La Fiesta Casino - Live Casino

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Live Casino

Për disa lojtarë, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë tipari më i mirë i La Fiesta Casino. Mundësia për të luajtur lojëra në kohë reale në një tavolinë me një tregtar të drejtpërdrejtë nuk mund të zëvendësohet me asgjë tjetër. Lojtarët mund të gjejnë variacione të ndryshme të lojërave të njohura si Ruleta, Baccarat ose Poker.

Blackjack live luhet me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Lojtarët me përvojë që do të kenë është sa më afër të luajnë në një kazino me bazë tokësore. Blackjack është një lojë e lehtë për t'u luajtur, megjithatë ofron një emocion të tillë kur pret që tregtari të hapë kartën e tij me fytyrë poshtë dhe të shohë rezultatin e raundit. Loja luhet me kuverta të shumta letrash dhe lojtarët marrin fillimisht dy letra në fillim të raundit. Më vonë, ata mund të marrin më shumë letra ose të qëndrojnë dhe të mos marrin asnjë kartë shtesë. Lojtarët që duan të lexojnë për rregullat për të luajtur Blackjack mund të ndjekin këtë lidhje.

Blackjack është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të së njëjtës. Shumica e këtyre varianteve janë të disponueshme në La Fiesta Casino, por më të njohurat përfshijnë lojërat e mëposhtme:

 • Blackjack VIP Q
 • Rumba Blackjack 4
 • Blackjack turk i pakufizuar
 • Blackjack Bucuresti
 • Blackjack i pafund
 • Speed Blackjack G
 • Blackjack i personit të parë
 • Speed Blackjack E
 • Shtrydhje Baccarat
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack VIP L

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë që ia vlen të provosh dhe të harxhosh kohë për të mësuar të gjitha rregullat. Lajmi i mirë është se ata nuk janë aq të komplikuar në fund të fundit dhe lojtarët do të përgatiten të luajnë për para të vërteta në një kohë të shkurtër. Eksitimi për të luajtur ruletë në një kazino live nuk mund të krahasohet me asgjë tjetër. Lojtarët do të shijojnë seancën në kohë reale dhe një tregtar i vërtetë do të hedhë topin e bardhë në rrotën që rrotullohet. Lojtarët mund të lexojnë rreth rregullave dhe strategjive që rrotullohen rreth ruletës në lidhjen e mëposhtme.

Variante të ndryshme të lojës janë të disponueshme në La Fiesta Casino, por më të njohurat përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Deutsches Roulette
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë Frankofone
 • Ruletë Dansk
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë VIP
 • Ruletë 1
 • Auto-Roulette VIP

Baccarat live

Baccarat është një tjetër lojë shumë e njohur që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin e Tregtarëve të drejtpërdrejtë në La Fiesta Casino. Kjo është ndoshta një nga lojërat më të lehta me letra në kazino. Lojtarët nuk duhet të bëjnë asgjë për të fituar, ata do të duhet të vendosin vetëm për shumën që duan të vënë bast dhe se me kë të bastojnë, dhe pjesa tjetër varet nga fati i tyre. Kjo e bën Baccarat një lojë relaksuese, kështu që nuk është çudi që shumë lojtarëve u pëlqen të kënaqen me lojën pa pasur nevojë të mendojnë për rregulla të ndërlikuara. Për të lexuar më shumë se si të luani lojtarët e Baccarat, mund të ndiqni këtë lidhje.

Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por ato më të njohurat në La Fiesta Casino përfshijnë lojërat e mëposhtme:

 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat B
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Super Six Baccarat A
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat
 • Sun Macau Baccarat 180
 • Baccarat bikini 241
Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)