Kazino me para të vërteta First-Person Deal or No-Deal të renditura dhe të vlerësuara 2024

Lojërat e kazinosë live janë një nga mënyrat më të mira për të ndjerë atmosferën e të luajturit në një kazino me bazë tokësore, por në internet, nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë priten nga njerëz të vërtetë, të quajtur tregtarë, të cilët transmetohen drejtpërdrejt, në mënyrë që ju të keni një përvojë të jashtëzakonshme kazinoje. Gjatë viteve të fundit, shumë lojëra të reja të kazinosë live janë shfaqur në faqet e kazinove. Një seksion shumë interesant i versionit të lojërave live që mund të gjeni është Game Show. Mund të sjellë shumë kënaqësi në udhëtimin tuaj.

Një nga shfaqjet më të njohura të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta është Deal ose No Deal, i cili lejon një numër të pakufizuar lojtarësh të marrin pjesë në garën për tonelata çmimesh në para. Nëse keni luajtur tashmë një marrëveshje ose asnjë marrëveshje në ndonjë kazino në internet, do të jeni të kënaqur të dëgjoni se lojërat e Evolution ka zhvilluar një shfaqje tjetër të Marrëveshjes në Persona të Parë ose Lojë Pa marrëveshje.

Ne vendosëm t'ju ofrojmë një udhëzues të thelluar, në mënyrë që t'ju ndihmojmë të mendoni nëse kjo është loja e duhur për ju.

Samuel O'Reilly
ExpertSamuel O'ReillyExpert
ResearcherPriya PatelResearcher

Çfarë është një lojë kazino me marrëveshje me personin e parë apo pa marrëveshje?

Epo, Deal or No Deal është një shfaqje lojërash shumë argëtuese, e cila u lejon bastuesve të shumtë të luajnë për një çmim të ndryshëm në para. Loja është mjaft e thjeshtë. Gjithçka fillon me një raund, ku lojtarët rrotullojnë një kasafortë bankare, nëpërmjet raundit kualifikues të bazuar në RNG. Çdo rrotullim do të vendosë shumën e parave në çantën më të madhe të çmimit.

Jo shumë kohë më parë, Lojëra evolucionare e zhvilluar një version në vetën e parë të shfaqjes së lojës me marrëveshje ose pa marrëveshje. Ju mund të prisni rregulla të ngjashme për lojën e marrëveshjeve në vetën e parë. Për sa kohë që kualifikoheni duke zhbllokuar tre segmente të arta, do të jeni në gjendje të grumbulloni sa më shumë çantë të jetë e mundur, për të mbledhur shpërblime më të mëdha.

Fazat e shfaqjes së lojës

Faza 1

Loja Marrëveshje në Personi të Parë ose No-Deal përbëhet nga tre faza. Duke parë të parën, ku vendosni bast dhe synoni të kualifikoheni në fazën tjetër, që është marrëveshja aktuale ose pa marrëveshje. Siç e kemi përmendur tashmë, ju duhet të rrotulloni kasafortën e bankës dhe të grumbulloni segmentet e arta për të vazhduar në fazën tjetër.

Faza 2

Nëse kualifikoheni me sukses për raundin Top Up, do të keni opsionin për të shtuar më shumë fonde në cilindo nga çantat, gjë që vendoset nga një rrotë, e cila shton shumëzues të rastësishëm në aksione. Shumëzuesit janë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur vlerën që mund të merrni në lojën kryesore, prandaj sigurohuni që ta organizoni mirë strategjinë tuaj.

Faza 3

Dhe së fundi, kur hyni në seksionin aktual të marrëveshjes ose pa marrëveshje, ju keni lojën kryesore, e cila do t'ju lejojë të fitoni një çmim në para. Në një marrëveshje me personin e parë ose pa marrëveshje, nuk do të kishte një tregtar që të merrej me çantat, por softueri do t'i hapte ato.

Ju mund të zgjidhni të pranoni ndonjë nga çmimet në ofertën e bankierit ose të vazhdoni të luani në top box. Gjatë raundeve, bankieri mund të ofrojë për të shkëmbyer çantën tuaj, kështu që ju duhet të vendosni me shumë kujdes nëse ia vlen.

Një nga përfitimet më të mëdha të luajtjes së versionit Deal ose No-Deal First Person është se mund të luani në modalitetin e shpejtë kur hapen çantat e shumta në të njëjtën kohë. Natyrisht, ju ende mund të zgjidhni modalitetin normal, ku zbulohet një çantë në të njëjtën kohë.

Si të luani lojën e marrëveshjes së personit të parë ose pa marrëveshje?

Marrëveshja me personin e parë ose pa marrëveshje është një version i shkëlqyeshëm, identik i lojës së zakonshme të marrëveshjeve të drejtpërdrejta, por këtu nuk do të shihni një host para jush. Softueri do të zbulojë çantat. E gjithë kjo e bën atë lojë mjaft të lehtë për t'u luajtur. Sidoqoftë, le të shohim udhëzuesin hap pas hapi se si ta bëjmë atë.

