Lajme

October 4, 2023

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

A po kërkoni për bonusin më të mirë të mirëseardhjes në tetor për depozitat në ecoPayz? Kur kërkoni për bonusin ideal të depozitës për të kërkuar, është jetike të merren parasysh metodat kualifikuese të pagesës sepse disa kazino mund të kufizojnë pagesat me portofolin elektronik, veçanërisht Skrill dhe Neteller. 

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

Pra, këtë muaj, ekipi i ekspertëve në CasinoRank ka bërë të gjithë punën e pistë për të hulumtuar dhe për të zbërthyer ofertat më të mira të mirëseardhjes për lojtarët e ecoPayz në tetor. Mësoni rreth kërkesave të basteve, depozitave minimale, përqindjeve të ndeshjes dhe më shumë. 

Kazino Dachbet

Dachbet është një faqe lojërash e licencuar nga Curacao e lançuar nga Bellona NV në 2021. Pasi të regjistroheni në kazino, kërkoni 100% deri në 200 € bonus ndeshje plus 25 rrotullime falas. Gjithçka që duhet është një depozitë prej 20 € me një kod bonus WELCOME200 për të kërkuar shpërblimin. Interesante, kazino ka gjithashtu një ofertë 50% ndeshjeje për depozitat tuaja të dyta dhe të treta, si dhe një bonus 100% ndeshjeje për depozitën tuaj të katërt. 

Kushtet e bonusit për bonusin e mirëseardhjes:

  • Kërkesa për bast: 40x
  • Kontributi i lojës: Slots (100%), Ruletë (10%)
  • Basti maksimal i bonusit: 12 €

BoaBoa

BoaBoa është një tjetër kazino në internet me bazë në Curacao me një bonus të mirë mirëseardhjeje. E lançuar në 2018, kjo kazino ka një listë të gjatë shpërblimesh, duke përfshirë 100% deri në 500 dollarë në fillimin tuaj ecoPayz depozitë prej të paktën 20 dollarë. Përveç kësaj, paketa e mirëseardhjes vjen edhe me 200 rrotullime falas, me lojtarët që marrin 20 bonus rrotullime falas për dhjetë ditët e ardhshme. Mos harroni se duhet të kërkoni shpërblimin në seksionin "Bonusi im" të profilit tuaj për ta aktivizuar atë. 

Kushtet e bonusit:

  • Kërkesa për bast: 35x
  • Kontributi i lojës: Slots (100%)
  • Basti maksimal i bonusit: 5 dollarë

BetMaster

Së fundi, regjistrohuni Kazino BetMaster për të luajtur lojëra të panumërta tavoline dhe lojëra elektronike në internet nga ofruesit kryesorë të lojërave. Por para kësaj, kjo kazino e rregulluar në internet ju fton të kërkoni bonusin e ndeshjes 100%, duke arritur 200 € plus 40 rrotullime falas në Sweet Bonanza nga Pragmatic Play. Lojtarët do të marrin bonus rrotullime falas pasi të keni vënë bast depozitën dhe bonusin. Ju nuk keni nevojë për një kod promocional për të kërkuar këtë bonus me një depozitë Payz. 

Kushtet e bonusit:

  • Kërkesa për bast: 50x (depozitë + bonus), 10x (bonus i rrotullimeve falas)
  • Kontributi i lojës: Slots (100%)
  • Basti maksimal i bonusit: 5 €

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme