Leo Vegas

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Leo Vegas u themelua në vitin 2011 dhe menjëherë pësoi rritje të shpejtë për shkak të rritjes së lojërave të fatit në internet dhe celular. Kompania u themelua nga Gustaf Hagman (CEO i Grupit) dhe Robin Ramm-Ericson (Kryetar i Bordit dhe Drejtor Menaxhues i LeoVentures). Në maj 2016, Leo Vegas lançoi produktin e tij të basteve sportive Leo Vegas Sport, i cili shënoi rritjen në tregjet e basteve live.

/leo-vegas/about/

Games

Leo Vegas është një kazino popullore dhe një nga arsyet për këtë është se ofron një bollëk lojërash të ndryshme për lojtarët e saj. Lojërat e tyre janë nga disa nga ofruesit më të mirë të softuerit që do të thotë se ata do të ofrojnë orë dhe orë argëtimi.

Withdrawals

Tërheqja në Leo Vegas është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni opsionin e Tërheqjes. Nga atje, ju duhet të zgjidhni mënyrën e pagesës që është më e përshtatshme për ju dhe të shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar ekuilibrin tuaj dhe për të provuar disa lojëra më shumë se zakonisht. Në momentin që bashkoheni në Leo Vegas, mund të filloni të përdorni bonuset e tyre dhe sapo të bëheni të rregullt në kazino, ka shumë promovime të vazhdueshme edhe për ju.

Payments

Leo Vegas ofron mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Ju ndoshta mund të gjeni mënyrën e pagesës që ju pëlqen të përdorni nëse është një portofol elektronik ose një kartë krediti, thjesht për të përmendur disa.

Account

Për të luajtur lojëra në Leo Vegas, duhet të jeni anëtar i kazinosë. Hapja e një llogarie është një procedurë shumë e thjeshtë dhe do të bëhet në vetëm pak minuta. Thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në skedën "Hap llogari". Plotësoni formularin e regjistrimit dhe jepni kazinosë informacionin tuaj personal.

Languages

Në këtë pikë, Leo Vegas Casino është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme:

  • anglisht
  • finlandez
  • gjermanisht

Countries

Për shkak të kufizimeve ligjore, Leo Vegas nuk është i disponueshëm në disa vende, duke përfshirë Australinë, Shtetet e Bashkuara, Hungarinë, Estoninë, Serbinë, Rusinë, Ukrainën, Afrikën, Azinë dhe Amerikën Latine. Për më tepër, shpërblimet u jepen vetëm lojtarëve në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada, Zelandën e Re, Irlandë, Austri, Zvicër, Gjermani, Suedi, Norvegji, Finlandë dhe Danimarkë.

Mobile

Përdorimi i aplikacionit celular për të vendosur baste nuk mund të ishte më i lehtë. Mund të përdorni pajisjen tuaj të dorës për të hyrë në kazino dhe për të luajtur lojërat tuaja të preferuara në lëvizje sa herë që dëshironi. Lexoni sot rishikimin tonë të plotë të kazinosë celulare Leovegas.

Tips & Tricks

Leo Vegas është një kazino fantastike dhe nëse doni të provoni lojërat e fatit në internet për herë të parë, ju këshillojmë shumë ta zgjidhni atë. Kjo është një kazino e sigurt dhe e sigurt që ka kohë që është në treg, gjë që flet shumë për të.

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë diçka që duhet të përjetojë çdo entuziast i kazinosë. Leo Vegas ka tavolinat e tij të tregtarëve të drejtpërdrejtë që ofrojnë kufizime të përsosura për rrotullat e ulëta dhe rrotullat e larta gjithashtu. Lojërat e kazinosë transmetohen nga Portomaso Casino për të sjellë atë prekjen përfundimtare të përvojës së jetës reale.

Promotions & Offers

Ju mund të filloni përvojën tuaj në Leo Vegas me bonuse bujare pasi të krijoni llogarinë tuaj të re dhe të bëni një depozitë. Bonusi më pas transferohet në llogarinë tuaj si parazgjedhje dhe nuk keni pse ta aktivizoni atë.

Responsible Gaming

Varësia nga bixhozi është në linjën e problemeve serioze të shëndetit mendor dhe nuk duhet anashkaluar. Hapi i parë është një njohje e varësisë dhe vullneti për t'u shëruar. Leo Vegas është këtu për t'ju ndihmuar në çdo hap dhe është shumë e rëndësishme të dini se nuk jeni vetëm.

Software

Leo Vegas është një kazino që përdor teknologji dhe softuer të fundit për të përmirësuar përvojën e lojtarit. Ata bashkëpunuan me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë në rrugën tuaj lojërat më të mira dhe më të njohura.

Support

Klientët që mund të kontaktojnë me një përfaqësues të kazinosë në çdo kohë është thelbësore. Leo Vegas Casino është në dispozicion 24/7 për ju përmes funksionit të tyre të bisedës live. Ju mund t'i kontaktoni ata për çdo problem ose pyetje që keni.

Deposits

Depozitimi në Leo Vegas është shumë i thjeshtë. Ju keni mënyra të ndryshme pagese nga të cilat mund të zgjidhni, por ne rekomandojmë kuletat elektronike sepse ato ofrojnë transaksionin më të shpejtë dhe nuk shtojnë asnjë tarifë shtesë.

Security

Leo Vegas përdor një certifikatë SSL 2048-bit nga DigiCert. Kjo mbron informacionin e lojtarit nga çdo formë aktiviteti hakerimi. Për më tepër, kazinoja ka dy licenca të veçanta nga autoritetet ligjore të lojërave të fatit:

  • Agjencia e Kumarit të Maltës (MGA)
  • Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC)

FAQ

Këtu është lista e të gjitha pyetjeve të zakonshme që lojtarët e Leo Vegas i bëjnë kazinosë.

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me Filialin e Leo Vegas, duhet të dërgoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Do të regjistroheni automatikisht në një plan të ndarjes së të ardhurave dhe do të merrni një përqindje të të ardhurave neto që sjellin lojtarët tuaj.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)