Rishikimi i kazinosë Kings Chance

Kings ChanceResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus150% + 40 rrotullime falas
Turne sezonale
Shpërblime bujare
Lojëra speciale në ofertë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne sezonale
Shpërblime bujare
Lojëra speciale në ofertë
Kings Chance
150% + 40 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Asnjë kazino në internet nuk do të ishte e plotë pa u ofruar lojtarëve të rinj paketa të mirëseardhjes. Bonusi i mirëseardhjes në Kings Chance është mjaft i konsiderueshëm. Nëse dikush është i njohur me mënyrën se si funksionojnë kazinotë në internet, ata do të shohin se ky bonus u jepet lojtarëve me këste gjatë transaksioneve të tyre të para. Faqja e internetit Kings Chance ka një seksion të quajtur "promovime" në menunë e majtë, e cila jep të gjitha detajet në lidhje me bonusin e mirëseardhjes.

Shënim:

Kazino online Kings Chance ka një skemë VIP ku lojtarët mund të regjistrohen dhe të përparojnë nëpër nivele ndërsa luajnë në sajt. Skema e besnikërisë ofron bonuse në para, rrotullime falas, veçori të personalizimit, tërheqje të shpejta dhe të tjera.

+5
+3
Mbyll
Games

Games

Në Kings Chance Casino, lojtarët gjejnë një përzgjedhje të larmishme lojërash me cilësi të lartë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Ka qindra automat të famshëm për të zgjedhur, duke përfshirë jackpot-et. Nëse ju pëlqen të zhvilloni një strategji ndërsa luani, mund të zgjidhni lojëra tavoline. Në Kings Chance Casino, shumica e lojtarëve do të kenë një kohë të mirë duke luajtur kumar.

Slots

Kings Chance ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave slot, të gjitha këto mund të aksesohen nga menyja kryesore. Lojtarët mund t'i renditin lojërat elektronike sipas emrit ose duke përdorur ofruesit e softuerit. Ata kanë madhësi fleksibël të basteve dhe tema emocionuese. Disa nga titujt përfshijnë:

 • Rrota e Urimit
 • Fuqia Buffalo
 • Legjenda e Kleopatrës
 • Dëshira e rrotullës,
 • Saga e Ujkut

Poker

Tani ka nëntë lojëra të ndryshme video-poker të disponueshme nga ekipi Betsoft. Lojtarët që i duan këto lloje të lojërave me letra mund të zgjedhin nga variacionet e mëposhtme:

 • I gjithë Pokeri Amerikan
 • Jacks ose më mirë
 • Joker Poker
 • Poker me bonus të dyfishtë
 • Deuces Wild

Blackjack

Seksioni klasik i lojërave tavoline i faqes ofron një përzgjedhje të ngjashme lojërash si shumë nga kazinotë më të shkëlqyera në internet. Kazino online Kings Chance ka një koleksion fantastik të entuziastëve të blackjack. Shikoni disa nga titujt:

 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Multi-Hand
 • Blackjack VIP
 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Blackjack VIP me shumë duar

Ruletë

Kur bëhet fjalë për ruletën, lojtarët kanë disa opsione për të zgjedhur. Këto lojëra të vjetra vijnë me disa nga temat emocionuese që mund t'i shihni ndonjëherë në një lojë kazinoje në internet. Të gjitha variantet e ruletit kanë animacione të qetë dhe pagesa të mira. Disa nga titujt që mund të luani përfshijnë:

 • Ruletë 10p
 • Ruletë VIP Amerikane
 • Ruletë Argjend
 • Ruletë Gem
 • Ruletë zmadhimi

Software

Një vlerësim i seksionit të lojërave Kings Chance zbuloi se biblioteka e lojërave dominohet nga iSoftbet dhe Booongo. Të gjithë ofruesit e programeve kompjuterike në kazino online Kings Chance janë me reputacion dhe popullaritet. Lojërat nga të gjithë ofruesit janë optimizuar për t'u luajtur në të gjithë kompjuterët, tabletët dhe telefonat inteligjentë. Për më tepër, shumica e këtyre lojërave janë testuar dhe certifikuar për drejtësi në lojë.

Shumica e lojtarëve kërkojnë kazinotë në internet duke punuar me ofrues të shumtë softuerësh për të eksploruar sa më shumë që të munden. Rasti i Kings Chance është i ndryshëm pasi funksionon me vetëm disa studio lojërash, por me një bibliotekë të pasur lojërash. Këta ofrues softuerësh përfshijnë

 • iSoftbet
 • BetSoft
 • Playson
 • Booongo
 • Lulëzon
Payments

Payments

Kazino online Kings Chance ofron opsione mjaft të thjeshta pagese. Të gjitha opsionet e pagesës janë specifike për vendin dhe të gjitha transaksionet janë falas. Megjithatë, tërheqjet mund të kërkojnë kohë për t'u reflektuar në llogarinë tuaj, në varësi të opsionit tuaj të preferuar të pagesës. Kufiri maksimal i transaksionit është vendosur në 5,000 dollarë. Disa mënyra të zgjedhura pagese në kazinonë online Kings Chance përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neosurf
 • Tela bankare

