Kahnawake Gaming Commission

Komisioni i Lojërave Kahnawake është në fakt një organ rregullator kanadez që ofron licenca për rregullimin e duhur të kazinove të ndryshme në internet, dhomave të pokerit dhe librave të shumtë sportiv. Komisioni i Lojërave Kahnawake ofron një opsion të drejtpërdrejtë dhe fleksibël për të siguruar dhe mirëmbajtur kazinotë në internet që miliona klientë të luajnë dhe të shijojnë. Komisioni është i vendosur në territorin Mowhawk në Quebec, Kanada, dhe kryesisht ofron licenca për kazinotë online brenda rajonit.

Që nga viti 1999, Komisioni i Lojërave të Kahnawake ka licencuar qindra faqe interneti të lojërave të fatit dhe libra sportive, duke i forcuar ato si një mundësi e shkëlqyer për të punuar me bizneset e ardhshme. Më poshtë mund të gjeni detaje të mëtejshme rreth këtij komisioni.

Lajmi i fundit

Lista e licencave më të mira të lojërave të fatit në 2021
2021-01-18

Lista e licencave më të mira të lojërave të fatit në 2021

Nëse po kërkoni t'i bashkoheni botës së madhe të lojërave të kazinosë në internet, të mësoni se si të dalloni faqet më të mira të lojërave të fatit është thelbësore. Kjo sepse ju duhet të luani në një platformë të drejtë, të sigurt dhe të sigurt për të fituar para. Për fat të mirë, shumica e kazinove online me reputacion janë të licencuara dhe të rregulluara nga juridiksione të besueshme të lojërave të fatit. Pra, nëse dëshironi të luani në MB, SHBA, Kanada ose ndonjë vend tjetër, ky artikull ju prezanton me rregullatorët kryesorë të kazinove në internet.