Kassu - Games

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Kassu Casino ka një portofol të pasur që krenohet me lojëra të ndryshme. Jemi të sigurt që lojtarët mund të gjejnë lojën e tyre të preferuar këtu dhe të shijojnë kohën e tyre. 

Lajmi i mirë është se lojtarët lejohen të luajnë lojëra në një modalitet argëtues, që do të thotë se lojtarët mund të shijojnë atë që ka për të ofruar kazino pa pasur nevojë të shpenzojnë paratë e tyre. Për më tepër, kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar rregullat e një loje të caktuar dhe për të praktikuar strategjinë e tyre.

Bakarat

Baccarat është një lojë intriguese që lojtarët mund ta gjejnë në Kassu Casino. Ideja e lojës është që të merrni një dorë që arrin 9. Dhe ajo që e bën këtë lojë interesante është se lojtarët nuk duhet të bastojnë vetëm me duart e tyre.

Në vend të kësaj, ata mund të vënë bast se Bankeri do të ketë gjithsej 9, si dhe ata mund të vënë bast që të dyja duart do të përfundojnë në barazim.

Baccarat është një lojë relaksuese sepse pasi lojtari të vendosë shumën që dëshiron të vendosë dhe bastin që dëshiron të vendosë, ai mund të ulet dhe të pushojë. Baccarat luhet sipas rregullave të paracaktuara dhe në fakt, lojtarët nuk mund të ndikojnë në asnjë mënyrë në lojë.

Disa nga variantet më të njohura të lojtarëve të Baccarat që mund të gjeni në Kassu Casino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Bakarat
 • Baccarat i personit të parë
 • Studio e Futbollit të Personit të Parë
 • Baccarat - Punto Banco
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat e vërtetë me Holly
 • Personi i parë Dragon Tiger
 • Bakara e vërtetë me Saratin
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Baccarat e vërtetë me Courtney
 • Banco

Slot

Lojërat me slot me video në internet ofrojnë një larmi të tillë që nuk mund të gjendet në asnjë lojë tjetër në një kazino. Ka lojëra elektronike me tema të ndryshme, lojëra elektronike video dhe tituj jackpot progresiv.

Në këtë pikë, ka më shumë se 500 lojëra slot video të disponueshme në Kassu Casino. Disa nga lojërat më të njohura të sloteve video përfshijnë ato në vijim:

 • Shpërthim yjor
 • Mega Moolah
 • Kërkimi i Gonzos
 • Romancë e pavdekshme

Poker

Adhuruesit e pokerit mund të gjejnë të paktën 27 tituj pokeri në Kassu Casino. Kjo është një lojë tërheqëse që kërkon disa njohuri për të pasur një lojë të suksesshme. Lojtarët duhet të mësojnë përmendsh renditjen e dorës dhe të mësojnë se si funksionojnë raundet e basteve.

Video pokeri është një alternativë më moderne ndaj pokerit që ofron lojë interesante dhe shumë më të lehtë. Lojtarët që pëlqejnë një lojë relaksuese që ende ofron emocione dhe emocione, mund të kthehen në video poker.

Objektivi i lojës është të formojë kartën më të mirë me pesë renditje për të fituar. Por lojtarët nuk duhet të kalojnë nëpër raundet e basteve, përkundrazi, ata do të marrin 5 letra dhe në raundin e parë, ata duhet të vendosin se cilat letra duan të mbajnë dhe cilat letra të heqin.

Blackjack

Blackjack është një lojë që është e njohur si në kazinotë online ashtu edhe në ato tokësore dhe lajmi i mirë është se Kassu Casino ofron variacione të ndryshme të lojës. Disa nga më të njohurat përfshijnë ato në vijim:

 • Blackjack Lightning Person i Parë
 • Blackjack i personit të parë
 • Blackjack klasik
 • Atlantic City Blackjack
 • Back Blackjack
 • Blackjack klasik me shumë duar
 • Blackjack Evropian
 • BlackJack MH
 • Vegas Blackjack Single Deck
 • Multihand Vegas Strip Blackjack
 • BlackJack evropian MH
 • Blackjack Plus
 • Blackjack Evropian me shumë duar

Dora më e mirë që dikush mund të marrë në Blackjack është një ACE dhe një dhjetë letra. Ky është një blackjack natyral dhe kushdo që ka këtë dorë është fituesi i raundit. Ideja e lojës është që të arrish një dorë më afër 21, më lart se tregtari pa u dëmtuar. Ekzistojnë opsione të ndryshme në dispozicion që lojtari të përmirësojë dorën e tij. Ata mund të ndajnë çifte, të dyfishohen, të godasin ose të qëndrojnë në këmbë. Tregtari duhet të ndjekë rregulla strikte dhe opsionet e vetme që kanë janë të godasin dhe të qëndrojnë në këmbë.

