Leo Vegas - Affiliate Program

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me Filialin e Leo Vegas, duhet të dërgoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Do të regjistroheni automatikisht në një plan të ndarjes së të ardhurave dhe do të merrni një përqindje të të ardhurave neto që sjellin lojtarët tuaj.

Ju do të merrni një komision për jetën e të gjithë lojtarëve të referuar sepse nuk ka klauzola kufizuese në kontratë. Ju mund të bashkoheni me një plan tjetër komisioni, por do t'ju duhet ta negocioni këtë me menaxherin e filialit.

Të gjithë bashkëpunëtorët paguhen në datën 15 të çdo muaji dhe pragu minimal është 100 dollarë. Të gjitha pagesat bëhen nëpërmjet transfertës bankare, Skrill, ose ju mund t'i merrni pagesat tuaja direkt në llogarinë tuaj të kazinosë.

Të gjitha pagesat lëshohen në euro, kështu që nëse përdorni një monedhë të ndryshme mund të aplikohen disa kosto këmbimi.

Cili është programi i filialeve të Leo Vegas Casino?

Programi i filialeve të Leo Vegas quhet LeoVegas Affiliates.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)