Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Slotat

2021-12-19

Ethan Tremblay

Slotet online janë disa nga lojërat më të famshme të basteve në internet, dhe zhvilluesit po gjejnë vetëm mënyra për ta bërë atë më argëtues. Në ditët e sotme, ka shumë tema për të zgjedhur si aventura, fantastiko-shkencore apo edhe më tradicionale.

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Megjithatë, me afrimin e shpejtë të festave të gëzueshme, më në fund është koha për t'i hedhur një sy lojërave më të mira online me temën e Krishtlindjeve që e sjellin Babadimrin dhe ndihmësit e tij të vegjël në qendër të vëmendjes. Këtu janë disa nga 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2022.

Sweet Bonanza Christmas nga Pragmatic Play

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

E rrumbullakët dhe e ftohtë është emri i lojës, ndërsa njerëzit e dëborës zënë në qendër skenën me Sweet Bonanaza Xmas! E stolisur me gëzim festash, kjo lojë shumëngjyrëshe me lojëra elektronike në internet është bërë nga askush tjetër përveçse Ofruesi i lojërave me çmime Pragmatic Play.

Sweet Bonanza Xmas përmban një automat në internet me pagesë 5 me 6 kudo ku mund të shikoni fruta të shijshme dhe të ngrira dhe ushqime të grumbulluara ndërsa merrni fitimet e mëdha. Jo vetëm kaq, por mund të merrni edhe një shumëzues të madh 100x në raundin e Rrotullimeve Falas.

Mund të riktheheni, të relaksoheni dhe të përtypni ushqimet tuaja të preferuara të pushimeve pasi veçoritë e Sweet Bonanza Xmas Tumble dhe Autoplay ju lejojnë të luani derisa të mos ketë kombinime fituese në tabelën e lojës ose derisa të mbeten pa fondet.

Ju mund të shikoni Sweet Bonanza Xmas në faqet e shkëlqyera të basteve në internet si Bob Casino.

Santa's Stack nga Relax Gaming

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Nëse e gjeni veten duke kërkuar diçka të re për t'ju sjellë gëzim për Krishtlindje, atëherë mos shikoni më larg se Stack Santa's Relaxed Gaming.

Santa's Stack pushimet me disa pikë nostalgjie bonusi me teksturën 8-bitëshe të pikseluara të lojërave elektronike të mrekullueshme në internet. Ndonëse nga jashtë mund të duket si një kthim prapa, në fakt është një lojë origjinale që sillet rreth veçorive të thjeshta kryesore, vlerave të mëdha dhe lojërave të lehta e të drejtpërdrejta që janë po aq të paqëndrueshme sa një stuhi dëbore.

Santa's Stack është një slot rrjeti që paguan grupe me 8 rreshta dhe 8 kolona në një panel lojrash. Grupet fituese krijohen kur të paktën pesë simbole të ngjashme janë afër njëri-tjetrit dhe goditen, duke shkaktuar një veçori kaskade.

Nëse jeni duke kërkuar për diçka nostalgjike, por të mbushur me frymën e Krishtlindjes, atëherë përgatituni për të marrë një goditje në ndjenjat me Santa's Slack, të cilën mund ta bëni luani në faqet me reputacion të basteve në internet si National Casino.

Sekretet e Krishtlindjeve nga NetEnt

Ka shumë lojëra elektronike me temë Krishtlindjet atje, ku shumica do t'ju godasin në fytyrë me këmbanat, bilbilat, dritat dhe ndezjet e bezdisshme. Sidoqoftë, sekreti i Sekreteve të Krishtlindjeve është se ajo shkoi në rrugën delikate që përfshiu me hijeshi temën në lojë.

Këto video lojëra elektronike me 5 rrotulla, 25 linja pagese fikse do t'ju japin kurora, çorape, ëmbëlsira dhe vetë Kris Kringle do të shfaqet herë pas here në një mënyrë që nuk është dërrmuese.

Megjithatë, si dhuratat e Krishtlindjeve nën pemë, ju do të gjeni gëzimin më festiv në gënjeshtrat e Sekreteve të Krishtlindjeve të fshehura në Rrotullime Falas. Ju mund t'i aktivizoni këto duke marrë 3 ose më shumë pllaka Scatter dhe mund të fitoni deri në 100 herë bastin tuaj total.

Nëse keni qenë mirë këtë vit, shkoni në Casumo dhe jepini një goditje Secrets of Christmas!

Holiday Spirits nga Play'n GO

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Nëse jeni një nga njerëzit që i urren kapitenët e festave që heqin dritat dhe pemët e tyre para se të ndodhë Halloween, atëherë Holiday Spirits është loja e lojërave elektronike në internet për ju.

Holiday Spirits luhet në një rrjet 3 me 3 që u siguron bastorëve 5 linja pagese për të marrë fitore të mëdha. Ndonëse kjo nuk është hera e parë që Ebenezer Scrooge i Charles Dicken dhe tre pamjet e tij që ia ndryshojnë jetën shfaqen në një lojë me lojëra elektronike, Holiday Spirits u jep lojtarëve një ndjenjë të ngrohtë, qetësuese nga oxhaku, pemën e bukur të Krishtlindjes dhe dritën e butë që vjen nga dritaret.

Pavarësisht se është një qindarkë, ole i mirë Scrooge hap portofolin e tij dhe u jep lojtarëve fitore të mëdha me Ebenezer's Clock, e cila mund t'ju japë deri në një shumëzues 10x, dhe Dhurata e Ebenezer, e cila merr çdo shumëzues që keni aktualisht dhe DYFIKONI - madje edhe shumëzues nga Funksioni Win Spin!Nëse shpirti i të treve jeton brenda teje, jepini Holiday Spirits një rrotullim në Duelz.

Carol of the Elves nga Yggdrasil Gaming

Të gjithë i njohim dhe i duam ndihmësit e vegjël të Babagjyshit, por këtë sezon Krishtlindjesh, kukudhët po vijnë për t'ju ndihmuar fitoni shumë në Yggdrasil Gaming's Lojë online slot video Carol of the Elves.

Ndërsa shumica e fansave të Yggdrasil me siguri do ta kuptojnë se është Lugina e Zotave që është mbështjellë me frymën e Krishtlindjes dhe gëzimin e festave, është ende një lojë argëtuese me paqëndrueshmërinë e lartë që e bën atë që ia vlen të provohet.

Motori i lojës në Carol of the Elves është pak i çuditshëm. Rrjeti i rrotullave 5 me 5 fillon me 12 lokacione qoshe të bllokuara. Fitoret rezultojnë në rrotullime, të cilat zhbllokojnë pozicionet. Numri i mënyrave për të fituar varion nga 45 në 3,125, duke e bërë atë një lojë emocionuese për t'u parë.


 Disa mund të thonë se pamjet vizuale të "Carol of the Elves" janë pak të dobëta, por të gjithë mund të pajtohen se muzika në sfond është një hit i vërtetë. Nëse po kërkoni të merrni një humor festiv me një lojë të mirë të lojërave elektronike në internet, shikoni Carol of the Elves në 888 Casino.

Të rejat e fundit

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic
2023-09-28

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic

Lajme