Leo Vegas - Withdrawals

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Tërheqja në Leo Vegas është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni opsionin e Tërheqjes. Nga atje, ju duhet të zgjidhni mënyrën e pagesës që është më e përshtatshme për ju dhe të shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

Ekzistojnë mënyra të ndryshme pagese që mund të zgjidhni për të bërë një tërheqje dhe ato përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • PayPal
 • Me besim
 • Neteller
 • Skrill
 • Transferte bankare
 • Shumë më mirë

Koha e pagesës varet nga mënyra me të cilën keni zgjedhur për të bërë një tërheqje.

Nëse përdorni një portofol elektronik për tërheqje, koha e pagesës do të jetë brenda 24 orëve.

Nëse përdorni një kartë debiti për tërheqje, koha e pagesës do të jetë nga 3 deri në 5 ditë.

Nëse përdorni një transfertë bankare për tërheqje, koha e pagesës do të jetë nga 2 deri në 5 ditë.

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje është po aq emocionuese sa të luash lojërat. Për këtë arsye, Leo Vegas Casino e ka thjeshtuar këtë procedurë në mënyrë që të përqendroheni në pjesën argëtuese, dhe ajo është të luash lojëra. Nëse fituat dhe dëshironi të tërheqni, duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • Shkoni te faqja e tërheqjes.
 • Zgjidhni metodën që dëshironi të përdorni për të bërë një tërheqje. Rregulli i përgjithshëm këtu është të zgjidhni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.
 • Futni shumën që dëshironi të tërhiqni.
 • Konfirmoni tërheqjen.

Është shumë e rëndësishme që llogaria juaj të verifikohet para se të mund të bëni një tërheqje. Kjo është një procedurë e thjeshtë dhe duhet bërë për sigurinë tuaj dhe të kompanisë gjithashtu.

Disa banka nuk pranojnë tërheqje nga një kazino online, kështu që ju duhet të gjeni një alternativë. Këtu është një listë e bankave që nuk pranojnë fonde nga kazino online:

 • AXIS Banka e Indisë
 • Banka HDFC
 • IDBI BANK
 • Banka ICICI
 • Kotak Mahindra Bank Ltd.
 • Standard Chartered Bank
 • Banka e Amerikes

Nëse banka juaj është në listë, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Thjesht gjeni një bankë alternative dhe bëni një tërheqje.

Monedha

Në Leo Vegas monedhat e mëposhtme janë të disponueshme për të bërë një tërheqje:

 • Dollar Australian
 • Dollar Kanadez
 • koruna çeke
 • Krona daneze
 • euro
 • Paund i madh britanik
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona norvegjeze
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)