 1. Zgjidhni ndonjë kazino në internet që ka një marrëveshje në vetën e parë ose lojë pa marrëveshje.
 2. Regjistrohuni dhe hapni lojën.
 3. Filloni duke kaluar fazën e kualifikimit.
 4. Shkoni përpara te tjetra, ku mund të shtoni më shumë para në çantat.
 5. Hyni në raundin e marrëveshjes kryesore, ku zbulohen të gjitha kutitë e çmimeve.
 6. Luaj derisa të pranosh ofertën e bankierit, ose të mbeten dy kuti.
 7. Pas kësaj, ju do të jeni në gjendje të filloni konkursin nga e para, duke kaluar përsëri në tre faza.

Karakteristikat e lojës dhe loja e marrëveshjes me personin e parë ose pa marrëveshje

Një veçori shumë interesante që ofruesi prezantoi, dhe është mjaft i saktë, është butoni Go Live, i cili ju lejon të hidheni drejtpërdrejt në seksionin e kazinosë live, ku mund të merrni një host të drejtpërdrejtë dhe të shndërroheni në versionin live të lojë.

Zakonisht lojërat me marrëveshje me personin e parë ose pa marrëveshje kanë një RTP shumë të lartë, e cila është shumë tërheqëse për lojtarët që duan të marrin kthime më të mëdha. Zakonisht, RTP është rreth 95.45%. Basti minimal është 0.10, dhe pagesa maksimale është rreth 250 000 nëse fitoni çmimin më të madh të parave.

Shumëzuesi, nga faza e dytë, ku mund të mbushni çantat, varion nga 0,10x deri në 75x - 100x. Sigurisht, duke filluar nga çantë e parë, duke shkuar deri në numrin 16.

Si të luani me sukses lojëra me marrëveshje ose pa marrëveshje?

Sigurisht, në mënyrë që të jetë i suksesshëm në këtë lojë tregojnë, ju do të keni të ndiqni strategjinë tuaj dhe të mos vini bast verbërisht.

Për shembull, nëse vendosni një kufi për çdo bast që vendosni, rritni në mënyrë drastike shanset tuaja për të rritur paratë që merrni nga oferta përfundimtare e bankierit, ose, përkatësisht, nëse merrni çantën përfundimtare.

Gjithashtu, duhet të jeni të kujdesshëm kur rrotulloni timonin. Rrota mund të shumëfishojë paratë në çdo çantë, por ndonjëherë, nuk ia vlen të vihet shumë bast në timon.

Çfarë duhet të kërkoni në lojërat me marrëveshje me personin e parë ose pa marrëveshje?

Në thelb, një marrëveshje me personin e parë ose një shfaqje lojërash live kazino pa marrëveshje është një nga lojërat më të mira nga lojërat e Evolution, pasi ka një ndërfaqe të mirëorganizuar, tërheqëse dhe të lehtë për t'u përdorur. Në dy skajet e ekranit, do të shihni një seksion me 8 çantë, pavarësisht nëse jeni duke përdorur një ekran celular apo desktop.

Bankieri zë vend në mes të ekranit, nga ku bën ofertat dhe komunikon me telefon. Dhe, gjithashtu, në fund të ekranit, do të dalloni seksionin e basteve, ku mund të vendosni bastet tuaja, në mënyrë që të jeni fituesi me sa më shumë vlerë.

Pse duhet të zgjidhni një shfaqje lojërash të drejtpërdrejta në personin e parë ose pa marrëveshje?

Shfaqja e Lojërave të Parë në Personi të Parë ose Pa marrëveshje është ndër lojërat më të njohura live që mund të luani në kazinotë online. Ka një lojë shumë të thjeshtë, e cila përbëhet nga tre faza, ku, natyrisht, faza kryesore e shfaqjes së lojës përfundimtare, është ajo ku hapni çantat dhe synoni të bëni një marrëveshje dhe shpresoni të merrni çantën e çmimit më të madh. Fati mund të lidhet me fazën përfundimtare, por nëse ndiqni një strategji dhe eliminoni kutitë e çmimeve të ulëta, mund të përfundoni duke fituar më shumë para.

Në përgjithësi, shfaqja e lojës mund të jetë shumë emocionuese, por nëse është e duhura për ju. Për ta identifikuar atë, le të shohim të mirat dhe të këqijat kryesore të lojës.

Të mirat:

 • Është një lojë me shumë shtresa, që ofron shumë kënaqësi.
 • Nuk duhet të presësh për zgjedhjet e lojtarëve të tjerë.
 • Mund të luani në mënyrë të shpejtë ose normale.
 • Mund ta luani në çdo lloj ekrani, pavarësisht nëse është celular apo desktop.

Disavantazhet:

 • Lojtarët që sapo kanë filluar lojën mund të jenë pak të frustruar.
 • Ju nuk keni nevojë të komunikoni me lojtarë të tjerë.

