K9WIN - Account

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Account

Kur dëshironi të luani për para të vërteta në K9Win Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë e lehtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të shkoni në kazinofaqen zyrtare të `s dhe klikoni në 'Butoni __Bashkohu tani__'.

K9Win Casino ruan një nivel të lartë sigurie për të mbrojtur klientët e tyre, për të kryer kontrolle të rregullta dhe për të mbajtur shënime të transaksioneve dhe basteve. Përpara se të bëni një kërkesë për tërheqje në kazino, duhet të kaloni një procedurë verifikimi. Kjo do të thotë që ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore në mënyrë që të provoni identitetin tuaj, adresën tuaj dhe mënyrën e pagesës që përdorni.

Pasi të keni mbaruar dhe kazinoja të verifikojë identitetin tuaj, nuk keni pse të kaloni më këtë procedurë. Mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse ata mendojnë se është e nevojshme.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)