Lajme

June 17, 2022

Lojëra elektronike të kazinove në internet për para të vërteta me 100,000 x Jackpot

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Çdo lojtar që ia vlen kripën e tij, do të donte të fitonte një shumë që të ndryshonte jetën në kazinotë më të mira në internet. Ndërsa lojëra të tilla si poker dhe baccarat mund t'u ofrojnë lojtarëve këtë mundësi, është lojëra elektronike në internet për para të vërteta që synojnë lojtarët ambicioz. Slotet janë të lehta për t'u luajtur dhe pagesat janë të bukura.

Lojëra elektronike të kazinove në internet për para të vërteta me 100,000 x Jackpot

Lojëra elektronike për para të vërteta me 100,000 x Jackpot

Shumica lojëra elektronike të vërteta të kazinosë në internet paguani çdo gjë në rajonin prej 5,000x deri në 10,000x të shumës. Pra, nëse jeni pas jackpot-it 100,000x, do t'ju duhet të gërmoni më thellë në kërkimin tuaj. Por mos u shqetësoni sepse ky postim tashmë ka bërë punën e pistë për ju. 

1. Starburst XXXtreme – NetEnt (200,000x)

NetEnt shpërtheu në skenë në vitin 2011 me slotin shumë argëtues Gonzo's Quest. Një vit më vonë, kompania lëshoi ​​​​Starburst, një nga lojërat më të njohura lojëra elektronike kazino në internet sot. Me shpejtësi deri në vitin 2021, NetEnt publikoi këstin e shumëpritur të Starburst, Starburst XXXtreme, me një pagesë marramendëse prej 200,000x. Kjo lojë shumë e paqëndrueshme ka një dizajn 5x3 me nëntë linja pagese. Për të kompensuar më pak linja pagese, RTP mund të ndryshojë midis 96.26% dhe 96.45%. Patjetër që ia vlen të provohet!

2. Fati i Pekinit - Lojë pragmatike (180,000x)

Pekin Luck është një slot me temë kineze që luhet në një rrjet 5x3 me 25 linja pagese mbi mesataren. Këtu, lojtarët mund të krijojnë një fitore duke vendosur 3, 4 ose 5 simbole që përputhen në një linjë pagese. Kjo lojë mund të japë disa çmime joreale, duke përfshirë çmimin kryesor prej 180,000 herë në një rrotullim të vetëm. Megjithatë, Lojë pragmatike përfshin vetëm dy veçori bonus. Njëri është shumëzuesi i egër, i cili mund të shumëzojë aksionet tuaja deri në 400x. Një tjetër është veçoria e rrotullimeve falas që mund të shkaktojë deri në 38 rrotullime bonus dhe një shumëzues 250x. 

3. Mystery Wild Mayan – StakeLogic (125,000x)

Dëshironi të mësoni diçka për historinë e pasur të Perandorisë Maya ndërsa keni një shans për të aktivizuar jackpot-in 125,000x? Luaj këtë automat 2019 nga StakeLogic. Kjo lojë përdor një rrjet 5x4 me 50 linja pagese. Kjo do të thotë se krijimi i një linje me simbole fituese është më e lehtë në Mayan Wild Mystery sesa në makinat e tjera të fatit. Gjithashtu, 96.27% RTP dhe 37,6% e frekuencës së goditjes e bëjnë realiste aktivizimin e çmimit të mrekullueshëm 125,000x. 

4. Wild Flower – Big Time Gaming (114,100x)

Lule e egër nga BTG është një slot me 4000 mënyra fituese që luhet në bobina 6x4. Është paksa e ngjashme me Lil' Devil nga i njëjti zhvillues për sa i përket pamjeve dhe ndjesisë së përgjithshme të lojës. Në këtë lojë, ju do të shijoni një frekuencë mbresëlënëse prej 42,3% dhe RTP 96,59%. Kjo do të thotë që ju krijoni një fitore pas çdo dy apo më shumë rrotullime. Ende nuk jeni të kënaqur? Sloti Wild Flower mund t'ju japë një fitore maksimale 46,100x për çdo rrotullim gjatë lojës bazë. Kjo mund të rritet në 114,100x gjigante me veçoritë bonus. 

5. Dead or Alive II – NetEnt (111,111x)

Dead or Alive është një slot NetEnt i lëshuar në prill 2019. Luhet në një tabelë lojërash 5x3 me deri në 9 linja fikse pagese, të cilat mund të duken të ulëta në një automat me një jackpot 111,111x. Në bobinat, do të shihni kartën standarde A-10 mbretërore dhe simbole të tjera standarde si armët, shishet, kapelet dhe çizmet. Vlera e monedhës për rresht mund të jetë nga 0,01 deri në 0,50. Interesante, Dead or Alive II ka një normë teorike kthimi prej 96.8%, e pazakontë në shumicën e lojërave të çmimit të parë.

6. Lil' Devil - Big Time Gaming (100,000x)

Lil' Devil nga Big Time Gaming është një tjetër automat i përshtatshëm për lojtarët që luhet në një plan urbanistik 6x4 me 4096 mënyra fitimi. Është një vend i caktuar me temë djallëzore që paraqet engjëjt dhe djallin e egër, me engjëllin që rrit gjërat me një shumëzues 144x. Në këtë lojë fati dhe durimi, secili rrotullim falas mund t'ju japë një shpërblim 36,403 herë, i cili mund të arrijë 100,504 herë pas raundeve të suksesshme të rrotullimit falas. Është interesante se ka dy veçori të rrotullimeve falas, ku mund të fitoni 18 rrotullime bonus. 

7. Roma: Epoka e Artë - NetEnt (100,000X)

Me bazë në Romën e lashtë, ky automat do të zgjojë gladiatorin e brendshëm në ju, falë çmimit 100,000 herë për rrotullim. Është një betejë shumë e paqëndrueshme e luajtur në pesë rrotulla me 20 linja pagese. Ka tre veçori bonus, duke përfshirë funksionin Frames, i cili mund të transformojë kornizat aktive në të egra. Më pas, funksioni i shumëzuesit të rrotullimeve falas mund t'ju japë një çmim 1000x me shumëzues 0,5x deri në 50x. Por vini re se është një nga lojërat më të paqëndrueshme të zhvilluesit. 

Afrohuni me kujdes!

Mundësia për të fituar një jackpot 100,000 herë është padyshim e parezistueshme. Por nga ana tjetër, shumica e këtyre lojërave kanë pak linja pagese në krahasim me lojërat elektronike standarde. Shikoni Dead or Alive 2, për shembull, i cili ofron vetëm nëntë linja pagese në vend të të paktën 10. Mos harroni se sa më pak linjat e pagesës, aq më e vështirë është të arrini një linjë fituese.

Përveç kësaj dobësie, këto lojëra elektronike janë të shkëlqyera për çdo lojtar që kërkon ndonjë pagesë serioze. Sidoqoftë, mbani në mend se lojërat elektronike janë të gjitha të bazuara në fat. Pra, mund të duhet diçka e jashtëzakonshme për të aktivizuar pagesat 100,000x. Ndërkohë shijoni emisionin!

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme