga vendet evropiane dhe kjo shpjegon pse kazinoja ka përqafuar gjuhën. Faqja e internetit është në dispozicion në anglisht, dhe lojtarët gjithashtu mund të kenë akses në shërbimet e mbështetjes së klientit në anglisht.

Mobile

Kur dëshironi të luani nga smartfoni ose tableti juaj, mund të përdorni faqen e internetit për celular. Faqja celulare është po aq efektive sa faqja e zakonshme e internetit dhe lojtarët mund të depozitojnë para, të luajnë lojëra dhe të bisedojnë me mbështetjen e klientit. Lojtarët që kërkojnë një ndjenjë autentike kazinoje mund ta gjejnë atë në seksionin e kazinosë live të Loyal Casino.

Software

Loyal Casino ka bashkëpunuar me të gjithë zhvilluesit e njohur të softuerit, duke i dhënë asaj një nga varietetet më të mira në treg. Lojtarët mund të luajnë lojëra nga Nextgen, Thunderkick, Microgaming, Stakelogic, Evolution Gaming, Rrotullimi i shpejtë, Play Pragmatic, Play n Go dhe NetEnt. Anëtarët do të kenë lojëra të mahnitshme që vijnë gjatë gjithë kohës nga krijuesit më të mirë të lojërave.

Support

Me mbështetjen e besueshme të klientit, Loyal Casino ka ndërtuar një numër të konsiderueshëm lojtarësh besnikë. Kazinoja nuk i zhgënjen lojtarët e saj; ekipi i mbështetjes së klientit është gjithmonë i disponueshëm për të trajtuar pyetjet dhe shqetësimet e lojtarëve. Lojtarët mund të arrijnë mbështetjen e klientit përmes telefonit 00356-22603931, email support@loyalcasino.com dhe Live Chat. Kazinoja ka një seksion të mirë FAQ.

Deposits

Kur një lojtar depoziton para në llogarinë e tij, paratë reflektohen menjëherë, duke i lejuar ata të fillojnë të luajnë menjëherë. Në Loyal Casino, lojtarët mund të depozitojnë para në llogaritë e tyre përmes kartave të kreditit, duke përfshirë Visa dhe MasterCard, Paysafecard, dhe kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill. Lojtarët evropianë kanë mundësinë e depozitimit të parave duke përdorur Trustly.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (80)