K9WIN - Live Casino

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Live Casino

Ndoshta një nga shtesat më të mira në kazino K9Win është seksioni i Kazinosë Live. Kjo do t'ju lejojë të përjetoni se si do të ishte të luanit në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Mund të provoni një nga lojërat e shumta që janë të disponueshme këtu dhe të flisni jo vetëm me tregtarin, por edhe me lojtarët e tjerë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Falë teknologjisë moderne tani mund të luani lojërat tuaja të preferuara nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Për më tepër, ju mund t'i luani ato me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe të keni një përvojë që është aq e afërt për të luajtur në një kazino të vërtetë me bazë tokësore.

Roulette është një lojë popullore që mund ta luani drejtpërdrejt në K9Win Casino. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës, kështu që ju mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Të gjitha variacionet e ruletit në K9Win Casino përdorin softuer të sofistikuar RNG për të përcaktuar se rezultati i secilës lojë është i rastësishëm.

Grafika dhe audio e lojërave janë të cilësisë më të lartë dhe janë aq realiste sa mund të jenë. Por, para se të filloni të luani për para të vërteta, ju sugjerojmë të mësoni rregullat e lojës. Ruleta është një lojë e thjeshtë për t'u luajtur, por ka disa gjëra që duhet t'i kaloni përpara se të vendosni të luani. Variacionet live të lojës luhen duke ndjekur të njëjtat rregulla. Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të mësoni janë bastet e ndryshme që mund të vendosni dhe si t'i vendosni ato në tavolinë. Të gjitha bastet në ruletë ndahen në dy kategori, baste brenda dhe jashtë.

Baccarat live

Baccarat dikur ishte një lojë që luhej me rrotulla të larta, por sot është në dispozicion për të gjithë ata që duan ta provojnë. Kjo është një lojë interesante me letra që mund të mësoni ta luani shumë shpejt. Baccarat ka rregulla relativisht të lehta dhe një avantazh të ulët të shtëpisë, kështu që loja funksionon në favorin tuaj në çdo mënyrë të mundshme. Përpara se të vendosni të luani Baccarat live, është mirë ta luani atë në një modalitet argëtues, të paktën derisa të mësoni rregullat.

Blackjack live

Blackjack është një tjetër lojë emocionuese që mund ta luani drejtpërdrejt në K9Win Casino. Loja ka rregulla të thjeshta që do t'i mësoni në një kohë të shkurtër, dhe pasi të zhvilloni strategjinë tuaj, mund të zvogëloni edhe skajin e shtëpisë.

Ju nuk mund të filloni të luani për para të vërteta nëse së pari nuk i kaloni rregullat e lojës. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu, sepse rregullat bazë të lojës janë të thjeshta, dhe pasi t'i mësoni ato, mund të luani çdo variant të lojës që dëshironi.

Poker Live

Ndryshe nga lojërat e tjera të kazinosë, pokeri do të kërkojë disa përpjekje nga ana juaj për të mësuar rregullat. Për disa, kjo është një lojë sfiduese dhe ata thjesht anashkalojnë pokerin dhe shkojnë në lojën tjetër me letra të disponueshme në kazino, por duhet të themi se u mungojnë shumë. Pokeri është një lojë e lehtë për t'u mësuar dhe do t'ju duhet të kaloni disa rregulla bazë për të filluar të luani. Lajmi i mirë është se në K9Win Casino ju mund të luani poker në një mënyrë argëtuese që do t'ju lejojë të mësoni se si funksionon loja pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Pokeri është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të së njëjtës, por disa nga më të njohurat përfshijnë Texas Hold'em, Omaha Hold'em, Seven-Card Stud dhe Five-Card Draw. .

Live Sic Bo

Sic Bo është një lojë tjetër që mund ta luani drejtpërdrejt në K9Win Casino. Loja e ka origjinën nga Kina dhe luhet me tre zare. Kjo është një lojë fati, kështu që nuk mund të zhvilloni një lloj strategjie. Në vend të kësaj, ju thjesht mund të uleni, të relaksoheni dhe të shpresoni se fati është në anën tuaj.

Loja luhet me tre zare dhe tregtari do t'i vendosë në një sënduk të vogël, do t'i tundë zarat në gjoks dhe do t'i hedhë në tryezë. Nëse keni gjetur kombinimin e duhur, ju jeni një fitues.

Live Dream Catcher

Dream Catchers është një lojë e mrekullueshme që mund të sjellë fitore kolosale në vetëm një rrotullim. Për të marrë përvojën e plotë, duhet ta luani lojën drejtpërdrejt në K9Win Casino. Kjo është një lojë e lehtë për t'u mësuar, luhet duke përdorur një rrotë që është e ndarë në 52 segmente dhe dy segmente të tjera me vlerë 2x dhe 7x.

Ju duhet të vini bast në një numër që besoni se rrota do të ndalojë. Nëse rrota ndalon në segmentet e shumëzuesit 2x ose 7 x, të gjitha bastet do të mbeten në vend dhe nuk pranohen baste të reja. Rrota rrotullohet përsëri dhe bastet paguhen sipas bastit origjinal, por shanset rriten me 2 ose 7 herë. Nëse rrota ndalon në më shumë se një shumëzues me radhë, shanset shumëfishohen përsëri dhe kjo mund të sjellë disa pagesa të mëdha.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)