K9WIN - Support

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Support

K9Win Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Për më tepër, funksioni i bisedës live në K9Win është i disponueshëm në gjuhë të ndryshme duke përfshirë:

  • anglisht
  • kineze
  • indonezisht
  • Malay

Ka edhe mënyra të tjera që mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit, duke përfshirë telefonin dhe emailin. Këta janë numrat e telefonit që mund të kontaktoni kazinonë në:

  • +601136918708 Singapor
  • +60164790506 Malajzia

Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email në:

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)