Loki - Affiliate Program

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni një formular regjistrimi. Këtu ju duhet të vendosni disa detaje personale si emri, data e lindjes dhe adresa e emailit për të filluar. Pasi të jeni miratuar, mund të filloni të fitoni para.

Në fillim, kazinoja do t'ju japë normën bazë prej 40% të të ardhurave të kazinosë dhe ju keni mundësinë të rrisni tarifën tuaj duke ftuar më shumë lojtarë. Shkalla më e lartë që mund të merrni këtu është 50%, dhe do t'ju duhet të ftoni të paktën 50 lojtarë për të arritur këtë normë.

Cili është programi i filialeve të Loki Casino?

Programi i filialeve të Loki Casino quhet Alpha Affiliate dhe përfshin markat e mëposhtme:

Kazino LOKI

Kazino Golden Star

Kazino Gunsbet

Kazino Webbyslot

Kazino EUslot

Kazino CrazyFox

Total score8.4
Përfitimet
Disavantazhet
- Asnjë mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (28)