Loki - Promotions & Offers

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Loki Casino është shumë bujare për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Gjëja e parë që do të merrni kur të bashkoheni në kazino është një shumë bujare bonus mirëseardhjeje . Më vonë, ka shumë promovime dhe bonuse që mund të shijoni gjithashtu.

Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, Loki Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Ju do të duhet të përdorni një kod promocional për depozitën e parë, të dytë dhe të tretë që bëni. Të kodet e bonusit janë LOKI100, LOKI75 dhe LOKI50.

Kur regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë në Loki Casino, ju keni mundësinë të kërkoni një bonus mirëseardhjeje. Kazinoja do të përputhet me 100% të depozitës suaj të parë deri në 100 dollarë dhe mbi të, do të merrni 100 rrotullime falas. Ju duhet të vendosni një kod bonus LOKI100 kur bëni një depozitë. Ju do të merrni fondet e bonusit menjëherë dhe 20 rrotullimet tuaja të para falas. Për pjesën tjetër të rrotullimeve falas, do të merrni 20 në ditë në ditët në vijim derisa të merrni shumën e plotë. Kur luani përmes bonusit fillestar, mund të kërkoni bonusin e dytë të depozitës. Këtë herë ju do të merrni një bonus depozite prej 75% deri në $100. Mos harroni të vendosni kodin e bonusit LOKI75, për të kërkuar këtë ofertë. Dhe së fundi, herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një depozitë prej 50% deri në $100, dhe kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar ofertën është LOKI50.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për bonus është të paktën 20 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 50 herë dhe mbani në mend se duhet të luani përmes fondeve të bonusit përpara se të mund të tërhiqni fitimet tuaja. Basti maksimal që mund të vendosni ndërsa jeni ende duke luajtur me fondet e bonusit është i kufizuar në 1$. Ju keni 14 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve përndryshe fitimet tuaja do të anulohen. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që duhet të mbani mend është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)