Live Casino House

Age Limit
Live Casino House
Live Casino House is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth Live Casino House

Live Casino House është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2020 . Live Casino House është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 31/05/2021 , dhe është vlerësuar 8.12 nga 10 bazuar në klientin e përgjithshëm vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Live Casino House

Live Casino House ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 400 dollarë Online Casino . Keno, Mahjong, Poker, Bingo, Poker me tre letra janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Live Casino House , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Live Casino House

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastët e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Live Casino House mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Habanero, Microgaming, Slingo, Iron Dog Studios, Multislot .

Metodat e depozitimit pranohen në Live Casino House

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Live Casino House ju ka mbuluar. Live Casino House mbështet metoda depozitimi si Bitcoin, Bank transfer, Voucher, Skrill, Visa , së bashku me 10 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Live Casino House ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Live Casino House është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com . Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e fatit të përgjegjshëm ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

About

E themeluar në maj 2018, Live Casino House operohet nga Class Innovation BV, e cila është e licencuar sipas ligjit Curacao. Ai fokusohet në tregun aziatik të lojërave, veçanërisht në Tajlandë, Vietnam dhe Japoni.

Me ngjyrat e tij të ngrohta dhe tokësore, faqja e internetit ngjall ndjesinë e një kazinoje të klasit të lartë dhe të sofistikuar. Live Casino House përmban një platformë për lojëra të menjëhershme që lojtarët e desktopit dhe celularëve mund ta shijojnë njësoj.

Games

Tifozët e lojërave elektronike janë të kënaqur me lojëra si Rise of Olympus, ku ata mund të shpërblehen me një pagesë maksimale prej 5000 herë. Lojërat e tavolinës së kazinosë janë po aq argëtuese dhe lojtarët mund të zgjedhin nga të preferuarat e të gjitha kohërave si blackjack, craps, poker me tre letra dhe ruletë. Ofrohen gjithashtu lojëra xhekpot ditore, lojëra sportive virtuale dhe karta gërvishtëse.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre në mënyra të ndryshme. Ngjashëm me metodat e depozitimit, lojtarët tajlandez dhe vietnamezë mund të përdorin transferta bankare lokale, bankare të menjëhershme, para të shpejta dhe të tjera.

Shuma minimale e tërheqjes varion nga një minimum prej 500 THB ose 200,000 VND deri në një maksimum prej 450,000 THB ose 200,000,000 VND në ditë. Në mënyrë të ngjashme, lojtarët në Japoni mund të tërheqin fitimet e tyre duke përdorur metodën e depozitimit, me një minimum prej 10 USD dhe një maksimum prej 15,000 USD në ditë.

Bonuses

Lojtarët e Live Casino House gëzojnë një bollëk bonusesh dhe promovimesh. Për shembull, ekziston një bonus i depozitës së parë prej 200% që mund të shkojë deri në 400 USD në Japoni, 6,000 baht në Tajlandë, ose 4,600,000 dong në Vietnam.

Kazino ofron gjithashtu kthime parash javore, bonuse javore zbritjeje, shpërblime për ditëlindje dhe bonuse referoj një shoku.

Languages

Meqenëse Live Casino House fokusohet në tregjet e lojërave të fatit në internet në Japoni, Tajlandë dhe Vietnam, nuk është për t'u habitur që mbështet gjuhët amtare të këtyre vendeve.

Prandaj, lojtarët që jetojnë në këto vende mund të luajnë lojëra, të lundrojnë në kazino dhe të komunikojnë me mbështetje në japonisht, tajlandez ose vietnamez për një përvojë më pa probleme. Faqja ofrohet edhe në anglisht.

Monedhat

Kazinoja pranon dhe mbështet disa monedha. Lojtarët në Tajlandë përdorin bahtin Thai (THB) dhe ata në Vietnam përdorin dong vietnamez (VND). Ndërkohë, lojtarët në Japoni mund të përdorin dollarin e Shteteve të Bashkuara (USD). Ata mund të luajnë duke përdorur këto monedha, të cilat kazinoja i pranon pa asnjë tarifë këmbimi për depozitim dhe tërheqje.

Software

Live Casino House përmban lojëra nga zhvillues shumë të vlerësuar të softuerit të kazinosë në internet si Ainsworth, Betsoft Gaming, Concept Gaming dhe Evolution Gaming.

Lojtarët do të gjejnë gjithashtu lojëra nga zhvillues të famshëm duke përfshirë Yggdrasil, Play'n GO, iSoftBet, Wazdan dhe NetEnt. Red Tiger, AvatarUX, Rrjeti 1x2, Kiron Interactive, GameArt, Tom Horn Gaming, Habanero dhe shumë të tjera janë gjithashtu në listën e ofruesve të softuerit të Live Casino House.

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit në mënyra të ndryshme për pyetjet dhe shqetësimet e tyre. Përveç opsionit të bisedës live të ofruar në faqe si për desktop ashtu edhe për celular, mbështetja është gjithashtu e disponueshme përmes postës elektronike.

Lojtarët në Tajlandë mund t'i dërgojnë një mesazh support@livecasinohouse.com ndërsa ata në Vietnam dhe Japoni mund t'i dërgojnë me e-mail shqetësimet e tyre support.vn@livecasinohouse.com dhe support.jp@livecasinohouse.com, respektivisht.

Personeli i mbështetjes së klientit mund të arrihet gjithashtu përmes llogarisë Line të kazinosë.

Deposits

Lojtarët në Tajlandë dhe Vietnam mund të bëjnë depozitat ose pagesat e tyre në Live House Casino nëpërmjet transfertës bankare lokale, bankingut të menjëhershëm, Fast Cash dhe PromptPay me QR Code.

Ndërkohë, opsionet e depozitave për lojtarët në Japoni përfshijnë kartat e kreditit, Voucher by Visa, iWallet, ecoPayz, Cryptopay dhe Venus Point. Pragu minimal dhe maksimal i depozitave varen nga vendi i banimit të lojtarit.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Japoneze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Japonia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (48)