Fakte që duhen ditur rreth No About No Bonuseve të basteve në kazino

Lajme

2019-11-07

Ethan Tremblay

Asnjë bonus bastesh priret të jetë mjaft tërheqës për lojtarët. Ky artikull shqyrton bazat dhe përfitimet e përfshira në këtë lloj të shpërblimeve të lojës.

Fakte që duhen ditur rreth No About No Bonuseve të basteve në kazino

Nuk ka bonuse bastesh

Një nga veçoritë kryesore të kazinove në internet është se ato ofrojnë bonuse të ndryshme si karrem për të tërhequr dhe mbajtur klientët. Lojtarët e kazinosë në internet shërbehen me një shumëllojshmëri të mirë bonusesh, shumica e të cilave u nënshtrohen disa kushteve të bastit. Megjithatë, një lloj i ri bonusi, pa bonus bastesh, po fiton shpejt popullaritet.

Asnjë bonus bastesh quhen gjithashtu bonuse pa bast. Ashtu siç sugjeron emri, këto bonuse mund të përdoren pa pasur nevojë të shqetësoheni për kërkesat e basteve. Ka kërkesa të tjera të ndryshme të vendosura për një lojtar që të tërheqë fitimet e bonusit, por ato janë më miqësore pa kërkesa për bast.

Bonus i mirëseardhjes i rrotullimeve falas

Bonusi i mirëseardhjes është ndër llojet më të njohura të bonuseve të kazinosë. Zakonisht u ofrohet lojtarëve të rinj pas regjistrimit. Disa kazino online tani kanë gjetur një mënyrë për të siguruar bonusin pa vendosur kërkesat e basteve. Të tilla zakonisht vijnë në formën e rrotullimeve falas.

Numri i rrotullimeve falas pa bast që mund të marrë një lojtar varet nga kazinoja në internet që po përdorni. Shuma e parave që fitoni mund të tërhiqet pa asnjë ngutje. Megjithatë, mund të ketë disa kërkesa të tjera të përfshira, të tilla si detyrimi për të depozituar një shumë minimale të caktuar përpara se të merrni rrotullimet falas.

Përfitimet e bonuseve pa bast

Përfitimi më i dukshëm i mungesës së kërkesave për baste për bonuset e kazinosë është se fitimi i parave reale nga bonuset është i lehtë. Fitimet mund të transferohen nga llogaria e bonusit në llogarinë kryesore dhe të tërhiqen ose të përdoren për të luajtur lojëra kazino me para të vërteta për të fituar më shumë para.

Një përfitim tjetër i ofruar nga bonuset pa bastisje është se paratë e një lojtari mbrohen. Edhe pse një lojtari mund të duhet të bëjë një depozitë minimale përpara se të shijojë bonusin pa bast, lojtari nuk duhet domosdoshmërisht të vendosë paratë. Kjo i lejon një lojtari të shijojë bastet pa asnjë shqetësim për humbjen e parave

Çfarë duhet të keni parasysh kur zgjidhni bonusin e kazinosë

Përveç kërkesave të basteve, një lojtar duhet të marrë parasysh një sërë gjërash të tjera kur zgjedh një bonus kazino. Për fillestarët, Ai duhet të kontrollojë kufirin minimal të tërheqjes. Disa nga bonuset që nuk kanë kërkesa për bast mund të kenë kërkesa minimale për tërheqje.

Një lojtar duhet gjithashtu të marrë parasysh shumën e parave që duhet të depozitojë përpara se t'i jepet bonusi pa bast. Ai duhet të sigurohet që shuma të jetë e arsyeshme dhe brenda kufijve të buxhetit të tij të basteve. Një kazino që ofron bonuse pa kërkesa për depozitim mund të jetë një zgjedhje më e mirë.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme