JoyCasino

Age Limit
JoyCasino
JoyCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

JoyCasino

Ajo u themelua në vitin 2012 dhe ka mbi një dekadë përvojë në lojërat e fatit në internet. JoyCasino mundësohet nga Darklace, një degë e Pomadorro NV Casino, një operator kazinoje që vepron nën aCuraçao eGaming i ka dhënë një licencë. JoyCasino Casino mirëpret lojtarë nga më shumë se 100 vende, duke përfshirë Kanadanë, Finlandën, Norvegjinë, Rusinë dhe Indinë.

Edhe pse paraqitjet nuk janë gjithçka, JoyCasino është një nga kazinotë më tërheqëse vizualisht në internet. Platforma e basteve me fuqi Betby ofron mbi 8000 ngjarje mujore, 200+ tregje futbolli dhe një shumëllojshmëri opsionesh pagese. Faqja ka një atmosferë të veçantë 'Steampunk' që është vërtet frymëzuese.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të JoyCasino për të marrë më shumë njohuri.

Pse të luani në JoyCasino

JoyaCasino është një platformë e shkëlqyer kazinoje në internet me një përzgjedhje të madhe lojërash dhe promovime tepër bujare. Biblioteka e lojërave përmban qindra tituj kazino me cilësi të lartë. Përveç paketës së mirëseardhjes, ka bonuse shtesë të JoyCasino për klientët besnikë.

Dizajni i thjeshtë i faqes së internetit JoyCasino do të tërheqë shumë përdorues. Kumarxhinjtë mund të luajnë të gjitha lojërat e njohura të zhvilluara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike. Të gjitha lojërat organizohen sipas llojit, duke e bërë më të lehtë gjetjen e argëtimit. Procesi i regjistrimit të JoyCasino është i thjeshtë dhe do të zgjasë vetëm disa minuta. Ekzistojnë gjithashtu metoda të shumta bankare në dispozicion, duke përfshirë disa kriptovaluta. Së fundi, një ekip miqësor dhe i besueshëm i mbështetjes së klientit punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët.

About

JoyCasino është një kazino moderne në internet e lançuar në vitin 2012. Ajo operohet nga Darklace Limited në emër të kompanisë mëmë Pomadorro NV JoyCasino ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerëve si Microgaming, NetEnt, Evolution dhe Lojë pragmatike. Është licencuar dhe rregulluar nga Qeveria e Curacao. 

Joycasino është një kompani me reputacion kazino online që ofron lojëra të ndryshme kazino dhe tavolina drejtpërdrejt me tregtarë. U lançua në vitin 2012 dhe është në pronësi dhe operuar nga Pomadorro NV JoyCasino operon nën një licencë master Curacao eGaming të lëshuar për kompaninë mëmë. Ajo ka bashkëpunuar me ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë për të ofruar një koleksion mbresëlënës lojërash që strehojnë të gjitha llojet e lojtarëve. 

JoyCasino ofron bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Lojtarët e rinj gëzojnë një paketë bujare mirëseardhjeje që nis udhëtimin e tyre të lojërave në këtë kazino. Ofertat e tjera përfshijnë promovime të rregullta, turne dhe llotari. Lojtarët mund të bëjnë transaksione në mënyrë efikase duke përdorur mënyra të shumta pagese dhe si fiat ashtu edhe kriptomonedha. Së fundmi, lojtarët janë të lirë të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit 24/7 në rast të ndonjë pyetjeje ose ankese.

Games

JoyCasino është krenar të listojë të gjithë ofruesit e saj të lojërave në fund të faqes së uljes. Ka shumë opsione dhe gjigantët e njohur si NetEnt dhe Microgaming bashkëjetojnë me fillestarët emocionues si Red Tiger dhe Habanero. Në JoyCasino, lojtarët mund të kenë akses në shumë lojëra kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve nga këta ofrues softuerësh.

Video Slots

Në Casino Joy, ju mund të zgjidhni nga lojëra elektronike të ndryshme, nga lojëra të thjeshta retro deri te lojëra elektronike më të ndërlikuara. Këto ofrohen nga disa ofrues softuerësh. Ju do të gjeni një të preferuar personal me lojëra elektronike të shumta për të zgjedhur. Ato përfshijnë

 • Sakura Fortune
 • Perëndimi i egër i egër
 • Hell's Band
 • Vikingët shkojnë Berzerk
 • Kërkimi i Gonzos

Lojëra tavoline

Ekziston një përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave tavoline në JoyCasino. Ato variojnë nga titujt tradicionalë të blackjack-ut tek baccarat dhe ruleta. Këto lojëra kanë kufij të ndryshëm të lojës dhe basteve që strehojnë të gjithë lojtarët. Lojërat e njohura të tryezës përfshijnë:

 • Kuvertë e vetme Blackjack
 • Ruletë Premier
 • Kazino Hold'Em
 • Pai Gow Poker
 • Mini Baccarat

Kazino live

Edhe kur vizitojnë vetëm kazinotë, shumë përdorues duan të luajnë lojërat më realiste që u kujtojnë atyre një përvojë lojërash në jetën reale. Krupieri i vërtetë në JoyCasino online rikrijon atmosferën e një studioje të vërtetë kumari. Kjo do të rrisë ndjenjën e argëtimit dhe do ta bëjë lojën më interesante. Shembujt përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Shtrydhje Baccarat
 • Ruletë VIP
 • Barazim i zakonshëm i Blackjack
 • Kazino Hold'Em

Jackpots

Seksioni i jackpot-it të JoyCasino është vendi ku duhet të jenë ata që duan të fitojnë të mëdha. Lojërat Jackpot ofrojnë një mundësi të jashtëzakonshme për të fituar shuma të mëdha me investime të vogla. Ju gjithashtu duhet të jeni të vetëdijshëm se kjo kazino ka një reputacion yjor dhe shquhet për ndershmërinë e saj. Xhekpotet e njohura përfshijnë:

 • Mega Moolah
 • Ftos ari 2
 • Miliona të mëdha
 • Thesar Nil
 • Netët Arabe
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i ditëlindjesKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (36)
Live Bet on Poker
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
Crazy Time
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
MMA
Monopoly Live
NBA 2K
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
American Express
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Instabet
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardNetellerPaysafe Card
Ripple
Skrill
Tether
Trustly
Visa
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Manati Azerbaixhanas
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (11)
Armenia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Finlanda
Kanadaja
Kazakistani
Kirgistani
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Uzbekistani
SoftwareSoftware (48)