La Fiesta Casino - Promotions & Offers

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Kazino La Fiesta është e mbushur me bonuse dhe promovime të ndryshme për t'i bërë gjërat më interesante në kazino. Marrja e një përmirësimi bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën e dikujt dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në La Fiesta Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus që shkon deri në 3000 dollarë përgjatë tre depozitave të para, në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 400% deri në 1000 dollarë. Ata gjithashtu do të marrin 20 rrotullime falas në një slot Booongo dhe Spinomenal të zgjedhur. Rrotullimet falas vijnë pa kërkesa për baste dhe lojtarët duhet të kontaktojnë mbështetjen e bisedës live për të kërkuar rrotullimet falas.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $1000.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 200% deri në 1000 dollarë.

Kushtet dhe kushtet e paketës së mirëseardhjes

Ne i këshillojmë lojtarët të lexojnë termat dhe kushtet e çdo bonusi që pretendojnë. Është e rëndësishme të njiheni me atë që po hyjnë dhe të shmangni çdo problem më pas.

Paketa e mirëseardhjes ofrohet vetëm një herë për lojtar, familje, adresë emaili dhe detaje bankare.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për ofertën e mirëseardhjes, Algjeria, Libia, Sudani, Nigeria, Mali, Eritrea, Maroku, Mauritania, Xhibuti, Kongo, Kenia, Nigeri, Uganda, Angola, Namibia, Mozambiku, Gabon, Zambia, Afganistani , Armenia, Bangladeshi, Uzbekistani, Vietnami, Turkmenistani, Taxhikistani, Sri Lanka, Pakistani, Koreja e Veriut, Malajzia, Macau, Kirgistani, Laosi, Kazakistani, Indonezia, Butani, Brunei, Burma, Ruanda, Somalia dhe Palestina.

Oferta e mirëseardhjes në La Fiesta Casino

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 30 herë dhe lojtarët duhet të luajnë përmes fondeve të bonusit përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje. Për shembull, nëse një lojtar depoziton 50 dollarë, ai do të marrë 200 dollarë të tjerë si fonde bonus. Ata do të kenë një total prej 250 $ në bilancin e tyre që duhet të bastojnë, 250 $ x 30 = 7500 $, që është shuma që duhet të vihet bast.

20 rrotullimet falas duhet të kërkohen përmes veçorisë së bisedës live, dhe lajmi i mirë është se ato janë pa bast.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga bonusi i mirëseardhjes është e kufizuar në 20 herë shumën e depozitës origjinale. Për shembull, nëse një lojtar bën një depozitë prej 100 dollarësh dhe pretendon një ofertë të mirëpritur, ai do të jetë në gjendje të tërheqë 2000 dollarë.

Lojtarët mund të bastojnë bonusin e mirëseardhjes vetëm në lojërat e lojërave elektronike dhe kartat Gërvishtëse. Ata nuk lejohen të luajnë lojëra Blackjack, Roulette dhe Poker ndërkohë që kanë një bonus aktiv.

Kur lojtarët kanë përfunduar me ofertën e mirëseardhjes në La Fiesta Casino, ata mund të përfitojnë nga shumë promovime të ndryshme, duke përfshirë ato të mëposhtme:

  • Spin të gjitha ose bonus ditor – lojtarët mund të rrotullojnë timonin në shiritin në të djathtë dhe të zbulojnë menjëherë se çfarë bonusi kanë të drejtë. Për të aktivizuar këtë bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 dollarësh dhe bonusi duhet të luhet brenda 24 orëve.
  • ditëlindjen****Bonus – lojtarët mund të kërkojnë deri në 3 bonuse në ditën e tyre të veçantë. Bonusi i parë do t'i lejojë ata të marrin një bonus prej 10 dollarësh, më pas ata mund të kërkojnë 25 rrotullime falas dhe 10 dollarë të tjera. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre në ditën e ditëlindjes së tyre dhe nuk mund të kenë më shumë se 10 dollarë. Rrotullimet falas mund të përdoren në lojërat e lojërave elektronike Book of Sun, Star Gems dhe Monkey Money. Fondet e bonusit vijnë me kërkesa për bast 60 herë, ndërsa rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 45 herë.
  • Bonusi i fundjavës ose vizat e reja pozitive të fundjavës – lojtarët mund të marrin 100 rrotullime falas kur depozitojnë nga e shtuna në orën 00:00 deri të dielën në orën 23:59 GMT. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit WEEKEND. Kërkesat e bastit për ofertën janë 30 herë dhe bonusi mund të vihet në lojërat e mëposhtme Fruit Zen, Boomanji, 88 lojëra elektronike Dragons.
  • Bonusi mujor ose festa e muajit – lojtarët që depozitojnë të paktën 20 dollarë, kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar 120% të depozitës së ndeshjes deri në 120 dollarë. Kodi që lojtarët duhet të përdorin kur bëjnë një depozitë është FITUESI. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 30x.
  • Programi i pikëve ose koha për të marrë ato para – sa herë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë pikë. Për çdo 10 dollarë që depozitojnë ata do të marrin 1 pikë që mund të këmbehet me 1 dollarë më vonë. Sapo një lojtar të arrijë nivelin e Platinumit, ai do të marrë 1 pikë për çdo 10 dollarë që depoziton. Nivelet VIP janë bronzi, argjendi, ari dhe platini.
Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)