Ruletë

Ruleta është ndoshta një nga lojërat më të njohura të kazinosë ndonjëherë. Loja është shumë e thjeshtë dhe lojtarët mund ta luajnë atë vetëm duke u mbështetur në fatin e tyre. Gjithsesi, kushdo që dëshiron të përmirësojë shanset e tij për të fituar mund ta bëjë këtë duke mësuar rregullat e lojës. Ka baste të ndryshme në ruletë dhe disa nga ato baste ofrojnë pagesa më të mira, ndërsa të tjera ofrojnë shanse më të mira për të fituar. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të vendosin se çfarë lloj loje duan të luajnë, nëse duan të rrezikojnë për pagesa më të larta apo të kenë një lojë më të ekuilibruar ku do të fitojnë më shpesh, por pagesat nuk do të jenë aq mbresëlënëse. Ekzistojnë variacione të ndryshme të lojës në dispozicion në Kassu Casino, dhe disa nga më të njohurat përfshijnë lojërat e mëposhtme:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë evropiane
 • European Roulette Pro
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë e avancuar
 • Baste të vogla të Ruletës Evropiane
 • Ruletë me çip të artë
 • Ruletë klasike
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane

Lojëra me para të vërteta

Lojtarët mund të gjejnë një gamë të gjerë lojërash në Kassu Casino. Çdo kategori jep mundësinë për të ngushtuar kërkimin dhe për të gjetur lojën që kërkon. Lojërat e tavolinës përfshijnë një përzgjedhje të madhe rulete, blackjack dhe poker, vetëm për të përmendur disa. Gjithashtu, lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të mira në internet me slot video këtu. Për më tepër, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mundësohen të gjitha nga NetEnt dhe Evolution Gaming, të cilët janë dy emrat që janë më të mirët në industri.

Slots

Lojërat me video slot në internet janë pika kryesore e Kassu Casino dhe lojtarët mund të gjejnë disa nga titujt më të mirë këtu si Divine Fortune, Pirates Plenty, Tiki Fruits, Fire Joker, Gonzo's Quest, Vikings Go Berzerk, Immortal Romance, Moon Princess, Book of Oz , Lara Croft Tomb Raider dhe shumë të tjera. Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu disa lojëra më pak të njohura, kështu që ata do të kenë shumë për të eksploruar.

Lojëra tavoline

Lojtarët që shijojnë lojërat e tavolinës mund të gjejnë shumë variacione të ndryshme të lojërave të njohura si ruleta dhe blackjack. Ekzistojnë gjithashtu disa lojëra Mahjong në dispozicion. E vetmja lojë që mungon është Craps, por është e disponueshme në një kazino live.

Ruletë

Kassu Casino ofron të gjitha versionet klasike të lojës evropiane, franceze dhe amerikane. Lojtarët mund të mos i gjejnë të gjitha variacionet e ruletit të disponueshme këtu në kazino, por ne i inkurajojmë ata të kenë parasysh se kazinoja po shton vazhdimisht lojëra të reja në portofolin e tyre.

Blackjack

Ka 25 variacione blackjack në këtë pikë në Kassu. Disa nga lojërat më të njohura përfshijnë Blackjack me Ekspozim të Dyfishtë dhe Blackjack në Persona të Parë.

Video Poker

Ka 27 lojëra video poker të disponueshme në këtë pikë në Kassu Casino. Lojtarët gjithashtu mund të gjejnë lojën klasike me letra këtu Texas Hold'em si dhe shumë lojëra të tjera.

Kazino live

Kassu Casino ka bashkëpunuar me NetEnt dhe Evolution Gaming për të sjellë lojërat më të mira të mundshme për lojtarët e tyre. Kazino Live është shtesa përfundimtare e kazinosë që lejon lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Jackpots

Lojërat jackpot tërheqin shumë lojtarë për shkak të fitoreve që ato ofrojnë që ndryshojnë jetën. Ideja për të goditur të mëdha sjell një emocion të tillë që nuk mund të krahasohet me asgjë tjetër. Disa nga lojërat më të njohura të jackpot-it që lojtarët mund të gjejnë në Kassu Casino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Mega Fortune
 • Jackpot Poker
 • Gemtastik
 • Dragon Luck
 • Pasuria Hyjnore
 • Mega Moolah
 • Frutat Tiki
 • Pirates Plenty
 • Rrufeja Totem
 • Rrotullat e misterit
 • Reaktor
Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)