Kassu - Affiliate Program

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, partnerët duhet të plotësojnë së pari formularin e regjistrimit. Çdo aplikim shqyrtohet brenda 24 orëve dhe pasi të miratohet regjistrimi, partnerët do të marrin një email mirëseardhjeje që do të përfshijë detajet e hyrjes dhe detajet e kontaktit të një Menaxheri të Filialit Personal.

Partnerët këshillohen të punojnë me menaxherët e tyre të filialeve për të përcaktuar strategjinë më të mirë të marketingut dhe për të zgjedhur mjetet më të mira të medias për të optimizuar përpjekjet e tyre të marketingut.

Bashkëpunëtorët e Genesis ofrojnë Planin e Ndarjes së të Ardhurave, CPA, të Avancuar ose të Komisionit të Medias dhe sistemi i tyre është krijuar për të mbështetur plotësisht çfarëdo strukture komisioni që do të zgjedhin partnerët.

Plani i ndarjes së të ardhurave – kjo është deri tani oferta më e mirë falë thjeshtësisë së saj. Partnerët do të fitojnë komision bazuar në të ardhurat neto. Pjesa e të ardhurave fillon me 35% me mundësi të rritet në të ardhmen.

Kostoja për blerje - ekzistojnë struktura fleksibël dhe të avancuara të Komisionit të CPA. Partnerët duhet të tregojnë se e duan këtë plan kur të regjistrohen dhe një përfaqësues i kazinosë do t'i kontaktojë ata për të vendosur planin e tyre të përshtatur.

Plani i Referimit – partnerët mund të fitojnë gjatë gjithë jetës 2.5% të Komisionit të Referimit për të gjitha filialet e reja që ata referojnë.

Cili është programi i filialit të Kassu Casino?

Programi i filialeve të Kassu Casino quhet Genesis Affiliates dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Zotat e kazinosë
  • Kasoola
  • Kassu
  • Spela
  • Kazino Genesis
  • Heroi i Vegasit
  • Sloty
  • Spinit
  • Kazino Joy
  • Pelaa
Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)