Loki - Deposits

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Mënyra të ndryshme pagese mund të përdoren për të depozituar fonde në llogarinë tuaj të Loki Casino. Kur të krijoni llogarinë tuaj, do t'ju kërkohet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar dhe mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë.

Ju mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Çdo mënyrë pagese ka një kufi minimal dhe maksimal të lejuar, kështu që le të shohim se çfarë kërkohet për disa nga metodat më të njohura.

Kur përdorni Viza për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Mastercard për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Coinspaid për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.001 BTC dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale.

Kur përdorni Skrill për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neteller për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Zimpler për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni QIWI për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Paysafecard për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Instadebit për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 7.500 CAD.

Kur përdorni Webmoney për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neosurf për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Ecopayz për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Rapid nga Skrill për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Sticpay për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 3000 dollarë.

Kur përdorni Siru Mobile për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 5 dollarë dhe shuma maksimale është 15 dollarë.

Kur përdorni Venus Point për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Astropay Card Direct për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, përfshihet një tarifë prej 2,5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni Yandeks për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2,5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Loki Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë. Herën e dytë do të merrni një depozitë prej 75% deri në 100 dollarë. Dhe herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë. Bonusi i mirëseardhjes përfshin gjithashtu 100 rrotullime falas që do të merrni pas depozitimit tuaj të parë.

Për të aktivizuar çdo bonus, duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën $20.

Kufiri i depozitave

Kufiri minimal i depozitave në Loki Casino është 10 dollarë dhe kufiri minimal i tërheqjes është 20 dollarë, por kjo mund të ndryshojë. Për informacion më të detajuar duhet të drejtoheni te arkëtari dhe mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm për mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Loki Casino duke përfshirë Euro "EUR", Dollar Amerikan "USD", Dollar Australian "AUD", Dollar Zelanda e Re "NZD", Dollar Kanadez "CAD", Krone Norvegjeze "NOK", Zloty Polake "PLN", Koruna çeke "CZK", Rand i Afrikës së Jugut "ZAR", Jeni japonez "JPY", Won e Koresë së Jugut "KRW", Hryvnia ukrainase "UAH", Tenge Kazakistani "KZT" dhe Bitcoin "BTC".

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)