Kassu - Tips & Tricks

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Të luash në një kazino në internet është një aktivitet argëtues, por lojtarët që i bashkohen një kazinoje për herë të parë mund të ndihen pak të mbingarkuar me të gjithë informacionin që hasin. Duhet të themi se të luash në një kazino është shumë intuitive, por nuk është kurrë keq të mësosh një ose dy gjëra rreth saj.

Për të filluar të luajnë në Kassu Casino, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është hapi i parë dhe ne do të japim mundësinë e detajuar se si të krijoni një llogari.

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikojnë në butonin 'Regjistrohu Tani'. Pasi luajtësi të ketë klikuar në skedarin blu, do të shfaqet një dritare e re. Këtu lojtarët duhet të fusin një emër përdoruesi, një adresë e-mail dhe një fjalëkalim.

Pas kësaj, do të hapet një dritare e re dhe lojtarët do të duhet të fusin të dhënat e tyre.

Lojtarët duhet të sigurohen që të futin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Pasi të kenë përfunduar, ata duhet të klikojnë në fushën e kuqe që thotë 'Regjistrohu' në këndin e poshtëm djathtas.

Ne i këshillojmë lojtarët të vendosin kufijtë e depozitave në momentin që krijojnë llogaritë e tyre. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mbajtur nën kontroll se sa shpenzojnë.

Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)