Lojërat më të mira të kazinove në internet në 2021

Lajme

2021-05-18

Eddy Cheung

Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri ose i kalitur i kazinosë në internet, duke e kuptuar lojërat më të mira të kazinosë në internet të luash mund të jetë konfuze. Kjo për shkak se të gjitha lojërat e kazinove në internet premtojnë një lojë tërheqëse plot me pagesa të larta. Por këtu qëndron sekreti; disa lojëra janë thjesht më të mira në shumë aspekte. Pra, ky artikull përmban një listë të lojërave më të mira të kazinosë në internet për t'ju ndihmuar të filloni në këmbën e përparme.

Lojërat më të mira të kazinove në internet në 2021

Video Slots

Pas krijimit të një llogarie kazinoje në internet, ka të ngjarë të kërkoni llogarinë tuaj bonus mirëseardhjeje bashkangjitur në një automat. Me pak fjalë, lojërat elektronike në internet janë lojërat më të njohura të kazinosë dhe nuk është sekret që shumica e lojtarëve të rinj preferojnë t'i rrotullojnë rrotullat.

Së pari, lojërat elektronike të videove janë të thjeshta për t'u luajtur. Së dyti, këto lojëra ofrojnë pagesa super të larta, disa që arrijnë në miliona dollarë. Më në fund, dhe më e rëndësishmja, lojtarët gëzojnë bonuse të shumta për të rritur paratë e tyre. Sidoqoftë, lojërat elektronike në internet janë lojëra fati me avantazhe të larta të shtëpisë. Prandaj, mund të bëni pak për të zvogëluar skajin e shtëpisë.

Blackjack

Nga të gjitha lojërat e kazinosë online të listuara këtu, duhet të shikoni bëhuni një lojtar profesionist i blackjack-ut. Ndryshe nga lojëra elektronike me video, kjo lojë tavoline përmban një nga avantazhet më të ulëta të shtëpisë nëse luhet duke përdorur strategjinë e duhur.

Në mënyrë tipike, mjeshtrat e numërimit të kartave mund të zvogëlojnë skajin e shtëpisë në më pak se 0.5%. Është gjithashtu jetike të mbani mend se fitimi i lojës varet kryesisht nga aftësitë dhe pak fat. Në thelb, sa më mirë të luani blackjack, aq më të larta janë shanset për të fituar. Edhe pse të gjitha këto mund të jenë frikësuese për lojtarët e rinj, rezultati përfundimtar është padyshim shpërblyes.

Video Poker

Nëse ju duket blackjack shumë i komplikuar për t'u kuptuar, provoni pokerin online. Ashtu si blackjack, pokeri në internet është një lojë tavoline që kërkon një strategji të nivelit të lartë për të fituar. Zakonisht, kjo lojë me 52 letra luhet duke përdorur një dorë me 5 letra.

Pasi tregtari t'i lëshojë letrat, lojtari do të zgjedhë letrat për t'i hequr dhe cilat do të mbajë. Sidoqoftë, së pari duhet të shikoni tabelën e pagave përpara se të mbani ose të hidhni letra nga çdo marrëveshje. Në përgjithësi, video pokeri është një nga lojërat më miqësore për kumarxhinjtë, me një avantazh shtëpie më pak se 1%.

Ruletë

Megjithatë, në lojërat e tavolinës, Ruleta është më e drejtpërdrejta në këtë kategori. Kjo për shkak se ruleta kërkon pak ose aspak aftësi për të luajtur. Kur luajnë, lojtarët duhet vetëm të vënë një bast në kombinimin e numrave, ngjyrave dhe veçorive të tjera për të fituar një lugë. Sidoqoftë, rrotat e ruletit vijnë në shumë variante.

Shumica e kazinove online ofrojnë versionin amerikan me një "00" dhe një skaj të pjerrët të shtëpisë prej 5.26%. Ju gjithashtu mund të luani versionin evropian "0" me një skaj të shtëpisë së poshtme prej 2.7%. Edhe më mirë, rrota e ruletës franceze krenohet me një avantazh shtëpie prej 1.35%. Pra, zgjidhni rrotat me kujdes.

Bakarat

Loja e pestë e kazinosë në internet në këtë listë është baccarat fitimprurës. Edhe pse të luash këtë lojë tavoline mund të duket si një detyrë e frikshme në fillim, ka disa versione të përballueshme dhe të drejtpërdrejta atje. Për shembull, fillestarët mund të provojnë versionin mini-baccarat përpara se të përparojnë gradualisht.

Gjithashtu, shumica e kazinove online ofrojnë versionin demo të baccarat për t'ju ndihmuar të mësoni dhe kuptoni lojën përpara se të rrezikoni para të vërteta. Jo vetëm kaq, por baccarat gjithashtu ka një avantazh të ulët të shtëpisë prej 1.06%.

konkluzioni

Këto janë lojërat më të mira të kazinosë në internet për të provuar dorën tuaj kudo, në çdo kohë. Lojërat vijnë në varietete të shumta, kështu që është e pamundur t'i renditësh të gjitha në një artikull të vetëm. Mënjanë këtë, mos harroni të shikoni për veçori të tilla si skaji i shtëpisë, tabela e pagesave dhe varianca (për lojëra elektronike) kur zgjidhni një lojë kazino. Dhe më e rëndësishmja, luani në një kazino online të licencuar dhe të rregulluar.

Të rejat e fundit

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2
2023-06-01

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë