Lajme

September 11, 2020

Fitimet qesharake në kazinotë në internet

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Bixhozi paraqet mundësi të pafundme për lojtarët për të fituar. Qoftë poker, lojëra elektronike, baccarat, sic bo, apo lojëra të tjera, mundësia për ta goditur atë është e madhe. Historikisht, të gjitha aksionet dhe fitoret e mëdha ndodhën në kazinotë tokësore. Megjithatë, me shfaqja e kazinove online, kumarxhinjtë në internet po korrin shpërblime të mëdha.

Fitimet qesharake në kazinotë në internet

Qëndrueshmëria paguan

Fitimi i madh nuk kërkon ftesë, dhe ky ishte rasti për një nënë të caktuar të tre fëmijëve. Donnalyn K., një vendase Havajane, mori një nga më të mëdhenjtë pagesat e kazinosë, 1.88 milionë dollarë. Për më tepër, ishte një rast këmbënguljeje që shpërblehej pasi ajo kishte luajtur kumar për tre vjet rresht para pushimit të saj të madh.

Donnalyn po luante një slot popullor kur fitoi tenxheren. Në mënyrë të pabesueshme, ishte basti i saj fillestar prej 0,50 dollarësh që rezultoi në pagesën prej një milion dollarësh. Pasi mblodhi fitimet e saj, nëna shkoi private për të shijuar fitimet me familjen e saj. Në të njëjtën kazino, Maria A. fitoi 1.17 milionë dollarë duke luajtur të njëjtën lojë.

Një Fillestar godet tenxheren

Një numër i madh i kumarxhinjve në internet bastojnë disa herë përpara se të arrijnë fitore masive. Megjithatë, ky nuk ishte rasti për Neil. Kur luajti një lojë slot në internet në vitin 2017, lojtari i Skocisë rrëmbeu 7.1 milionë euro. Depozita fillestare e Neil ishte 30 £ dhe ai fitoi shumë duke vënë bast 4 £.

Neil ndau fitoren e tij masive duke telefonuar anëtarët e familjes së tij. Madje prindërit e tij besonin se shuma mund të ishte një numër llotarie dhe jo xhekpoti. Neil dha disa plane se si do t'i shpenzonte paratë e tij. Më e rëndësishmja ishte se ai do të dhuronte një pjesë të pasurisë për Kërkimin e Kancerit Macmillan.

Ëndrra e studentit norvegjez

Ëndrrat mund të realizohen edhe kur një individ humbet gjumin e një nate. Një nga fitoret më të mëdha të lojërave të fatit ndodhi në Norvegji kur një student futi në xhep 11.7 milionë euro. Adoleshenti 20-vjeçar nuk mund të flinte dhe u përpoq të provonte fatin e tij në lojëra elektronike progresive. Ishte një vendim i përjetshëm që përfundimisht e transformoi jetën e tij.

Studenti kishte vënë bast të gjitha paratë e tij të depozituara dhe mbeti vetëm me një bonus në kazinonë e madhe të fitores në internet. Ai përdori në mënyrë efektive rrotullimet falas për të kthyer valën e tij dhe për të hequr tenxheren. Kazinoja online ku ai hodhi bast e drejtoi atë te një konsulent financiar për të përdorur sa më mirë pasurinë e tij.

Fitimet në kazino: Fitimet më të mëdha në historinë e lojërave të fatit në internet

Në lojërat e fatit në internet, ka fitime të zakonshme, dhe ka fitime mega. Kumarxhinj të ndryshëm e kanë goditur shumë. Mësoni rreth fituesve më të mëdhenj në historinë e kazinosë.

Të rejat e fundit

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D
2023-11-24

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D

Lajme