Kassu - Bonuses

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj, kështu që për këtë arsye, Kassu Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që bartet në katër depozitat e para që bëjnë të gjithë lojtarët e rinj. 

Shpërblimet nuk ndalen me bonus mirëseardhjeje, por ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion edhe për lojtarët besnikë. Të gjithë kureshtarët për të parë se çfarë mund të marrin duhet të bashkohen në Kazino Kassu sa më shpejt të jetë e mundur.

Bonusi i mirëseardhjes në Kassu Kazino është shumë bujar dhe bartet në katër depozitat e para që bëjnë bastet në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite 100% dhe 300 rrotullime falas në lojërat e parazgjedhura që janë Starburst, Gonzo's Quest, Red Riding Hood ose Aloha. Në momentin që ata bëjnë depozitën e tyre do të marrin 30 rrotullime falas dhe pjesa tjetër e rrotullimeve do të krijohen për 9 ditë, 30 rrotullime falas çdo ditë.
 • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $400 kur ata përdorin kodin promovues KASSU2.
 • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 25% deri në $400 kur ata përdorin kodin promocional KASSU3.
 • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 25% deri në $400 kur ata përdorin kodin promovues KASSU4.

Lojtarët mund të kërkojnë vetëm një bonus mirëseardhjeje, këtë ose atë të Kazinosë Live. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë dhe lojtarët duhet t'i plotësojnë ato përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 72 orë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga rrotullimet falas është e kufizuar në 100 dollarë.

Bastet që bëjnë një depozitë duke përdorur Skrill ose Neteller nuk do të kualifikohen për ofertën e mirëseardhjes.

Një gjë që lojtarët duhet të kenë parasysh kur luajnë me fonde bonus, është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

 • Slots dhe lojëra të tjera - 100%
 • Të gjitha lojërat nën kategorinë 'slot klasike' – 75%
 • Të gjitha lojërat në tryezë - 10%
 • Të gjitha lojërat blackjack – 5%

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme është se disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta dhe përfshijnë këto: Të gjitha lojërat Jackpot, Lojërat Live dhe Lojërat Video Poker.

Slots: Beautiful Bones, Castle Builder, Castle Builder II, Cool Buck, Dragons Myth, Forsaken Kingdom, Peek-a-Boo, Scrooge, Stardust, Tiger Bengal i pazbutur, Eagle e pazbutur, Shqiponja e pazbutur, Panda gjigante e pazbutur, Tufa ujku e pazbutur, Gjakthisësit, ose Alive, Devil's Delight™, Eggomatic, Jack Hammer 2, Kings of Chicago, Mega Joker, Robin Hood: Shifting Riches, The Wish Master, Tomb Raider, Zombies, Eye of The Kraken, Tower Quest, Pearls of India, Tomb Raider 2 , Big Bang, Jackpot 6000, Super nudge 6000, Vampire: The Masquerade – Las Vegas, Gem Rocks, Dead or Alive 2™ dhe Zombie Hoard.

Lojtarët që përdorin fondet e tyre të bonusit për të luajtur Big Bad Wolf, Supernova dhe Hot Ink do të kontribuojnë vetëm 20% në kërkesat e basteve.

Lojtarët që përdorin fondet e tyre të bonusit për të luajtur Fruit Blast do të kontribuojnë vetëm 50% në kërkesat e basteve.

Kur bëhet fjalë për lojërat e Kazinosë Live, lojtarët mund të luajnë vetëm Live Roulette, Live Blackjack dhe Live Dream Catcher. Të gjitha lojërat e tjera të drejtpërdrejta nuk do të kenë të drejtë të luhen gjatë përdorimit të fondeve bonus nga kazino.

Ky bonus i nënshtrohet kërkesave të basteve 40 herë që bastorët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Bonusi është i vlefshëm për 14 ditë dhe maksimumi i aksioneve që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në 30 dollarë.

Depozitat e bëra me Skrill dhe Neteller nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

 • Ruleta e drejtpërdrejtë do të kontribuojë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Blackjack live do të kontribuojë me 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Dream Catcher do të kontribuojë me 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Bonusi i besnikërisë

Lojtarët që vendosin baste të rregullta do të kenë një mundësi për t'u bashkuar me programin e besnikërisë që ofron shumë përfitime. Këtu janë disa nga shërbimet që do të kenë anëtarët VIP:

 • Menaxheri i llogarisë personale
 • Bonuset e personalizuara
 • Dhurata individuale
 • Paketa speciale për pushime
 • Fushata VIP
 • Metodat personale të tërheqjes

Bonusi i ringarkimit

Ka disa bonuse të ndryshme të rimbushjes në dispozicion në Kassu Casino për lojtarët e rregullt:

