La Fiesta Casino

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

La Fiesta është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe ndjek temën e kulturës meksikane. Kazinoja është projektuar në mënyrë profesionale dhe përmban shumë speca djegës, piñata dhe maraka. Faqja e uljes është pa rrëmujë dhe e lehtë për t'u naviguar, kështu që pasi lojtarët krijojnë një llogari, ata mund të fillojnë të eksplorojnë të gjitha opsionet që kazino ka për të ofruar.

/la-fiesta-casino/about/

Games

La Fiesta Casino krenohet me lojëra të ndryshme që lojtarët mund të shijojnë pasi të regjistrohen për një llogari. Ata e kanë pasuruar portofolin e tyre me lojëra nga disa prej zhvilluesve më të njohur të softuerit për të ofruar përvojën më të mirë në kazino. 

La Fiesta Casino mban performancën e saj të përditësuar me tendencat aktuale dhe ofron një platformë celulare cilësore ku mund të luani La Fiesta Casino në lëvizje në smartphone ose tablet.

Withdrawals

Tërheqja duhet të jetë pjesa më e lehtë e përvojës së kazinosë. Tërheqjet janë si shpërblime nga të gjitha përpjekjet që bëjnë lojtarët kur luajnë lojëra, dhe nëse ka komplikime gjatë procesit, kjo do të prishë përvojën. Për këtë arsye, La Fiesta Casino e ka thjeshtuar procesin dhe lojtarët do të kenë fondet e tyre shumë shpejt.

Bonuses

Mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është t'u ofroni atyre shumë bonuse të ndryshme. La Fiesta e di mirë këtë fakt dhe për këtë arsye ka përgatitur bonuse jo vetëm për lojtarët e rinj por edhe për klientët besnikë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të fillojnë të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Payments

Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë dhe për këtë arsye, ato janë më të popullarizuara në mesin e lojtarëve. Neteller dhe Skrill janë kuletat elektronike më të njohura të pranuara nga lojtarët dhe kazinotë. Lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme në La Fiesta Casino. Në këtë pikë, PayPal nuk është i disponueshëm dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Account

Kushdo që dëshiron të luajë në La Fiesta Casino duhet së pari të krijojë një llogari. Lojtarët duhet të klikojnë në "Krijo llogari" dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm në fusha. Pranoni kushtet e shërbimit dhe kërkoni konfirmimin me email dhe klikoni në lidhjen që do të marrin përmes emailit për të aktivizuar llogarinë.

Languages

Një faqe kazinoje duhet të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme në mënyrë që lojtarët nga e gjithë bota të ndihen të sigurt dhe të luajnë lojëra në gjuhën e tyre amtare. Në këtë pikë, këto janë gjuhët që mbështet La Fiesta Casino:

  • anglisht
  • finlandez 
  • italisht
  • norvegjeze
  • Spanjisht
  • frëngjisht
  • rusisht
  • daneze

Countries

La Fiesta Casino ofron lojërat e saj për lojtarë nga e gjithë bota. Fatkeqësisht, lojtarët që jetojnë në vende të kufizuara nuk do të jenë në gjendje të gëzojnë të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja. Kushdo që po pyet se çfarë është një vend i kufizuar, ne do të përpiqemi ta kalojmë shkurtimisht këtë temë.

Mobile

Lojtarët që preferojnë lojërat në lëvizje mund ta bëjnë këtë lehtësisht duke përdorur platformën celulare të La Fiesta Casino. Ata mund të hyjnë lehtësisht në kazino duke përdorur pajisjen e tyre të dorës. Lojërat e lëvizshme aktualisht dominojnë tregun, dhe për këtë arsye ofruesit e programeve kompjuterike po fokusohen në zhvillimin e punës së tyre për të qenë të përshtatshme për pajisjet e reja të lojërave të fatit.