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, Kings Chance ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë Bitcoin, American Express, Visa, MasterCard . Në Kings Chance , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në Kings Chance është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Kings Chance ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Kings Chance për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

+1
+-1
Mbyll

Languages

Kur një kazino në internet si Kings Chances ka një bazë të madhe lojtarësh, ajo duhet të marrë parasysh kërkesat e klientëve që flasin gjuhë të ndryshme. Kjo kazino ka një platformë shumëgjuhëshe për të vazhduar me kohën. Objektivi demografik i kazinosë Kings Chances përfshin njerëz që flasin në:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Kings Chance . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Kings Chance dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Kings Chance ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Kings Chance , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Kings Chance kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Kings Chance ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Kings Chance është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Kazino online Kings Chance është një kazino e themeluar dhe me reputacion e lançuar në vitin 2010. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Audeo NV, së bashku me Grand Fortune, Raging Bull dhe Malibu Club Casinos. Kazinoja në internet Kings Chance është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Punon me ofrues të përzgjedhur të lojërave në treg. Kings Chance është një kazino që synon të evokojë shkëlqimin dhe shkëlqimin e Las Vegasit, duke ngjallur gjithashtu një ndjenjë magjepse përrallash në mbarë botën. Shumë fillestarë mund ta kenë të vështirë t'i rezistojnë joshjes së një faqe interneti si kjo, e cila premton një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave slot, si dhe bonuse të mira. Nga ana tjetër, një lojtar i mençur e kupton se ndërsa një kazino në internet mund të duket tërheqëse nga jashtë, ajo që ka më shumë rëndësi janë termat dhe kushtet e bashkangjitura për secilën ofertë. Ky rishikim synon të adresojë pyetjet e mëposhtme: Çfarë lojërash ofron Kings Chance, çfarë bonusesh ofrohen nga kjo kazino? A janë miratuar opsionet e parapëlqyera të pagesës dhe a ka akses tek një ekip i mbështetjes së klientit 24/7?

Pse të luani në kazino Kings Chance

Së pari, Kings Chance Casino ka një paketë bujare mirëseardhjeje që përfshin katër bonuse që arrijnë në 10,000 dollarë dhe 120 rrotullime falas. Gjithashtu, Kings Chance Casino ka disa lojëra të njohura tavoline, lojëra elektronike video dhe jackpote me grupe të mëdha çmimesh. Kjo kazino ka turne javor për lojtarët sezonalë për të rritur masivisht bankrollin e tyre.

Kazino online Kings Chance punon me disa nga ofruesit e programeve kompjuterike të njohura në industri për të mbajtur një bibliotekë të përditësuar lojërash. Për fat të mirë, lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë një aplikacion për t'i luajtur këto pasi kjo kazino ofron lojë të menjëhershme me optimizim celular. Së fundi, ju mund të krijoni një llogari në disa hapa të thjeshtë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Kings Chance

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Kings Chance , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Pjesa FAQ e Kings Chance është e ndarë në katër seksione: regjistrimi, tërheqjet, depozita dhe llogaria e lojtarit. Në këtë seksion do të gjeni përgjigje për shumicën e pyetjeve tuaja. Ju mund të kontaktoni mbështetjen e klientit nëpërmjet faqes "na kontaktoni" duke plotësuar një formular kërkimi për sqarime të mëtejshme. Përndryshe, ju mund të dërgoni një email dhe të prisni që ata të kontaktojnë.

Pse ia vlen të luash në Kings Chance Casino?

Që nga viti 2010, Kings Chance Casino ka qenë në funksion. Është në pronësi dhe operuar nga Audeo NV, një ekip me përvojë në operacionet e kazinosë. Falë një ndërfaqeje të drejtpërdrejtë dhe të lehtë për t'u lundruar, Kings Chance Casino mirëpret lojtarët në një botë intrigash me Lord Kings Chance pranë tyre. Kazinoja i ka të gjitha, duke përfshirë ofertat bujare të bonusit, lojërat më të fundit të lojërave elektronike nga studiot e lojërave partnere, promovime javore dhe të personalizuara, shërbim të vëmendshëm ndaj klientit dhe pagesa të shpejta. Fatkeqësisht, Kings Chance nuk ofron lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Disa lojtarëve u pëlqen të angazhohen në veprime të drejtpërdrejta kundër tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe lojtarëve të vërtetë. Së dyti, ai nuk ka një strukturë Live Chat. Kjo ngadalëson komunikimin midis lojtarëve dhe ekipit mbështetës.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Kings Chance . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Kings Chance . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Kings Chance , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Kings Chance .

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë