K9WIN - Bonuses

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Bonuses

K9Win është shumë bujar me lojtarët e tyre dhe jo vetëm me të rinjtë, por edhe me lojtarët e tyre besnikë. Për t'i bërë gjërat më interesante, ata mirëpresin çdo lojtar të ri me një bonus bujar mirëseardhjeje dhe më vonë, ka bonuse të rregullta promovimi dhe ringarkimi për lojtarët e tyre ekzistues.

Oferta e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët që hyjnë në kazino për herë të parë dhe krijojnë një llogari të re. Për t'u kualifikuar për ofertën duhet të bëni depozitën e kërkuar. Mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit përpara se të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Pasi të bëheni të rregullt në kazino, mund të përfitoni nga 20% Bonusi i Fundjavës. Ju mund ta kërkoni këtë promovim vetëm të shtunën dhe të dielën. Ju mund të kërkoni promovimin vetëm një herë në ditë dhe depozita minimale e kërkuar është 30 dollarë. Ju duhet të kaloni 20 herë fondet e bonusit përpara se të kërkoni një tërheqje. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është e kufizuar në 100 dollarë.

Një bonus tjetër që mund të përfitoni është bonusi 8%, i cili është i disponueshëm për të gjithë lojtarët. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është 30 dollarë dhe fondet e bonusit duhet të hidhen mbi 10 herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Bonusi Top Up 2% është një tjetër promovim që është në dispozicion të klientëve të K9Win. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është 30 dollarë dhe ju duhet ta kaloni shumën 2 herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Një bonus depozite akumuluese është një promovim që mund të përmirësojë bilancin tuaj. Ky bonus varet nga shuma që depozitoni gjatë gjithë javës dhe mund ta kërkoni çdo të hënë. Bonusi funksionon në këtë mënyrë:

  • Për çdo $1000 që vendosni bast, do të merrni 28 $ në fonde bonus.
  • Për çdo $3000 që vendosni bast, do të merrni 88 $ në fonde bonus.
  • Për çdo $5000 që vendosni bast, do të merrni 168 $ në fonde bonus.
  • Për çdo $10000 që vendosni bast, ju do të merrni 288 $ në fonde bonus.
  • Për çdo $30000 që vendosni bast, do të merrni 688 $ në fonde bonus.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 1,888 dollarë. Ju mund të luani të gjitha lojërat në kazino për të pastruar bonusin, përveç ruletës, baccarat pa komision dhe bacarat 4D.

Bonusi i qarkullimit perfekt i pjesëmarrjes është një tjetër promovim që mund të kërkoni një herë çdo të hënë.

Bonusi Refer Friend do të sjellë 10% të shumës që depoziton lojtari që ju referuat. Ky bonus vjen me 5x kërkesa për bast dhe tërheqja maksimale që mund të bëni është e kufizuar në 288 dollarë.

K9Win Casino ofron një Bonus Ditëlindjeje që mund ta kërkoni një herë në vit në muajin tuaj të ditëlindjes. Ju do të duhet të dërgoni një kopje të Kartës tuaj të Identifikimit dhe pasi karta juaj të jetë verifikuar ju do të merrni bonusin tuaj.

Bonusi i shpëtimit Deri në 688 dollarë është një tjetër bonus që mund të kërkoni një herë në ditë. Kur pretendoni këtë promovim, nuk mund të kërkoni asnjë bonus tjetër depozite. Për t'u kualifikuar për këtë bonus ju duhet të keni depozituar të paktën 2000 dollarë gjatë ditës. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 10 herë.

Bonusi Lucky 9 është një tjetër promovim i disponueshëm për të gjithë anëtarët e K9Win dhe mund të kërkohet kohë të pakufizuara. Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 100 dollarë.

Bonusi i besnikërisë

Kazino K9Win ofron një program besnikërie për lojtarët që janë të rregullt në kazino. Ka nivele të ndryshme që mund të arrini këtu duke përfshirë Joker, Jack, Queen dhe King. E vetmja gjë që duhet të bëni për të marrë pjesë në këtë program është të luani lojërat tuaja për para të vërteta dhe sa më shumë të luani aq më i lartë do të arrini nivelin.

Bonusi i ringarkimit

K9Win Casino ofron një bonus rimbushjeje për librin sportiv që mund të kërkohet çdo ditë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 30 dollarë dhe bonusi duhet të dorëzohet 9 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Bonusi i regjistrimit

Çdo lojtar që krijon një llogari të re në K9Win Casino dhe bën depozitimin e parë do të marrë një bonus regjistrimi. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve prej 40 herë, të cilat duhet t'i plotësoni për të qenë në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)