Promovimi i Kupës së Botës 2022 të Betfinal

Lajme

2022-11-29

Allan

Kupa e Botës FIFA 2022 po vazhdon tashmë në Katar, duke shfaqur talentin më të mirë absolut nga 32 kombe anembanë globit. Me kaq shumë promovime dhe bonuse të ndryshme bastesh që ofrohen këto ditë, mund të jetë e vështirë të dish se ku të fillosh. Megjithatë, një gjë është e sigurt - ka disa çmime masive për rrëmbim! Pavarësisht nëse po kërkoni të fitoni një udhëtim në ngjarjen më të madhe sportive në botë ose thjesht dëshironi të rritni bankën tuaj, ka një promovim atje për ju.

Promovimi i Kupës së Botës 2022 të Betfinal

Në festimin e Kupës së Botës FIFA 2022, Betfinal po ofron promovime dhe bonuse speciale për klientët e çmuar. Shikoni promovimin "Rruga drejt finales" nga Betfinal për lojtarët për t'u siguruar që ata kanë përvojën më të mirë të mundshme kur bastojnë në Kupën e Botës. Me baste emocionuese dhe lojëra futbolli çdo ditë, tani është shansi juaj për të marrë pjesë në të gjithë aksionin. Pra, çfarë po prisni? Filloni të eksploroni botën e mrekullueshme të promovimeve dhe bonuseve të basteve sot!

Çfarë është promovimi "Rruga drejt finales"?

Promovimi "Rruga drejt finales" e Betfinal ka nisur më 19 nëntor dhe shkon deri në finalen e Kupës së Botës më 18 dhjetor. Promovimi përfshin një pasuri prej ringarkoni bonuse, baste falas dhe një çmim masiv prej 20000 dollarësh.

Ju nuk keni nevojë të jeni ekspert bastesh ose të vendosni para për të parë ndeshjet e Kupës së Botës në Betfinal. Në fakt, gjithçka që ju nevojitet është një llogari. Plus, ju mund të identifikoheni nga kudo në botë për të kapur çdo lojë të turneut. Filloni duke krijuar llogarinë tuaj sot dhe shijoni 32 ndeshje pa ndërprerje reklamash!

Si të merrni pjesë?

Bashkohuni në Betfinal sot dhe filloni të fitoni pikë për bast në çdo lojë apo ngjarje të Kupës së Botës. Sa më shumë pikë të grumbulloni, aq më i lartë do të jetë pozicioni juaj në tabelën e drejtuesve. Dhe nëse përfundoni në vendin e parë, do ta bëni fitoni një çmim masiv prej 20 000 dollarësh!

Tabela e drejtuesve - Rruga drejt finales

Bastet në Kupën e Botës do të fitojnë pikë drejt tabelës së liderëve dhe 32 fituesit e parë marrin çmime në para deri në 10000 dollarë pa bast. 

Ju fitoni pikë duke fituar baste (pikë = baste x shanse) dhe duke humbur baste (pikë = baste).

Llogaritja e pikëve

Me çdo bast fitues, pikët tuaja janë të barabarta me shumën që vendosni shumëzuar me shanset. Por mos u shqetësoni - për humbjen e basteve, ju ende fitoni pikë të barasvlershme me të gjithë aksionin tuaj. Pra, në thelb, është një skenar i favorshëm! Filloni të vini baste tani dhe shikoni emrin tuaj në tabelën tonë të liderëve në asnjë kohë!

Faza e grupit - Bonusi i rifreskimit 100$

Nëse depozitoni të paktën 10 dollarë midis 20 nëntorit dhe 2 dhjetorit, do të merrni një bonus 100% deri në 100 dollarë. Thjesht zgjidhni bonusin nga menyja rënëse në seksionin e arkëtarit. (Ju lutemi vini re se zbatohen termat dhe kushtet.)

Raundi i 16 - 2x 10 $ baste Falas

Nga data 3 deri më 6 dhjetor, kërkoni dy baste 10 dollarësh pa bast për të vendosur në çdo bast që lidhet me raundin e 16-të të Kupës së Botës. Çdo bast falas mund të blihet nga seksioni i arkëtarit me një depozitë prej të paktën 20 dollarë (zbatohen T&C).

çerekfinalet - 20 dollarë bast falas

Nëse depozitoni të paktën 20 dollarë përpara ndeshjeve çerekfinale të 9 dhe 10 dhjetorit, mund të fitoni një bast falas prej 20 dollarësh. Ju lutemi vini re se duhet të vendosni bast depozitën tuaj dhe bast falas një herë, por pas kësaj, të gjitha fitimet janë tuajat për t'i mbajtur (zbatohen T&C).

Gjysmë-finalet - 25 $ bast pa rrezik

Me një bast prej 25 dollarësh pa rrezik, ju jeni të garantuar të largoni një fitues nga gjysmëfinalet në 13 dhe 14 dhjetor. Vendos bast sot për paqe mendore nesër! Nëse ekipi juaj fiton, fantastike! Por nëse nuk arrijnë të dorëzojnë, mos u shqetësoni - do të merrni rimbursimin e 25 dollarëve në formën e një basti falas (Zbatohen T&C).

Përballja finale e Kupës së Botës

Ky është shansi juaj i fundit për të fituar çmimin e madh prej $10,000 në para të gatshme! Vini bast për rezultatin e saktë të ndeshjes finale në Lusail më 18 dhjetor. Nëse e fitoni bastin tuaj, do të merrni një rritje prej 500 pikësh!

Përpara përfundimit të Kupës së Botës 2022, të gjithë anëtarët që i bashkohen Betfinalit do të kenë të drejtë për një bonus special! Bëhuni gati të përfitoni nga kjo ofertë e mahnitshme dhe mbushni portofolin tuaj me të gjitha fitimet e mundshme (Zbatohen T&C).

Pjesëmarrja në një promovim bastesh

Kushdo që ka parë ndonjëherë një film karateje e di se rruga për t'u bërë një rrip i zi është e gjatë dhe e vështirë. E njëjta gjë mund të thuhet për rrugën drejt ngjitjes finale si dhe Kupën e Botës. Shpesh duhen vite punë të palodhur dhe përkushtim për të arritur majat, dhe madje edhe atëherë zakonisht ka disa raunde kualifikuese që duhet të lundrohen përpara se të jepet përfundimisht promovimi i madh.

Megjithatë, udhëtimi mund të jetë një udhëtim emocionues dhe shpërblyes, i mbushur me mundësi për të fituar. Kupa e Botës FIFA 2022 është një nga ngjarjet më të rëndësishme në futbollin botëror dhe ju nuk dëshironi të humbisni të gjithë aksionin. Për ata që janë gati për sfidën, shpërblimet e arritjes në promovimin përfundimtar ia vlen përpjekja.

Mendime Përmbyllëse

Promovimet e basteve janë krijuar për t'ju dhënë kthimin më të mirë të mundshëm nga investimi juaj dhe për t'u siguruar që po vini bast me besim. Me kaq shumë në rrezik, kjo është një ngjarje që dëshironi të merrni pjesë. Pavarësisht nëse jeni një fans i vendosur ose thjesht kërkoni të merrni pjesë në aksion, Betfinal ka diçka për të gjithë. Pra, çfarë po prisni? Vizitoni Betfinal dhe përfitoni nga ofertat e mahnitshme!

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme