5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Lajme

2022-11-12

Katrin Becker

Nëse jeni të lodhur duke luajtur Blackjack Live dhe Blackjack real në kazinotë reale, ndoshta duhet të provoni Blackjack Online. Të luash Blackjack në internet në vend të llojeve të tjera të tij ka shumë përfitime. Do të merrni fitime shumë më të mira sepse kushton më pak për të drejtuar një lojë Blackjack Online, do të shijoni provat falas, keni një sërë opsionesh për të zgjedhur dhe më shumë. 

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Ju mund të jeni duke menduar se cilat platforma duhet të përdorni për të luajtur Blackjack në internet. Nëse nuk mund të mendoni për ndonjë platformë të mirë, nuk keni nevojë të shqetësoheni. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar pikërisht me këtë. Këtu është këndvështrimi ynë për pesë kazinotë më të mira online blackjack të 2022

Kazino 1XBET

Së pari, ne kemi kazinonë 1XBET. Së bashku me të qenit një nga kazinotë më të mira në internet për Blackjack Online, është gjithashtu një nga platformat më të mira për lojëra të tjera kazino dhe aktivitete të lojërave të fatit. Kazino 1XBET është në dispozicion në mbi 180 vende, dhe faqja e internetit ka 29 gjuhë të ndryshme, gjë që e bën të lehtë për njerëzit nga pothuajse të gjitha pjesët e botës të fillojnë ta përdorin atë. 

1XBET gjithashtu ka 91 metoda të ndryshme depozitimi për të zgjedhur. Metodat e depozitimit në 1XBET përfshijnë MasterCard, Visa, Skrill dhe kriptove si Bitcoin dhe Dogecoin. Si përfundim, 1XBET ka funksionuar që nga viti 2011 dhe ka marrë licencën e lojërave të fatit Curacao, e cila tregon se platforma është plotësisht legjitime.

Betwinner

Betwinner Casino është një platformë e sigurt dhe legjitime për këdo që kërkon të luajë Blackjack në internet. Betwinner Casino operon nën Market Holdings Limited, e cila është një organizatë e licencuar nga Autoriteti i Lojërave Curacao.

Përveç sigurisë dhe sigurisë, Betwinner Casino ka edhe karakteristika të tjera të shkëlqyera, të cilat e ndihmuan atë të jetë në vendin e dytë në listën tonë. Kazino Betwinner ka mijëra lojëra për të zgjedhur, dhjetë bonuse unike dhe të gjitha opsionet e njohura të depozitimit dhe tërheqjes. Betwinner Casino është gjithashtu i optimizuar për përdorim celular, gjë që është një plus i madh për njerëzit që preferojnë luani Blackjack online në telefonat celularë

Kazino Playamo

Playamo Partners Casino u lançua në vitin 2016 dhe është një nga opsionet më të mira për këdo që kërkon të luajë disa blackjack në internet ose disa lojëra të tjera kazino. Playamo Partners ofron mijëra lojëra kazino, si Slots, Blackjack, Roulette, Baccarat, dhe më shumë. 

Së bashku me një listë të madhe lojërash, Playamo Partners ka gjithashtu një përzgjedhje të gjerë të opsioneve të depozitave, duke përfshirë Visa, MasterCard, Skrill, Neteller dhe EcoPayz. Në Playamo Partners, ju gjithashtu mund të përfitoni nga shumë bonuse unike.

Kazino 22BET

Kazino 22BET është një nga kazinotë online më të lançuara së fundmi, e nisur së fundmi në vitin 2018. Megjithatë, ajo ka arritur të blejë licenca nga Autoriteti i Lojërave të Curacao dhe Komisionit të Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar në një kohë kaq të shkurtër. 

Ti mundesh gjeni disa bonuse të shkëlqyera në 22BET Casino dhe një ton aktivitetesh kumari, si Baccarat, Bingo dhe Blackjack. Së bashku me këtë, 22BET Casino ofron gjithashtu një veçori të basteve sportive dhe një veçori bastesh esports, duke mbuluar të gjitha sportet dhe videolojërat më të njohura, si CS: GO dhe Hokej mbi Akull. 

Kazino 888

Kazinoja përfundimtare online blackjack në listën tonë është Kazino 888. Është kazinoja më e vjetër në këtë listë, e nisur në 1997. Është plotësisht e licencuar dhe legjitime. 

888 Casino ka një listë masive të lojërave të fatit, me të gjitha nga disa prej zhvilluesve më të mirë në industri. 888 gjithashtu ka të gjitha opsionet e njohura të depozitave, duke përfshirë Skrill, MasterCard dhe Neteller.

Lajmi i fundit

Promovimi i Kupës së Botës 2022 të Betfinal
2022-11-29

Promovimi i Kupës së Botës 2022 të Betfinal

Lajme