Zbuloni ofruesit kryesorë të marrëveshjeve në personin e parë ose pa marrëveshje

Shfaqja e drejtpërdrejtë e lojërave me Marrëveshje në Personi ose Pa marrëveshje u zhvillua nga Evolution gaming, e cila është një nga ofruesit më të mëdhenj të lojërave të kazinosë live në botë. Pra, mund të prisni një lojë të nivelit të lartë, me shumë veçori shtesë dhe disponueshmëri në çdo ekran.

Siguria dhe siguria duke luajtur Marrëveshje në personin e parë ose pa marrëveshje në kazinotë në internet

Nuk është befasi që pa marrë parasysh se në cilën kazino në internet ju pëlqen të luani shfaqjen e lojës live FP Deal ose No-Deal, siguria do të jetë në nivelin më të lartë të mundshëm. Sepse ofruesi është mjaft popullor për kërkesat e tij të sigurisë, duke mbrojtur të gjithë lojtarët e tij në çdo mënyrë të disponueshme.

Dhe nëse vjen një moment kur ndiheni të pasigurt, duhet të mbani mend se ofruesi është i rregulluar nga autoritetet më të mëdha të lojërave të fatit dhe gjithashtu përdor teknologji shumë të koduar për të mbrojtur të dhënat tuaja personale dhe paratë.

About the author
Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
Lojëra
About

Samuel O'Reilly, një vendas austriak, është truri i disa prej udhëzuesve më të hollësishëm të kazinove në internet. Me një dekadë në industrinë e lojrave, ekspertiza e Samuelit është e pakrahasueshme, duke i bërë komentet e tij të preferuara si nga fillestarët ashtu edhe nga profesionistët. Emri i avatarit: CasinoKanguroo

Send email
More posts by Samuel O'Reilly

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është Shfaqja e Lojërave Live me Marrëveshje në Personi të Parë apo Pa marrëveshje?

Marrëveshja me personin e parë ose pa marrëveshje është një shfaqje lojë shumë tërheqëse, e bazuar në versionin e saj origjinal, Live Deal ose No-Deal. Megjithatë, në versionin First-Person, nuk do të duhet të prisni që ndonjë garues tjetër të luajë, pasi do të luani vetëm. Loja përbëhet nga disa segmente: të vësh bast, të rrotullosh timonin, për të rritur shumën në secilën prej çantëve dhe, së fundi, të hapësh secilën, derisa të arrish në fund, ose të pranosh ndonjë ofertë nga bankieri. .

Cilat janë fazat e shfaqjes së drejtpërdrejtë të lojës së marrëveshjes në personin e parë ose pa marrëveshje?

Ka tre faza në shfaqjen e lojës së drejtpërdrejtë të Marrëveshjes në Personi ose Pa marrëveshje. E para është faza e kualifikimit, ku duhet të mbledhësh mjaft segmente të arta, ku në thelb duhet të ecësh përpara. Tjetra është ajo ku lojtarët rrotullojnë timonin, në mënyrë që të mbushin çantat. Dhe raundi i fundit i shfaqjes së lojës është kur lojtarët hapin çantat, në mënyrë që të marrin shpërblimin më të madh të mundshëm.

A mund ta rris përqindjen e fitimeve kur luaj Marrëveshje në Personi të Parë ose Pa marrëveshje?

Një mënyrë për të fituar më shumë nga loja është duke shtuar më shumë në raundin pas atij kualifikues. Kjo është mënyra e qartë që lojtarët përdorin për të rritur gamën e fitimeve. Por, ne ju këshillojmë shumë që të krijoni strategjinë tuaj të basteve për të luajtur, e cila mund t'ju ndihmojë të fitoni më shumë.

Sa zgjasin raundet në marrëveshje ose pa marrëveshje?

Çdo raund në Marrëveshjen me Persona të Parë ose Pa marrëveshje është rreth 2 minuta, prandaj sigurohuni që të luani shpejt, veçanërisht në raundin e kualifikimit, pasi do t'ju duhet të rrotulloni timonin më pas dhe të mbushni çantat me kujdes.

Si të fitoni në një marrëveshje në vetën e parë apo pa marrëveshje?

Në thelb, për të fituar në Marrëveshje në personin e parë ose pa marrëveshje, ju duhet vetëm të kaloni fazën e kualifikimit, ku duhet të grumbulloni mjaft segmente ari, pastaj të rrotulloni timonin për të mbushur çantat sa më shumë që të jetë e mundur dhe në fund të shkoni. në raundin e fundit të shfaqjes së lojës, ku mund të pranoni çdo ofertë nga bankieri ose të lëvizni deri në fund, pa pranuar asnjë marrëveshje, e cila do t'ju lërë me çantat që keni nisur fillimisht.

A mund të luaj me marrëveshje ose pa marrëveshje përmes një pajisjeje celulare?

Po, një nga avantazhet më të mëdha të lojës, është se lojtarët mund ta luajnë atë në çdo lloj ekrani, pa marrë parasysh nëse është një ekran celular apo desktop. Sigurisht, nëse doni të luani përmes celularit, do t'ju duhet të zgjidhni një kazino me një aplikacion celular. Për fat të mirë, ka shumë kazino me aplikacione celulare në të gjithë botën.