NetEnt e bën përsëri me slotin Wilderland

Lajme

2020-04-22

Eddy Cheung

NetEnt ka qenë në ballë në prodhimin e lojërave të kazinosë shumë zhytëse dhe nuk duket se ato do të ndalen. Në një kohë kur bota duket se është duke u ndalur, ofruesi i softuerit ka ofruar lehtësim me lëshimin e slotit Wilderland. Duke dalë zyrtarisht në treg në Mars 2020, videoslot-i ka sjellë freski si në estetikë ashtu edhe në lojë. Tema e lojës i çon lojtarët në një botë të mbinatyrshme ku ata lundrojnë dhe kërkojnë të mbledhin fitore duke ndërvepruar me zanat. Loja është përshëndetur për historinë e saj edhe pa qenë në treg për një muaj.

NetEnt e bën përsëri me slotin Wilderland

Veçoritë dhe ofertat e slotit Wilderland

Përveç grafikës së mrekullueshme, mekanika e lojës është gjithashtu mbresëlënëse. Ka pesë bobina dhe 20 linja pagese, të cilat vendosen brenda 3 rreshtave. Në përputhje me temën, këto rrotulla janë të fshehura. Megjithatë, disa rishikues mendojnë se 20 linja pagese janë pak më të ulëta.

Kjo është krijuar nga përshtatshmëria e lojës, pavarësisht se çfarë pajisje përdoret për të luajtur. Ai përshtatet si në pajisjet desktop ashtu edhe në ato celulare pa asnjë humbje në detaje ose pamje mbresëlënëse. Pavarësisht se çfarë pajisje përdoret për të hyrë në lojën Wilderland Slot, ana aventureske mbetet e paprekur.

Oferta dhe Shtesa

Loja ka një të egër të rregullt dhe katër të egra në këmbë. Nuk është 2X egra në këmbë, një shpërndarje e egër dhe një tjetër që synon të mbulojë të gjitha rrotullat. këto janë të mbushura me magjinë e egër. Të gjitha këto punojnë së bashku për të siguruar që lojtarët të kenë mënyra të shumta të padukshme për të fituar. 

Për më tepër, ka shumë rrotullime falas në lojë. Rrotullimet falas i lejojnë lojtarët të familjarizohen me lojën dhe gjithashtu mund të jenë një mënyrë e shkëlqyer për të fituar para të vërteta. Ekziston edhe një veçori e njohur si Thesari i Pyjeve. Ky kombinon Walking Wilds që bien së bashku në Zonën e Aktivizimit gjatë Raundit të Bonusit.

Duke luajtur The Wilderland Slot

Sloti i videos Wilderland është i disponueshëm pothuajse në të gjitha kazinotë në internet që përdorin softuerin NetEnt. Shumica prej tyre po e paketonin në katalogun e tyre sapo doli; disa filluan ta popullarizojnë atë edhe para publikimit zyrtar. Loja tashmë po regjistron shifra të mira në të gjitha këto kazino. T'i bësh njerëzit të adoptojnë lojëra NetEnt nuk është kurrë aq e vështirë, me të vërtetë. 

Ofruesi i softuerit ka bërë emër me lojëra që u japin lojtarëve dhe përvojë të madhe. Këta tituj janë provuar gjithashtu të jenë të sigurt dhe praktikisht të pamundur për t'u manipuluar, që do të thotë se lojtarët kanë besim tek ata. Wilderland është, pra, një çip jashtë një blloku të besuar.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme