Fituesit e fundit të Extra Chilli nga Big Time Gaming në Rocketpot Casino

Lajme

2023-06-04

Benard Maumo

E themeluar në vitin 2019 dhe e licencuar nga Qeveria e Curacao, Rocketpot është një kazino e besueshme e kriptomonedhës. Ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara në këtë kazino e rregulluar në internet duke përdorur gamën e gjerë të monedhave dixhitale. Por kjo nuk është gjithçka që ofron kjo kazino. Ju do të fitoni një pagesë sa herë që luani duke përdorur altcoin-et e disponueshme. Pra, në këtë artikull do të zbuloni fituesit më të fundit me fat të Extra Chilli.

Fituesit e fundit të Extra Chilli nga Big Time Gaming në Rocketpot Casino

Çfarë është Extra Chilli me Promovimin e Bitcoin?

Ftohtë shtesë nga Lojëra në kohë të mëdha është një automat me temë ushqimore i lëshuar në korrik 2019. Në këtë veprim shumë pikant, ju mund të fitoni një ton spec djegës dhe Bitcoin thjesht duke luajtur lojën në Kazino Rocketpot

Përpara se të luani Extra Chilli, së pari duhet të bëni një depozitë. Ndiqni këto hapa:

  1. Duke supozuar se jeni tashmë një anëtar i Rocketpot, prekni ikonën tuaj në këndin e sipërm djathtas. 
  2. Prekni butonin "Depozitim" për të hapur arkëtarin. 
  3. Kopjoni adresën tuaj të portofolit dhe zgjidhni kriptomonedhën tuaj të preferuar në kazino. 
  4. Ngjitni adresën në Rocketpot Bitcoin Casino dhe shtypni dërgoni. 
  5. Depozita do të marrë 5-15 minuta për të reflektuar në llogarinë tuaj.

Pasi të shtohet depozita në llogarinë tuaj, sistemi ekskluziv i shpërblimit XP i Rocketpot Casino do të fillojë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me pikë XP për çdo bast që vendosni duke përdorur depozitat në kriptomonedhë. Mbledhja e më shumë pikëve do të rrisë nivelin tuaj, me një nivel të ri që zhbllokon një gjoks ku jeni të sigurt për një shpërblim Bitcoin. 

Mbani mend, ju mund të fitoni një pagesë duke duke luajtur lojëra elektronike të preferuara në internet. Kjo do të thotë se nuk duhet të jetë domosdoshmërisht Extra Chilli. Përveç kësaj, ju mund të fitoni pikë duke përdorur Bitcoin, Litecoin, Ripple ose Ethereum. Për më tepër, surpriza e madhe dhe e fundit është një Lamborghini. 

Fituesit e fundit të Promocionit duke luajtur Extra Chilli

Shpërblimet e këtij promovimi bazohen në shumëzuesit në gjoks që fitoni. Gjithashtu, lojtarët fitojnë pagesat e tyre në Ripple dhe nuk ka kërkesa për baste. Pra, vazhdoni dhe tërhiqni monedhat tuaja Ripple pasi të keni fituar.

Kur shkruante këtë artikull, fituesi më i lartë kishte një vlerë shumëzuese prej 2,80x pasi kishte vënë bast 0,749 XRP. Në këmbim, kazinoja e shpërbleu këtë lojtar me 2,097 XRP. 

Fituesit e tjerë të promovimeve mblodhën kaq shumë:

  • 2,00x për të fituar 1,498 XRP
  • 1,50x për të fituar 1,123 XRP
  • 1,40x për të fituar 1,048 XRP
  • 0,80x për të fituar 0,599 XRP

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme