Kassu - Account

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Lojtarët që duan të luajnë në Kassu Casino për para të vërteta duhet të regjistrohen për një llogari. Lajmi i mirë është se kazino ofron një proces regjistrimi të lehtë dhe pa probleme, ku lojtarët duhet të fusin vetëm detajet personale.

Procesi i regjistrimit në Kassu Casino është shumë i thjeshtë dhe lojtarët duhet të ndjekin këto hapa të thjeshtë:

  • Klikoni në butonin Join Now, që gjendet në këndin e sipërm të djathtë të faqes kryesore.
  • Krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim dhe shkruani adresën tuaj të emailit.
  • Në hapin tjetër, lojtarët duhet të japin emrin, mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, adresën, monedhën, numrin e celularit dhe kodin e shtetit.
  • Zgjedhni për të marrë komunikime marketingu nga Kassu Casino.
  • Pranoni termat dhe kushtet dhe konfirmoni se janë mbi 18 vjeç.
  • Klikoni mbi Regjistrohu.

Pasi një lojtar ta ketë llogarinë e tij të mirë dhe gati, ai mund të bëjë një depozitë dhe të fillojë të luajë lojëra për para të vërteta dhe të shijojë kohën e kaluar në kazino. Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari dhe bën depozitimin e tij të parë ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare.

Lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm kur regjistrohen për të futur detajet saktësisht siç përmenden në ID-në e tyre të lëshuar nga qeveria, sepse më vonë, ata do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Limiti Llogarinë

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari në kazino. Kushdo që krijon më shumë se një llogari për të përfituar dhe për të abuzuar me promovimet dhe ofertat rrezikon t'i pezullojë të gjitha llogaritë e tyre. Lojtarët, të cilët krijojnë një llogari tjetër gabimisht, mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'i ndihmojnë ata të bashkojnë llogarinë e tyre.

Procesi i verifikimit

Kazino Kassu kërkon verifikim për dy arsye. Arsyeja e parë është të sigurohemi që lojtarët janë ata që thonë se janë dhe askush nuk ua ka vjedhur identitetin. Arsyeja e dytë është operimi në përputhje me të gjitha ligjet dhe rregulloret.

Për të verifikuar llogarinë e dikujt, një lojtar duhet të dërgojë kopje të dokumenteve ligjore. Procedura e verifikimit kryhet vetëm një herë, dhe pasi të kryhet, lojtarët nuk duhet të kalojnë përsëri procedurën.

Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme. Lojtarët duhet të verifikojnë identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës që përdorin.

Kjo mund të duket e ndërlikuar, por është një proces shumë i thjeshtë dhe nëse lojtarët kanë probleme në çdo kohë, ata mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit për ndihmë.

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri që krijon një llogari në Kassu Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje kur të bëjë depozitimin e parë. Oferta e mirëseardhjes është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar ekuilibrin e dikujt dhe për të zgjatur lojën e tyre.

Lojtarët do të marrin gjithashtu 300 rrotullime falas në total, 30 rrotullime për 10 ditë. Shuma më e lartë që lojtarët mund të marrin nga bonusi i rrotullimeve falas është i kufizuar në 100 dollarë. Lojtarët mund të luajnë lojërat e mëposhtme të lojërave elektronike Starburst, Aloha, Gonzo's Quest dhe Red Riding Hood dhe lojtarët kanë 72 orë për të përmbushur kërkesat e basteve prej 40 herë.

Total score8.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë nuk ofrohet për lojtarët e paregjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)