Kassu - Live Casino

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Kassu Casino përmban 46 lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë të mundësuar nga NetEnt dhe Evolution Gaming, të cilat janë disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve kur bëhet fjalë për lojëra të gjalla të kazinosë. Kumarxhinjtë që kënaqen duke luajtur me një tregtar të drejtpërdrejtë do të gjejnë disa nga variacionet më të njohura të lojërave të tyre të preferuara.

Blackjack live

Blackjack është një lojë popullore që disponohet në seksionin Kassu Live Casino. Lojtarët mund të gjejnë disa nga variacionet më të njohura të lojës.

Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Edhe pse kjo është një lojë e thjeshtë për t'u mësuar, është gjithmonë një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh. Këtu janë vetëm disa nga lojërat që lojtarët mund të gjejnë këtu:

 • Blackjack VIP Alpha
 • Blackjack VIP Beta
 • Blackjack VIP Gamma
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack Gold 6
 • Blackjack pa kufi
 • Speed VIP Blackjack A
 • Speed VIP Blackjack B
 • Speed VIP Blackjack C
 • Speed VIP Blackjack D
 • Blackjack 12 (Green Studio)
 • Blackjack 14 (Green Studio)
 • Ekskluzive Blackjack VIP Red Diamond

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të njohura dhe lajmi i mirë është se lojtarët mund ta shijojnë këtë lojë live. Objektivi i lojës është të parashikohet se në cilin numër do të zbresë topi i bardhë.

Ka shumë baste që lojtarët mund të bëjnë, dhe ne u propozojmë lojtarëve të mësojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë lojën për para të vërteta. Meqenëse kjo është një lojë shumë e njohur, nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe këtu janë disa nga lojërat që lojtarët mund të gjejnë në Kassu Casino:

 • Ruletë e kazinosë Portomaso
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë Makao
 • Ruleta A
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruleta e Hipodromit
 • Ruletë Amerikane
 • Deutsches Roulette
 • Ruleta e kazinosë së madhe

Baccarat live

Live Baccarat ndjek të njëjtat rregulla si Baccarat tradicionale. Pra, për këtë arsye, ne i këshillojmë lojtarët që të mësojnë të paktën rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë.

Objektivi i lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9. Si lojtari ashtu edhe tregtari mund të marrin një kartë të tretë sapo të marrin dy letrat e tyre fillestare. Këtu janë disa nga variantet e shumta të Baccarat që lojtarët mund të gjejnë në Kassu Casino:

 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Lobi Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi 5
 • Baccarat me shpejtësi 6
 • Speed Baccarat Q
 • Baccarat me shpejtësi 3
 • Bakarat 5
 • Bakarat 6
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Speed Baccarat - Kriket
 • Nokauti i Bakaratit të Artë
 • Golden Baccarat Super Six
 • Baccarat me shpejtësi 2
 • Bakarat rrufeje
 • Bakarat 1
Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)