Loki Rishikimi 2024 - Deposits

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Mënyra të ndryshme pagese mund të përdoren për të depozituar fonde në llogarinë tuaj të Loki Casino. Kur të krijoni llogarinë tuaj, do t'ju kërkohet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar dhe mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë.

Ju mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Çdo mënyrë pagese ka një kufi minimal dhe maksimal të lejuar, kështu që le të shohim se çfarë kërkohet për disa nga metodat më të njohura.

Kur përdorni Viza për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Mastercard për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Coinspaid për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.001 BTC dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale.

Kur përdorni Skrill për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neteller për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Zimpler për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni QIWI për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Paysafecard për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Instadebit për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale është 7.500 CAD.

Kur përdorni Webmoney për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Neosurf për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Ecopayz për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2.5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Rapid nga Skrill për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Sticpay për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 3000 dollarë.

Kur përdorni Siru Mobile për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 5 dollarë dhe shuma maksimale është 15 dollarë.

Kur përdorni Venus Point për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, nuk ka asnjë tarifë dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Kur përdorni Astropay Card Direct për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, përfshihet një tarifë prej 2,5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 500 dollarë.

Kur përdorni Yandeks për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, ka një tarifë prej 2,5% dhe transferimi është i menjëhershëm. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5000 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Ndeshja e depozitave

Loki Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë. Herën e dytë do të merrni një depozitë prej 75% deri në 100 dollarë. Dhe herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë. Bonusi i mirëseardhjes përfshin gjithashtu 100 rrotullime falas që do të merrni pas depozitimit tuaj të parë.

Për të aktivizuar çdo bonus, duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën $20.

Kufiri i depozitave

Kufiri i depozitave

Kufiri minimal i depozitave në Loki Casino është 10 dollarë dhe kufiri minimal i tërheqjes është 20 dollarë, por kjo mund të ndryshojë. Për informacion më të detajuar duhet të drejtoheni te arkëtari dhe mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm për mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni.

Monedha

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Loki Casino duke përfshirë Euro "EUR", Dollar Amerikan "USD", Dollar Australian "AUD", Dollar Zelanda e Re "NZD", Dollar Kanadez "CAD", Krone Norvegjeze "NOK", Zloty Polake "PLN", Koruna çeke "CZK", Rand i Afrikës së Jugut "ZAR", Jeni japonez "JPY", Won e Koresë së Jugut "KRW", Hryvnia ukrainase "UAH", Tenge Kazakistani "KZT" dhe Bitcoin "BTC".

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit
2023-08-22

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.