 • Rrotullime Fantastike të Martën – Lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 dollarë midis të premtes dhe të hënës për të marrë 20 rrotullime falas të martën. Fitimet nga rrotullimet falas duhet të vihen 20 herë.
 • Të Premten Fab - Lojtarët mund të marrin një bonus 25% deri në 50 dollarë. Për t'u kualifikuar për këtë bonus, lojtarët duhet të bëjnë dy depozita në një javë dhe depozitat duhet të jenë në total të paktën 50 dollarë. Bastorët do të marrin bonusin të premten.
 • Programi VIP – Lojtarët që bëjnë depozita rregullisht do të marrin oferta speciale VIP në formën e bonuseve, lotarive mujore dhe dhuratave individuale për ditëlindje.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që duan të bastojnë shuma të mëdha mund të gjejnë shumë lojëra në Kassu Casino ku aksionet janë të larta. Këtu janë disa lojëra elektronike për ata që duan të luajnë shumë:

 • Blood Suckers është një slot me pesë rrotulla me 25 linja pagese ku basti maksimal është 500 dollarë dhe niveli i pagesës është 98%.
 • Jack Hammer është një slot me një aksion maksimal për rrotullim prej 500 £.
 • Sparks është një slot ku lojtarët mund të bastojnë deri në 400 £ për rrotullim dhe të synojnë fitoren më të madhe prej 80,000 £.
 • Magic Portals është një slot me një kthim te lojtari (RTP) prej 96,6% dhe një bast maksimal për rrotullim prej 250 £, kjo është gjithmonë një sukses me rrotullat e larta.
 • Spinata Grande është vendi ku lojtarët mund të vendosin deri në 200 £ për rrotullim, dhe ka shumë raunde bonus dhe rrotullime falas.

Bonusi i regjistrimit

Të gjithë lojtarët e rinj në Kassu Casino që bëjnë një depozitë do të marrin një bonus bujar mirëseardhjeje. Oferta e mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite 100% dhe 300 rrotullime falas në lojërat e parazgjedhura që janë Starburst, Gonzo's Quest, Red Riding Hood ose Aloha. Në momentin që ata bëjnë depozitën e tyre do të marrin 30 rrotullime falas dhe pjesa tjetër e rrotullimeve do të krijohen për 9 ditë, 30 rrotullime falas çdo ditë.
 • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $400 kur ata përdorin kodin promovues KASSU2.
 • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 25% deri në $400 kur ata përdorin kodin promocional KASSU3.
 • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 25% deri në $400 kur ata përdorin kodin promovues KASSU4.

Kërkesat e bastit

Fitimet e rrotullimeve falas dhe paratë e bonusit vijnë me kërkesat e bastit 40 herë. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Basti maksimal që bastet lejohen të vendosin gjatë lojës me fondet e bonusit nuk duhet të jetë më shumë se 5 dollarë për rrotullim dhe jo më shumë se 30 dollarë për bast në lojërat e tavolinës. Një gjë shumë e rëndësishme që bastorët duhet të kenë parasysh këtu është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

 • Të gjitha lojërat me video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat në kategorinë e lojërave elektronike klasike do të kontribuojnë 75% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat e tavolinës do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat Blackjack do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Kodi i bonusit

Për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të përdorin një kod bonus herën e dytë, të tretë dhe të katërt që bëjnë një depozitë. Bonusi i mirëseardhjes në Kassu Casino bartet mbi katër depozitat e para.

 • Herën e parë që lojtari bën një depozitë, ai nuk duhet të përdorë një kod bonus. Fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e tyre sapo depozitimi të jetë i suksesshëm.
 • Herën e dytë që lojtari bën një depozitë, ai duhet të përdorë kodin e bonusit KASSU2 për të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $400.
 • Herën e tretë që lojtari bën një depozitë, ai duhet të përdorë kodin e bonusit KASSU3 për të marrë një bonus depozite prej 50% deri në 400 dollarë.
 • Herën e katërt që lojtari bën një depozitë, ai duhet të përdorë kodin e bonusit KASSU4 për të marrë një bonus depozite prej 50% deri në 400 dollarë.

Lojtarët mund të marrin deri në 1500 dollarë dhe 300 rrotullime falas si pjesë e paketës së mirëseardhjes. Depozita e parë kreditohet në llogarinë e lojtarit, por për tre bonuset e ardhshme të depozitave, lojtarët duhet të përdorin kodin përkatës të bonusit çdo herë.

Lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën. Fondet e bonusit dhe fitimet e rrotullimeve falas duhet të vihen 40 herë përpara se një lojtar të mund të tërheqë fitimet e tij. Disa lojëra do t'i ndihmojnë lojtarët të pastrojnë kërkesat e basteve më shpejt se të tjerët. Ne u sugjerojmë lojtarëve të qëndrojnë me lojëra video slot sepse ato do të llogariten 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Slotet klasike do të kontribuojnë 75% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat tavoline do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe lojërat Blackjack do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)