K9WIN - FAQ

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

FAQ

Ne kemi mbledhur të gjitha pyetjet e bëra shpesh që zakonisht bëjnë lojtarët e K9Win.

Si të luani në K9Win Casino?

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në K9Win Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj dhe pasi të keni llogarinë tuaj, mund të bëni një depozitë dhe të luani disa nga lojërat tuaja të preferuara. K9Win Casino ka një portofol të pasur, kështu që secili lojtar mund të gjejë diçka që do të donte. Për më tepër, herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, mund të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Cili është kufizimi i moshës në K9Win Casino?

Duhet të jesh në moshë madhore për të luajtur në kazino. Për t'u bashkuar me kazinonë duhet të pajtoheni me termat dhe Kushtet dhe të jeni të paktën 21 vjeç për të krijuar një llogari. Pothuajse të gjitha vendet kanë rregullat e tyre në lidhje me lojërat e fatit në internet, dhe ju duhet të dini rregullat dhe rregulloret e vendit ku banoni.

Si të bëni një depozitë?

Depozitimi i llogarisë suaj të K9Win Casino është shumë i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në kazino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Këtu mund të gjeni gjithashtu të gjitha informacionet që ju nevojiten si për shembull depozitën minimale dhe maksimale që mund të bëni.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja nga llogaria juaj është gjithashtu shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Klikoni në seksionin Tërheqjet dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Mbani në mend se është e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Si mund ta di që lojërat në kazino janë të drejta?

K9Win Casino përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm, kështu që kjo do të thotë që çdo rezultat i çdo loje është i rastësishëm dhe nuk mund të ndikohet në asnjë mënyrë. Për më tepër, kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit që janë të njohur në industri.

A janë të sigurta të dhënat e mia personale?

K9Win Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta. Kazinoja nuk do t'ia zbulojë informacionin tuaj personal asnjë pale të tretë.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Ju mund të harroni të dhënat tuaja të hyrjes, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu. Ju mund ta rikuperoni fjalëkalimin tuaj kur kontaktoni Mbështetjen e Klientit ose kur klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin" që gjendet në faqen e hyrjes.

Cila është shuma maksimale e bastit në K9Win Casino?

Shuma maksimale që mund të bastni varet kryesisht nga loja që luani. Ju mund ta gjeni këtë informacion kur hapni lojën që dëshironi të luani.

Sa kohë duhet që bastet të shlyhen?

Kazinoja synon të shlyejë bastet sa më shpejt të jetë e mundur. Gjithsesi, për disa ngjarje, mund të ketë vonesa që nuk janë nën kontrollin e kazinosë.

Sa kohë i duhet kazinosë për të përpunuar një tërheqje?

Sapo kazinoja të marrë kërkesën tuaj për tërheqje, ata do ta përpunojnë atë shpejt. Pasi tërheqja juaj të lirohet, varet nga mënyra e pagesës që keni zgjedhur, se sa shpejt do t'i keni fitimet tuaja në llogarinë tuaj bankare.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)