Loki - Withdrawals

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj është shumë e thjeshtë. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të përdorni të njëjtën metodë për të tërhequr fonde si ajo që keni depozituar.

Kur përdorni Viza për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe do të duhen nga 1 deri në 3 ditë bankare për të marrë fondet tuaja. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Mastercard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Coinspaid për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është BTC 0.002 dhe shuma maksimale është 0.4 BTC.

Kur përdorni Skrill për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neteller për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni QIWI për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni iDebit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 5000 CAD.

Kur përdorni Instadebit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 5000 CAD.

Kur përdorni Webmoney për të tërhequr fonde, ka një tarifë prej 2,5% dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Ecopayz për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Rapid nga Skrill për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Sticpay për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 3000 dollarë.

Kur përdorni Neosurf për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë, kjo është e disponueshme vetëm për rajonin Sepa.

Kur përdorni Pika e Venusit për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Interac Online për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 7500 dollarë.

Kur përdorni Astropay Direct për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni Astropay Card për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni UPayCard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Paysafecard për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 250 dollarë.

Kur përdorni Yandex për të tërhequr fonde, nuk ka asnjë tarifë dhe fondet tuaja do të transferohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Mastercard disponohet vetëm në këto vende, Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Itali, Letoni, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegji , San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia dhe Mbretëria e Bashkuar.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Loki Casino duke përfshirë Euro "EUR", dollar amerikan"USD", Dollar Australian"AUD", Dollar i Zelandës së Re"NZD", Dollar Kanadez"CAD", Krona Norvegjeze"NOK", zloty polake"PLN", koruna çeke"CZK", Rand i Afrikës së Jugut"ZAR", jen japonez"JPY", Won e Koresë së Jugut"KRW ", Hryvnia ukrainase"UAH ", Kazakistan Tenge"KZT " dhe Bitcoin "BTC".

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)