La Fiesta Casino - About

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

La Fiesta është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe ndjek temën e kulturës meksikane. Kazinoja është projektuar në mënyrë profesionale dhe përmban shumë speca djegës, piñata dhe maraka. Faqja e uljes është pa rrëmujë dhe e lehtë për t'u naviguar, kështu që pasi lojtarët krijojnë një llogari, ata mund të fillojnë të eksplorojnë të gjitha opsionet që kazino ka për të ofruar.

Kazino La Fiesta, edhe pse është një kazino mjaft e re, është vendosur si një nga faqet më të njohura në mesin e kazinove online. Kjo platformë është në pronësi të një kompanie me reputacion të lojërave Equinox Dynamic me licencë nga qeveria e Curacao.

Lojtarët mund të gjejnë një përzgjedhje të madhe lojrash dhe për më tepër, klientët do të kenë në dispozicion një sërë bonusesh dhe promovimesh interesante.

La Fiesta Casino ka përgatitur një bonus ditëlindjeje për çdo lojtar në ditën e tyre të veçantë. Oferta është e vlefshme vetëm për një ditë dhe lojtarët do të kenë mundësi të kenë 3 bonuse, 10 dollarë falas në llogari, 25 rrotullime falas dhe 10 dollarë të tjera në para.

Pronari dhe CEO

La Fiesta Casino është në pronësi të Equinox Dynamic NV

Ku është i bazuar Kazino La Fiesta?

La Fiesta Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Zamocka 30, 811 01 Bratislava, Republika Sllovake.

Numri i Licencës

Kjo faqe interneti funksionon nën Licencën Master Nr.365/JAZ Nënlicencë GLH-OCCHKTW0708082016, dhënë nga Qeveria e Curaçao. Për qëllime të qartësisë, kompania që përpunon pagesat Neteller dhe Skrill është Domiseda and Partners SRO.

Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)