Bonuset më miqësore të mirëseardhjes së kazinosë në internet për depozitat e ecoPayz

Lajme

2023-09-06

Benard Maumo

Tashmë është shtatori dhe kërkimi për ofertat më të mira të mirëseardhjes në OnlineCasinoRank vazhdon. Pasi të keni lexuar me kujdes printimet e imta të bonusit, ky postim do t'ju prezantojë me bonuset më të pakomplikuara të depozitës së parë për të kërkuar këtë muaj me një depozitë ecoPayz.

Bonuset më miqësore të mirëseardhjes së kazinosë në internet për depozitat e ecoPayz

Përpara se të rekomandonte këto oferta, ekipi i ekspertëve CasinoRank shikoi veçori si kërkesat e basteve, depozitat minimale, kontributet e lojës dhe kushte të tjera. 

100% deri në $500 + 100 FS në Stay Casino

Nisur në vitin 2021, Stay Casino është ende një emër relativisht i ri në industrinë e iGaming. Kjo kazino në internet ka një bonus emocionues të mirëseardhjes prej 5,000 $ + 300 rrotullime falas që shtrihen deri në depozitën tuaj të gjashtë. Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë duke përdorur ecoPayz, Stay Casino do të dyfishojë shumën e depozitës deri në 500 dollarë. Do të merrni gjithashtu 25 rrotullime katër-ditore falas në Elvis Frog në Vegas ose Bonanza Billion nga BGaming.

Më poshtë janë kushtet për bonusin e ndeshjes:

 • Depozita minimale është 20 dollarë.
 • Fitimet maksimale nga rrotullimet e bonusit janë 100 dollarë.
 • bonus mirëseardhjeje ka një periudhë bastesh prej 14 ditësh.
 • Lojtarët nga Suedia dhe Finlanda nuk mund të pretendojnë çmimin.
 • Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë 3x të basteve.

100% deri në $1,000 + 100 FS në Golden Star Casino

Nëse jeni të zhgënjyer me ofertën e mirëseardhjes në Stay Casino, regjistrohuni Kazino Golden Star për të kërkuar ofertën e ndeshjes 100% deri në 1000 dollarë. Të kazino e rregulluar në internet gjithashtu paketon 20 rrotullime falas që do të lëshohen për pesë ditët e ardhshme në këtë ofertë. Është interesante se Golden Star nuk specifikon lojërat elektronike në internet në të cilat do të përdorni bonusin tuaj të rrotullimeve falas.

Këtu janë termat dhe kushtet:

 • Lojtarët duhet të depozitojnë duke përdorur GS100 kodi.
 • Depozita minimale kualifikuese është 30 dollarë.
 • Bonusi i depozitës ka një normë bastesh 40x.
 • Lojtarët mund të fitojnë një maksimum prej $150 nga bonusi i rrotullimeve falas.
 • Shuma minimale gjatë bastit është 1 dollarë.

100% deri në 500 dollarë në Winota Casino

Së fundi, regjistrohuni në Kazino Winota për të kërkuar ofertën e ndeshjes 100% deri në 500 dollarë. Kazinoja në internet do ta kreditojë këtë bonus depozite menjëherë pas regjistrimit, me lojtarët që këshillohen të kontaktojnë ekipin mbështetës në rast të ndonjë vonese. Do të merrni gjithashtu një ofertë prej 75% deri në 300 dollarë në depozitën tuaj të dytë ecoPayz dhe 50% deri në 200 dollarë në depozitën tuaj të tretë.

Ndiqni këto kushte bonus:

 • Depozita minimale kualifikuese është 20 dollarë.
 • Depozitat Skrill dhe Neteller nuk kualifikohen për ofertën.
 • Basti maksimal gjatë bastit është 5 dollarë.
 • Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë 35x të bastit në bonus + depozitë.
 • Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 10 ditëve.

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme