Kazinotë më të mira në internet për bastet e sporteve

Baste sportive

2021-09-01

Katrin Becker

Bastet në internet janë një industri e madhe! Pavarësisht se në cilën anë të tryezës jeni, tregu gjithnjë në zgjerim është i mbushur me mundësi. Ka para për të fituar në bastet online, veçanërisht kur bëhet fjalë për bastet sportive. Tregu ndjek një rregull të thjeshtë të jetës: nëse diçka është konkurruese, njerëzit do të bastojnë për të.

Kazinotë më të mira në internet për bastet e sporteve

Nuk është çudi që baste sportive në internet të ardhurat po rriten në qiell, me ndihmën e teknologjisë që e bën të gjithë përvojën e basteve më të lehtë se kurrë më parë. Rritja e shpejtë e basteve online është ndihmuar padyshim nga rritja e dixhitalizimit. Megjithatë, ajo ka zbuluar gjithashtu një nënzhanër të ri në tregun shumë të larmishëm: bastet esports!

Popullariteti i basteve esports është në rritje, dhe është në një kurbë eksponenciale. Dëshironi të dini se cilat kazino online janë më të mirat për esports? Ky artikull mund t'ju ndihmojë.

5 faqet më të mira të basteve esports

Ne kemi një numër platformash fantastike të basteve esports. Shumë prej këtyre faqeve të internetit ofrojnë shumicën e lojërave që hyjnë në zhanrin e lojërave të basteve para, duke ju dhënë mundësinë të provoni diçka të re.

Bet365

Ju do të gjeni një gamë e gjerë esports në këtë kazino. Ata kanë një përzgjedhje më të madhe të sporteve elektronike dhe sporteve sesa shumë site të tjera në të njëjtën zonë. Bejsbolli, basketbolli, shigjetat, golfi, garat me kuaj, tenisi dhe boksi janë vetëm një pjesë e vogël e sporteve në të cilat mund të vendosni bast. Ju mund të bastni në sportet elektronike si Counter-Strike, DOTA 2, StarCraft dhe League of legends, nëse preferoni lojëra që zhvillohen në një fushë beteje virtuale.

William Hill

Edhe pse William Hill mund të mos kenë listën më të plotë të sporteve elektronike, ato përfshijnë një pjesë të vogël të më të njohurve. Për shkak se është një faqe e njohur dhe e njohur e kazinove/basteve, me shumë mundësi ata do të fillojnë të ofrojnë më shumë alternativa në të ardhmen e afërt. CS, DOTA 2, Hearthstone dhe League of Legends janë ndër lojërat e disponueshme. Kur vini bast në William Hill, ju mund të zgjidhni të vini bast se kush mendoni se do të fitojë një ndeshje të vetme ose një turne të tërë.

Betsson

Betsson është një kompani suedeze që operon në internet që nga viti 2001 dhe është rritur duke u bërë një nga libraritë më të mëdhenj në botë. Ju mund të bastni në FIFA, League of Legends, DOTA 2 dhe CS në Betsson, dhe nëse ju pëlqen futbolli, keni mbërritur në vendin e duhur.

22 BET

22BET është një tjetër shërbim i njohur bastesh. Futbolli dhe basketbolli, si dhe DOTA 2, League of Legends dhe CS, janë ndër lojërat e tyre esport. Nëse nuk jeni regjistruar tashmë me 22BET, ekziston një mundësi e mirë që ata t'ju japin një bonus të madh mirëseardhjeje.

BetWay

BetWay ka një gamë të gjerë mundësish bastesh esports. Gjithashtu po zgjerohet vazhdimisht, që do të thotë se ofertat e tyre esport dhe lojëra të tjera përditësohen shpesh. Nëse jeni një anëtar i ri i BetWay, ata ofrojnë një ofertë të mirëseardhur që përfshin disa baste falas. Ju mund të bastni për tituj si Rocket League, Over watch, StarCraft 2, World of Warcraft, World of Tanks, Call of Duty dhe disa të tjerë në këtë faqe interneti.

Lajmi i fundit

Crypto vs monedha të rregullta, cilat duhet të përdoren në kazinotë në internet
2023-02-07

Crypto vs monedha të rregullta, cilat duhet të përdoren në kazinotë në internet

Lajme