K9WIN - Mobile

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Mobile

Në ditët e sotme, lojërat e fatit në internet u mundësojnë lojtarëve të shijojnë lojërat e tyre të preferuara sa herë të duan. Gjithçka që ju nevojitet është të krijoni një llogari dhe të hyni në të nga pajisja juaj e dorës sa herë që dëshironi.

Kur luani në K9Win në celularin tuaj, mund të shijoni bonuse dhe promovime pafund. Nëse kjo është hera juaj e parë që luani në kazino, do të merrni një bonus mirëseardhjeje 200% kur të bëni depozitën tuaj të parë. Pasi të keni mbaruar së luajturi përmes ofertës së mirëseardhjes, mund të shijoni shumë bonuse të tjera të ndryshme që janë të disponueshme në kazino. Gjithçka që duhet të bëni është të kontrolloni seksionin tuaj të Promovimeve në llogarinë tuaj dhe sa herë që ka diçka të re për ju, do të njoftoheni.

K9Win ka zhvilluar një aplikacion si për pajisjet Android ashtu edhe për iOS, kështu që ju mund ta shkarkoni dhe kazinoja juaj do të jetë vetëm një klikim larg. Nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin, mund të hyni në kazino duke përdorur gjithashtu shfletuesin tuaj të preferuar.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)