Leo Vegas - Mobile

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Përdorimi i aplikacionit celular për të vendosur baste nuk mund të ishte më i lehtë. Mund të përdorni pajisjen tuaj të dorës për të hyrë në kazino dhe për të luajtur lojërat tuaja të preferuara në lëvizje sa herë që dëshironi. Lexoni sot rishikimin tonë të plotë të kazinosë celulare Leovegas.

Nëse jeni adhurues i sporteve dhe dëshironi të përdorni celularin tuaj për të vënë një bast në sportin tuaj të preferuar, mund ta bëni këtë tani. Thjesht hyni në ngjarjen ku dëshironi të vendosni një bast dhe do të shihni shanset dhe thjesht klikoni mbi të. Për të vendosur baste, duhet të keni fonde në llogarinë tuaj. Do të befasoheni nëse zbuloni se mund të depozitoni para në llogarinë tuaj lehtësisht duke përdorur smartfonin ose tabletin tuaj.

Për më tepër, nuk keni nevojë të shkarkoni aplikacionin për të hyrë në kazino. Ju mund ta bëni këtë vetëm duke përdorur shfletuesin tuaj. Por disa njerëz preferojnë të kenë një aplikacion të kazinosë së tyre të preferuar dhe do të jenë të lumtur të zbulojnë se Leo Vegas ofron aplikacione për të gjithë operatorët kryesorë.

Aplikacioni celular për Android

Përdoruesit e Android do të shijojnë të njëjtën përvojë cilësore premium që gjendet në lojërat e tyre në desktop. Ju mund të zgjidhni nga qindra lojëra pasi të hyni në llogarinë tuaj. Aplikacioni Android përdor të njëjtën teknologji të kriptimit si versioni i desktopit për të mbajtur të sigurta të gjitha të dhënat tuaja të ndjeshme. Këto janë pajisjet e përputhshme:

 • Samsung: Galaxy A70, Galaxy A50, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8, Galaxy S9 & S9 Plus, Galaxy S10e, S10 & S10 Plus, Galaxy S10 5G, Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 6, Galaxy Note 7, Galaxy Note 8, Galaxy Note & Note 9, Note 10 & Note 10 Plus, Galaxy J3, Galaxy A3, Galaxy J5, Galaxy A20E, Galaxy A80

 • Nokia: : Nokia 6 2018, Nokia 4.2, Nokia 1 Plus, 2.2, 7.1, 8.1

 • Huawei: P9, P9 lite, P9 Plus, Y3, P8 Lite, P8, P30 Pro, P30, Mate 20 Lite, P20 Lite, P30 Lite, P20 Pro, Y6, Mate 20X 5G, Y7, P Smart

 • Sony: Xperia E5, Xperia X Compact, Xperia XZ, Xperia X, Xperia XA, Xperia 10, Xperia 1, Xperia L3,

 • LG: G5 SE, Nexus 5X, G Flex 2, LG V50 ThinQ 5G

 • Motorola: Moto G4, X Force, X Style, Moto G4 Play, G7 Plus, G7 Power, G7 Play, E5 Play

 • HTC: 10, One A9S, Desire 530

 • Të tjera: Vodafone Smart platinum 7, BlackBerry PRIV, Pixel Phone nga Google, DTEK 50, ZTE Axon 7 Mini, ZTE Blade V7 Lite, Google Pixel 3, 3A & 3A XL, OPPO Reno Z, OPPO Find X, OPPO Reno, HONOR 10 , HONOR 20, HONOR 20 Pro, HONOR View 20, Xiaomi Mi Mix 3 5G

  Aplikacioni celular për iOS

  Leo Vegas nuk do të ishte i plotë nëse nuk do të kishin një aplikacion për iOS. Tani, ju mund të shijoni më shumë se 500 lojëra video dhe lojëra jackpot në internet, lojëra tavoline që ju emërtoni.

Ju do të merrni transmetim me cilësi HD njësoj sikur të luanit në një desktop. Aplikacioni përditësohet rregullisht, kështu që lojërat e vjetra hiqen dhe funksionet që nuk funksionojnë rregullohen dhe ju sigurojmë se nuk do të keni asnjë defekt gjatë lojës.

Këto janë pajisjet që janë në përputhje me kazinonë:

 • iPhone: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR , iPhone 11, iPhone 11 Pro & iPhone 11 Pro Max
 • iPad: Pro, iPad mini, Mini 2, 3, 4, iPad Air, Air 2, iPad origjinal
Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)