Leo Vegas - Account

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Për të luajtur lojëra në Leo Vegas, duhet të jeni anëtar i kazinosë. Hapja e një llogarie është një procedurë shumë e thjeshtë dhe do të bëhet në vetëm pak minuta. Thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në skedën "Hap llogari". Plotësoni formularin e regjistrimit dhe jepni kazinosë informacionin tuaj personal.

Rihap llogarinë

Nëse tashmë keni një llogari në kazino dhe dëshironi ta rihapni atë, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do ta shqyrtojnë këtë çështje. Në varësi të arsyes pse mbyllët llogarinë tuaj në radhë të parë, koha e rihapjes mund të ndryshojë.

Limiti Llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në Leo Vegas Casino. Nëse besoni se mund të merrni dy bonuse mirëseardhjeje duke krijuar një llogari të kopjuar, e keni gabim. Ky akt është i paligjshëm dhe ju rrezikoni të humbni bonusin tuaj të parë.

Procesi i verifikimit

Leo Vegas duhet të kryejë kontrolle verifikimi për të gjithë klientët depozitues. Për të verifikuar llogarinë tuaj, do t'ju duhet të dërgoni kopje të disa dokumenteve ligjore.

Gjëja e parë që kazinoja do të kontrollojë është nëse jeni në moshë madhore për të luajtur apo jo. Ata gjithashtu do të duhet të verifikojnë që ju jeni ai që thoni se jeni dhe se nuk po përdorni kartën e kreditit të dikujt tjetër për shembull.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur regjistroheni për një llogari në Leo Vegas Casino, do t'ju duhet të zgjidhni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Është përgjegjësia juaj të siguroheni që askush të mos zbulojë se cilat janë të dhënat tuaja të hyrjes. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor llogarinë tuaj, atëherë duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i mirëseardhjes në Leo Vegas shtrihet në katër depozitat e para. Herën e parë që bëni një depozitë, nëse depozitoni deri në 50 dollarë, do të merrni një bonus depozite prej 100% deri në 100 dollarë dhe 25 rrotullime falas. Nëse depozitoni 50 dollarë, do të merrni një bonus depozite prej 200% deri në 200 dollarë dhe 25 rrotullime falas. Shuma maksimale që mund të merrni në fondet e bonusit është 1600 dollarë dhe 120 rrotullime falas në total. 20 rrotullime falas do t'ju jepen edhe para se të bëni një depozitë. Rrotullimet falas duhet të përdoren brenda 3 ditëve dhe kërkesat e bastit janë 35 herë. 20 rrotullimet pa depozita që do të merrni mund të luhen në Gonzo's Quest, Starburst, Mega Fortune Dreams, Swipe dhe Roll & Witchcraft Academy.

Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë dhe 25 rrotullime të tjera falas.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë dhe 25 rrotullime të tjera falas.

Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 400 dollarë dhe 25 rrotullime të tjera falas.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)