Tips & Tricks

Kazino La Fiesta ka një lajm të shkëlqyeshëm për lojtarët që duan të depozitojnë dhe tërhiqen duke përdorur Bitcoin. Kriptomonedhat ofrojnë shumë përparësi si të qenit të sigurta dhe të lehta për t'u përdorur. Bitcoin mund të blihen në shkëmbimet e rregulluara të kriptove.

Live Casino

Për disa lojtarë, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë tipari më i mirë i La Fiesta Casino. Mundësia për të luajtur lojëra në kohë reale në një tavolinë me një tregtar të drejtpërdrejtë nuk mund të zëvendësohet me asgjë tjetër. Lojtarët mund të gjejnë variacione të ndryshme të lojërave të njohura si Ruleta, Baccarat ose Poker.

Promotions & Offers

Kazino La Fiesta është e mbushur me bonuse dhe promovime të ndryshme për t'i bërë gjërat më interesante në kazino. Marrja e një përmirësimi bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën e dikujt dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht.

Responsible Gaming

Lojtarët që merren me varësinë ndaj lojërave të fatit duhet të marrin masa të menjëhershme. Ka shumë organizata të ndryshme që mund të kontaktojnë për udhëzime dhe këshilla. Ata madje mund të gjejnë organizata të caktuara në vendndodhjen e tyre. Disa nga më të njohurat dhe një pikënisje e mirë përfshijnë ato në vijim:

• Grupi Global udhëzues i lojërave të fatit - www.gx4.com

• Shoqata Gordon Moody – www.gordonmoody.org.uk

• Terapia e lojërave të fatit – www.gamblingtherapy.org

• GamCare – www.gamcare.org.uk

Software

La Fiesta Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë përzgjedhjen më të mirë të lojërave. Të gjitha lojërat janë të disponueshme në modalitetin e luajtjes së menjëhershme dhe mund të aksesohen si në celular ashtu edhe në desktop. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm të softuerit Betsoft, Fugaso, NetEnt, GameArt, 1×2 Gaming, Lightning Box, ELK Studios, Amaya, NextGen, Boongo, Playson dhe Booming Games.

Support

Kazino La Fiesta është gjithmonë në dispozicion për lojtarët sa herë që kanë nevojë për ndihmë. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent të klientit është nëpërmjet funksionit Live Chat, i cili është i disponueshëm 24/7. 

Lojtarët mund të telefonojnë gjithashtu kazinonë në +421 2330 560 54, por duhet të kenë parasysh se mund të aplikohen tarifa ndërkombëtare. Gjithashtu, ata mund të dërgojnë një email në support@lafiestacasino.com.

Deposits

Lojtarët duhet të depozitojnë në llogarinë e tyre të La Fiesta Casino përpara se të luajnë për para të vërteta. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të depozitojnë dhe konfirmoni transferimin. Depozitat zakonisht përpunohen në çast dhe fondet duhet të pasqyrohen menjëherë në llogarinë e lojtarit.

Security

Siguria e lojtarëve është një përparësi kryesore në La Fiesta Casino. Për këtë arsye, ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të dy informacionet personale dhe financiare të lojtarit janë të sigurta dhe të sigurta në çdo kohë. Kazinoja ofron Bitcoin në mënyrë që lojtarët të kenë mundësinë për të kryer transaksione më të shpejta dhe më të sigurta.

FAQ

Për të parë të gjitha pyetjet më të shpeshta rreth La Fiesta Casino, klikoni lidhjen më poshtë.

Affiliate Program

Partnerët që duan të bashkohen me programin e filialeve të La Fiesta Casino duhet të regjistrohen për një llogari dhe të presin jo më shumë se 24 orë për miratim. Gjithsesi, ata rezervojnë të drejtën të refuzojnë aplikimin nëse trafiku nuk është në përputhje me standardet e tyre. Lajmi i mirë është se kazino u ofron shumicës së partnerëve një shans, kështu që ka shumë pak gjasa që një aplikim të refuzohet.

Total score6.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)