Fitimet e kazinosë që do t'ju tronditin

Lajme

2020-11-25

Allan

Fitore masive në kazinove online ofroni lojtarëve mundësinë më të mirë për të fituar një megabuck gjatë gjithë jetës. Një fitore e madhe është aspirata e të gjithë kumarxhinjve të botës. Mundësia për të ndryshuar jetën e tyre në një kazino online me një bast me fat është një pjesë e madhe e asaj që i mban lojtarët të kthehen. Gatishmëria për të marrë një fitore të madhe do të jetë gjithmonë aty edhe nëse ju duhet ta shijoni atë lojërat e kazinosë në internet ju jeni duke luajtur.

Fitimet e kazinosë që do t'ju tronditin

Ekziston gjithashtu një histori e fitimeve masive në kazinotë që kanë kumarxhinj të fitojnë jackpote të jashtëzakonshme. Kjo do të jetë me makinat slot progresive shumicën e kohës. Histori të mëdha slot fitimet janë në të gjithë internetin dhe ato ndodhin shpesh si në kazinotë tokësore ashtu edhe në ato online. Ka kaq shumë individë atje, edhe në ditët e sotme, të cilët nuk mendojnë se fitimet e mëdha të kazinove në internet ndodhin dhe se të gjitha kazinotë në internet janë mashtruese.

Në këtë postim, ne do t'ju tregojmë disa fitime masive të kazinosë që vijnë me tronditësit e tyre të ndryshëm.

Goditja e Bubullimave Dy herë për Veteranin e Luftës që mori 25 milionë dollarë

Raportet e fitimeve masive progresive të xhekpotit nuk janë vërtet të pashembullta, por gjasat për të fituar xhekpotin dy herë janë të njëjta me mundësinë që rrufeja të godasë dy herë të njëjtin vend. Por veterani i Luftës së Dytë Botërore, Elmer Sherwin nuk ndaloi së trokituri dy herë te perënditë e lojërave të fatit. Menjëherë pas lansimit të The Mirage, Sherwin rrëmbeu një çmim të parë prej 4.6 milionë dollarësh në slotin IGT Megabucks. Në moshën 76-vjeçare, ai përdori pjesën më të madhe të të ardhurave të tij të papritura për të përmbushur dëshirën e tij për bredhje.

Ai kurrë nuk pushoi së luajturi lojërat e tij të preferuara në një mënyrë mjaft qesharake, duke shpresuar se do t'i bëjë sërish të pasur. Dhe ai në fakt e bëri. Sherwin fitoi përsëri një fitues të madh 21 milionë dollarësh xhekpoti 16 vjet më vonë dhe hyri në libra si një nga fituesit e shumtë të mega-xhekpoteve! 16 vjet më vonë! Veterani me fjalë të buta i ka dhënë disa organizatave bamirëse pjesën më të madhe të kësaj fitoreje.

Theu Heywood Smash 17 milionë dollarë në moshën 25 vjeçare

Jon Heywood ishte thjesht një djalë i rregullt kur e goditi atë. Ai ishte një ushtar britanik 25-vjeçar, i cili sapo ishte kthyer nga shërbimi për vendin e tij në Afganistan. Në atë kohë, ai ende po i fuste këmbët dhe punonte me një punë me pagë minimale që mjaftonte për të mbuluar faturat dhe shpenzimet e tjera të jetesës.

Pas gjithë punës së tij të palodhur dhe përkushtimit për t'i shërbyer vendit të tij, karma ishte gati t'i buzëqeshte në një mënyrë të madhe. Heywood nuk po kërkonte të prishte bankën kur hyri në llogarinë e tij të kazinosë në internet. Sipas raporteve, ai depozitoi rreth 40 dollarë amerikanë dhe mendoi se do të provonte fatin duke parë TV.

Dokumentari i Luftës së Dytë Botërore që ai po shikonte filloi të bëhej emocionues, kështu që ai nuk po i kushtonte aq vëmendje lojës së tij progresive jackpot që po rritej ngadalë. Megjithatë, kur vuri re se fitimet e tij të mundshme po rriteshin, ai shpejt e zhvendosi fokusin e tij. Disa rrotullime më vonë, dhe zoti Heywood do të shikonte më shumë se 17 milionë dollarë USD, në moshën 25-vjeçare.

Gjyshja 60-vjeçare fitoi 680,000 dollarë dhe 27 milionë dollarë në një vazhdimësi të shpejtë

Vegas është vendi ku ndodh mrekullia, dhe shtegu i ëmbël është gjetur nga një madhështor. Ajo fitoi një 680,000 dollarë mahnitëse ndërsa luante automatin The Wheel of Fortune në Hotelin Palace Station. Në vend që të bënte një investim, 60-vjeçari donte të vazhdonte të rrotullonte bobinat. Për fat të mirë, ajo arriti një xhekpot prej 27 milionë dollarësh të Megabucks disa muaj më pas.

Nga Pagjumësia në 11.7 milion € Jackpot Fortune

Një i ri norvegjez nuk mund të flinte vërtet më 24 shtator 2011 dhe përfundoi duke shpenzuar disa lojëra në kazinonë online Betsson.com. Ai u bë 11.7 milionë euro më i pasur pasi arriti çmimin e parë duke luajtur automatet online Mega Fortune. Lojtari i paidentifikuar nuk mund të flinte as deri në orën 6:00 të mëngjesit për shkak të befasisë, dhe ai tha se donte të qetësohej fillimisht para se të dinte se çfarë të bënte me fitimet.

35 milionë dollarë për Cynthia Jay

"Kur luani slot machines, ka të ngjarë të pyesni veten: "A është kjo ditë që loja do të prodhojë në fakt një mega jackpot? "

Kështu shkoi Cynthia Jay në një ditë fatale, në vitin 2000, dhe dëshira e saj u plotësua. Ndërsa ishte në kazino Monte-Carlo, Jay fitoi pothuajse 35 milionë dollarë ndërsa luante lojën jashtëzakonisht të suksesshme të Vegas Megabucks. Mjerisht, ajo u përfshi në një aksident të tmerrshëm me makinë, ajo arriti të mbijetojë, por ajo vuante një paaftësi të konsiderueshme.

Të rejat e fundit

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic
2023-09-28

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic

Lajme