La Fiesta Casino - Bonuses

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është t'u ofroni atyre shumë bonuse të ndryshme. La Fiesta e di mirë këtë fakt dhe për këtë arsye ka përgatitur bonuse jo vetëm për lojtarët e rinj por edhe për klientët besnikë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të fillojnë të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Të gjithë lojtarët e rinj në la Fiesta do të trajtohen me një ofertë bujare mirëseardhjeje. Për t'i bërë gjërat më argëtuese për lojtarët, ata kanë shpërndarë ofertën e mirëseardhjes në tre depozitat e tyre të para. Shuma minimale që lojtarët duhet të depozitojnë për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe oferta e mirëseardhjes funksionon në mënyrën e mëposhtme.

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 400% deri në 1000 dollarë. Ata gjithashtu do të marrin 20 rrotullime falas në një slot Booongo dhe Spinomenal të zgjedhur. Rrotullimet falas vijnë pa kërkesa për baste dhe lojtarët duhet të kontaktojnë mbështetjen e bisedës live për të kërkuar rrotullimet falas.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $1000.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 200% deri në $1000.

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që një lojtar krijon një llogari në kazinonë La Fiesta, ai do të regjistrohet automatikisht në programin VIP. Programi i besnikërisë ka katër nivele dhe lojtarët mund t'i arrijnë ato në bazë të numrit të basteve që bëjnë.

  • Bronzi është niveli i parë dhe lojtarët duhet të mbledhin baste me vlerë midis $1 dhe $5,000.
  • Argjendi është niveli i dytë dhe lojtarët duhet të mbledhin baste me vlerë midis 5,001 dhe 15,000 dollarë.
  • Ari është niveli i tretë dhe lojtarët duhet të mbledhin baste me vlerë midis 15,001 dhe 25,000 dollarë.
  • Platinumi është niveli i katërt dhe lojtarët duhet të mbledhin baste me vlerë 25,001 dollarë ose më shumë.

Bonusi i ringarkimit

Kazinoja La Fiesta ofron bonuse të ndryshme për lojtarët besnikë që ia vlen t'i shikoni.

Promovimi i fundjavës – çdo fundjavë, lojtarët mund të marrin deri në 100 rrotullime falas për të vënë bast në lojëra elektronike Fruit Zen, Boomanji dhe 88 Dragons. Gjithçka që duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të bëjnë një depozitë minimale prej 20 dollarë çdo të shtunë nga ora 00:00 deri në 23:59 GMT të dielën. Lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit WEEKEND kur bëjnë një depozitë. Rrotullimet falas vijnë me kërkesa për bast 30 herë.

Promovimi mujor – lojtarët mund të marrin 120% të shumës së depozitës çdo muaj, e cila është një shtesë e shkëlqyer për bonuset e disponueshme në La Fiesta Casino. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të bëjnë një depozitë prej të paktën 20 dollarësh dhe të përdorin kodin WINNER. Bonusi vjen me kërkesat e basteve 30 herë që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Dhurata për ditëlindje - çdo vit, lojtarët mund të kërkojnë bonusin e ditëlindjes. Bonusi vjen në formën e një dhurate që ata kanë mundësinë ta përdorin në tre nivele, bonus pa depozite, rrotullime falas dhe para. Lojtarët do të marrin një bonus prej 10 dollarësh pa depozitim që mund ta përdorin sipas dëshirës, pa kërkesa për bast. Më pas, 25 rrotullime falas në lojëra elektronike Betsoft dhe së fundi, lojtarët do të marrin 10 dollarë në bilancin e tyre pa aksione. Gjithçka që duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të bëjnë të paktën një depozitë gjatë vitit dhe ata duhet të kërkojnë ofertën përmes Mbështetjes së Klientit.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Lojtarët që depozitojnë të paktën 20 dollarë mund të kërkojnë një bonus të trefishtë të mirëseardhjes që do të rrisë bilancin e tyre deri në 3,000 dollarë. Ka më shumë se 250 lojëra elektronike në dispozicion për lojtarët që të provojnë fatin e tyre dhe të arrijnë atë fitore të madhe. Herën e parë që bëjnë një depozitë, ata do të marrin një depozitë 400% deri në 1000 dollarë. Herën e dytë që ata bëjnë një depozitë, ata mund të kërkojnë një depozitë 100% të ndeshjes deri në 1000$, dhe herën e tretë që depozitojnë ata mund të kërkojnë një bonus depozite 200% deri në 1000$.

Për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë. Bonusi nuk shtohet automatikisht dhe lojtarët duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit për të shtuar bonusin manualisht. Nëse një lojtar ka vënë bast depozitën përpara se të shtohet bonusi, bonusi nuk do të jepet. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të përdorin kodet e mëposhtme të bonusit BONUS1, BONUS2 dhe BONUS3.

Lojtarët janë të lirë të anulojnë një bonus përpara se të vihet bast duke kontaktuar mbështetjen e klientit. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e bastit 45 herë që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi një lojtar pranon një bonus, ai bie dakord që do të luajë përmes fondeve të bonusit një numër të caktuar herë përpara se të jetë i disponueshëm për të bërë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Lojtarët duhet të sigurohen që të njihen me termat dhe kushtet e bonusit edhe përpara se të pranojnë ofertën. Arsyeja pas kësaj është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Disa lojëra do të kontribuojnë më shumë, ndërsa të tjerat do të kontribuojnë më pak. Për më tepër, disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta dhe nëse një lojtar vendos një lojë të tillë, rrezikon t'i humbet bonusi.

Oferta e mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 45 herë që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)