Loki - Live Casino

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Live Casino

Lojërat e kazinosë live po fitojnë shumë popullaritet këto ditë pasi ato janë një alternativë e shkëlqyer për lojërat klasike të tavolinës. Në Loki Casino, ju mund të gjeni rreth 60 lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë në këtë pikë dhe të keni përvojë aq të afërt sa mund të jetë sikur të luanit në një kazino me bazë tokësore.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lehtë për t'u mësuar dhe të kesh mundësinë për ta luajtur këtë lojë live është e paçmueshme. Do të argëtoheni shumë dhe për një moment do të besoni se jeni vërtet në një kazino me njerëz të vërtetë. Elementi social që mund të sjellin lojërat live janë duke i bërë këto lojëra të veçanta dhe kjo është arsyeja kryesore pse njerëzit kënaqen duke i luajtur ato.

Të luash blackjack live është e lehtë, gjithçka që duhet të mësosh janë disa rregulla bazë dhe je gati të shkosh. Loja fillon me vendosjen e një basti dhe marrjen e dy letrave, si fillim. Pasi të shihni letrat tuaja dhe kartën e fundit të tregtarit, mund të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ju keni mundësinë për të marrë një tjetër kartë, për të goditur, ose mund të qëndroni me letrat që keni tashmë. Ideja e lojës është që të merrni një dorë me një vlerë totale sa afër 21. Ju gjithashtu keni mundësinë për të ndarë, nëse merrni çifte ose mund të dyfishoni.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Të luash ruletë drejtpërdrejt është një përvojë e mrekullueshme. Të shikosh rrotën e ruletës që rrotullohet dhe të presësh që topi të zbresë në numrin që ke zgjedhur është kaq emocionuese.

Nëse jeni fillestar, atëherë ju këshillojmë të filloni të luani rrotën evropiane. Ka 37 xhepa, me numra nga 1 deri në 36 dhe 1 xhep jeshil me zero. Ruleta evropiane ofron shanse më të mira në krahasim me lojërat e tjera, kështu që është një pikënisje e shkëlqyer.

Ka baste të ndryshme që mund të vendosni kur luani ruletë dhe nëse doni të përmirësoni shanset tuaja për të fituar, ne ju këshillojmë të mësoni bastet.

Dy llojet kryesore të basteve janë bastet e brendshme dhe të jashtme. Bastet e brendshme do të ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të fituar këto baste janë shumë më të vogla. Këto janë të gjitha bastet që mund të vendosni kur luani ruletë:

· Një bast direkt ofron pagesën më të lartë, e cila është 35 me 1. Ky është një bast në një numër të vetëm.

· Një bast i ndarë është një bast mbi dy numra që janë pranë njëri-tjetrit në tryezë.

· Një bast rruge është një bast që mbulon tre numra që janë pranë njëri-tjetrit në tryezë.

· Një bast katror është një bast mbi 4 numra që janë në formën e një katrori në tryezë.

· Bast me gjashtë rreshta është një bast në 6 numra dhe pagesa për këtë bast është 5 me 1.

· Një bast me ngjyra është një bast që topi do të bjerë në një xhep të kuq ose të zi.

· Bast Dozens është një bast që mbulon 12 numra dhe ofron një pagesë prej 2 deri në 1.

· Një bast i lartë/ i ulët është një bast për numrat e ulët ose për numrat e lartë.

· Tek/çift është një bast për të gjithë numrat tek ose çift.

· Një bast kolone është një bast në një grup prej 12 numrash.

Lojëra të drejtpërdrejta

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta në Loki Casino mundësohen nga Evolution Gaming, një nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në industrinë online. Ka edhe tavolina VIP, por edhe në tavolinat e zakonshme, do të shihni që e gjithë eksperienca është mjaft interaktive dhe miqësore dhe do të kaloni një kohë të mrekullueshme duke luajtur në kazino. Në këtë pikë, ju mund të gjeni lojërat e mëposhtme live në Loki Casino:

Ëndrra tërheqëse

Auto Ruletë

Ruletë zhytëse

Ruletë e shpejtësisë

Tavolina të mëdha VIP

VIP Fortune

Punto Banco

Tavolina Blackjack të Bardhë/Argjend/Klasik

Partia Blackjack

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)