Winorama mirëpret lojtarët e rinj me 7 dollarë në regjistrim

Lajme

2023-05-16

Benard Maumo

Shumica e kazinove në internet mirëpresin nënshkruesit e rinj me një shpërblim që mund të jetë një bonus depozite ndeshjeje, bonus pa depozite, bonus rrotullimesh falas, etj. Por ndërsa bonuset e depozitave janë të përhapura, shumica e lojtarëve kërkojnë bonuse pa depozite sepse këto bonuse nuk kanë shumë kushte . 

Winorama mirëpret lojtarët e rinj me 7 dollarë në regjistrim

Pra, OnlineCasinoRank ka bërë punën e gjuetisë së bonusit pa depozitim për ju për të zbuluar paketën 7 $ të Winorama. Ju do të mësoni se si të kërkoni këtë bonus dhe shpërblime të tjera alternative në kazinonë e rregulluar në internet. 

Cili është bonusi pa depozitim i Winorama 7 $?

Bonuset pa depozita janë më të dëshirueshmet bonuset e kazinosë në internet për lojtarët e rinj. Kjo për shkak se këto shpërblime të kazinosë janë për lojtarët që thjesht përfundojnë procesin e regjistrimit. Ju nuk keni nevojë të depozitoni asgjë për të aktivizuar promovimin tuaj pa depozitë.

Winorama, lojtarët e rinj marrin një paketë prej 7 dollarësh pa depozitë. Janë para të pa tërheqshme që lojtarët mund t'i përdorin për lojëra të tilla si lojëra elektronike, ruletë, blackjack, poker, baccarat dhe shfaqje lojërash. Slot machines, keno, dhe letra gërvishtëse kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Kërkesa për bast është në thelb numri i rasteve kur lojtarët duhet të përdorin një shumë të barabartë me paratë e bonusit përpara se të arkëtojnë fitimet. Kjo do të thotë që një normë më e lartë kufizon shanset tuaja për të arkëtuar fitimet e bonusit. Fatmirësisht, kjo faqe e rregulluar e kazinosë në internet nuk specifikon kërkesat e basteve për shpërblim pa depozitë

Por nuk është aq falas sa tingëllon. Pasi të kërkoni paketën tuaj të mirëseardhjes pa depozitë në Winorama, sigurohuni që të përdorni të gjithë shumën përpara se të bëni një depozitë. Depozitimi i fondeve ndërsa bonusi është aktiv do t'ju nënshtrojë kërkesave standarde të bastit. Përveç kësaj, ky bonus u ofron lojtarëve një mënyrë të shkëlqyer për të fituar një pagesë nëse fati i fillestarit godet. 

Fitoni deri në 200 dollarë me depozitën tuaj të parë në Winorama

Winorama e di se paketa e mirëseardhjes pa depozita prej 7 dollarësh nuk do të tërheqë lojtarë me përvojë të kazinosë. Si i tillë, faqja e lojërave të fatit ofron një bonus ndeshje prej 100% deri në 200 dollarë në depozitën tuaj të parë të parave reale në kazino. Gjëja e mirë është se ju do të keni të drejtë për këtë shpërblim edhe pasi të keni kërkuar çmimin pa depozitë. 

Me këtë thënë, shuma minimale që kualifikohet për bonusin e depozitës është 10 dollarë. Pra, nëse depozitoni 50 dollarë, kazinoja do t'ju shpërblejë me 50 dollarë në para të bonusit që nuk mund të tërhiqen. Gjithashtu, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 50x për të arkëtuar fitimet nga paratë e bonusit. Bonusi jepet menjëherë pas depozitimit të fondeve.

Të rejat e fundit

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2
2023-06-01

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë