La Fiesta Casino - Withdrawals

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja duhet të jetë pjesa më e lehtë e përvojës së kazinosë. Tërheqjet janë si shpërblime nga të gjitha përpjekjet që bëjnë lojtarët kur luajnë lojëra, dhe nëse ka komplikime gjatë procesit, kjo do të prishë përvojën. Për këtë arsye, La Fiesta Casino e ka thjeshtuar procesin dhe lojtarët do të kenë fondet e tyre shumë shpejt.

Për të bërë një tërheqje, lojtarët duhet të shkojnë te Arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që ata përdorën për të depozituar në radhë të parë. Kur të klikojnë në mënyrën e pagesës, do të duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin. Kazinoja do të përpunojë çdo tërheqje sa më shpejt të jetë e mundur dhe fondet duhet të pasqyrohen në llogarinë e lojtarit brenda disa ditësh.

Lojtarët duhet të mbajnë mend se çdo mënyrë pagese ka korniza të ndryshme kohore për përpunimin e tërheqjeve.

Disa nga mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në La Fiesta Casino përfshijnë këto:

 • Viza
 • Mastercard
 • Banking online
 • Skrill
 • Neteller
 • Me besim
 • Euteller

Kazino La Fiesta ka kufizime strikte kur bëhet fjalë për shumën minimale dhe maksimale për të tërhequr. Lojtarët mund të tërheqin një minimum prej $100 për transaksion dhe shuma maksimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $5,000.

Kazinoja nuk ngarkon asnjë tarifë për tërheqjet, gjithsesi ofruesi i pagesës mund të paguajë një tarifë të vogël. Kjo do të tregohet qartë përpara se lojtari të bëjë transaksionin.

Është gjithashtu shumë e rëndësishme që lojtarët të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të kërkojnë një tërheqje. Kjo është një procedurë ku lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Lajmi i mirë është se pasi të miratohet verifikimi, lojtarët nuk duhet të kalojnë përsëri procesin.

Kohët e Tërheqjes

La Fiesta Casino përpunon të gjitha tërheqjet brenda 1 dhe 3 ditëve të punës nga koha kur ata verifikojnë të gjitha dokumentet e kërkuara. Pasi kazino të përpunojë tërheqjen, lojtarët do të kenë fondet e tyre në varësi të proceseve të rregullta të institucioneve financiare. Këto janë afatet kohore për disa nga mënyrat më të njohura të pagesës:

 • Karta e kreditit VISA do të përpunojë tërheqjet brenda 1 dite pune.
 • Skrill do të përpunojë tërheqjet brenda 1 dite pune.
 • Neteller do të përpunojë tërheqjet brenda 1 dite pune.
 • ecoPayz do të përpunojë tërheqjet brenda 1 dite pune.
 • QIWI do të përpunojë tërheqjet brenda 1 dite pune.
 • Transferta bankare do të përpunojë tërheqjet brenda 5 ditëve të punës.

Si të tërhiqeni?

La Fiesta Casino ofron një proces të lehtë tërheqjeje që nuk do të marrë shumë kohë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Pasi një lojtar kërkon një tërheqje, statusi i tij do të ishte në pritje. Gjatë kësaj kohe lojtarët mund të anulojnë tërheqjen dhe fondet do të kthehen në llogarinë e tyre në mënyrë që ata të luajnë lojëra. Kur të lirohet tërheqja, atëherë lojtarët do të marrin fondet e tyre në jo më shumë se 5 ditë.

Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)