Loki Rishikimi 2024 - Withdrawals

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj është shumë e thjeshtë. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të përdorni të njëjtën metodë për të tërhequr fonde si ajo që keni depozituar.

Kur përdorni Viza për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe do të duhen nga 1 deri në 3 ditë bankare për të marrë fondet tuaja. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Mastercard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Coinspaid për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është BTC 0.002 dhe shuma maksimale është 0.4 BTC.

Kur përdorni Skrill për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neteller për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni QIWI për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni iDebit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 5000 CAD.

Kur përdorni Instadebit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 5000 CAD.

Kur përdorni Webmoney për të tërhequr fonde, ka një tarifë prej 2,5% dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Ecopayz për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Rapid nga Skrill për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Sticpay për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 3000 dollarë.

Kur përdorni Neosurf për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë, kjo është e disponueshme vetëm për rajonin Sepa.

Kur përdorni Pika e Venusit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Interac Online për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 7500 dollarë.

Kur përdorni Astropay Direct për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni Astropay Card për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni UPayCard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Paysafecard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 250 dollarë.

Kur përdorni Yandex për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Mastercard disponohet vetëm në këto vende, Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Itali, Letoni, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegji , San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia dhe Mbretëria e Bashkuar.

Monedha

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Loki Casino duke përfshirë Euro "EUR", dollar amerikan"USD", Dollar Australian"AUD", Dollar i Zelandës së Re"NZD", Dollar Kanadez"CAD", Krona Norvegjeze"NOK", zloty polake"PLN", koruna çeke"CZK", Rand i Afrikës së Jugut"ZAR", jen japonez"JPY", Won e Koresë së Jugut"KRW ", Hryvnia ukrainase"UAH ", Kazakistan Tenge"KZT " dhe Bitcoin "BTC".

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit
2023-08-22

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.