Jackpot City - Withdrawals

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Withdrawals

Ka shumë metoda të tërheqjes së jackpot-it në qytet, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht atë që është më e mira për ju. Këtu është një listë e të gjitha metodave të disponueshme:

 • Portofoli në internet (Yandex Money)
 • Kartë krediti/Mastercard
 • Kartë debiti
 • Transfertë bankare (EFT e menjëhershme)
 • Kontrollo
 • Transfertë bankare (Transferta direkte bankare)
 • Transfertë bankare (çeku)
 • Portofoli në ueb (ecoPayz)
 • Transfertë bankare (eKonto ePlatby)
 • Kartë me parapagesë (Entropay)
 • Transfertë bankare (iDebit – Transfertë bankare në internet)
 • Portofoli në internet (Debiti në Insta)
 • Transfertë bankare (Transferencia Bancaria Local/Lobanet – Rrjeti Bankar Lokal)
 • Transfertë bankare (Moneta.ru)
 • Portofoli në ueb (Neteller)
 • Transfertë bankare (PayPal)
 • Kartë me parapagesë (paspagesë)
 • Portofoli (Portofoli Qiwi)
 • Portofoli në ueb (Skrill)
 • Paratë në ueb (transferta bankare)

Kohët e tërheqjes së qytetit Jackpot

Pasi të fitoni duke luajtur ndonjë lojë, paratë mbahen në llogarinë tuaj të kazinosë dhe varet nga ju nëse dëshironi t'i tërheqni ato para ose t'i lini të qëndrojnë në kazino. Ka disa gjëra që duhet të keni parasysh që mund të ndikojnë në vendimin tuaj.

 • Vonesat e tërheqjes dhe depozitave - Sa herë që bëni një depozitë, fondet transferohen me pak ose aspak vonesë, por nuk është kështu kur bëni tërheqje. Paratë që dëshironi të merrni nga kazinoja duhet të kalojnë nëpër disa kanale në bankën tuaj lokale përpara se të përfundojnë në duart tuaja. Kjo do të thotë se ndoshta do të ketë disa vonesa. E gjitha varet nga metoda që po përdorni për të bërë tërheqjen. Për disa, mund të zgjasë deri në 24 orë dhe për disa, mund të zgjasë deri në 5 ditë pune.
 • A ju duhen vërtet paratë? – Meqenëse mund të duhen deri në 5 ditë, ndonjëherë edhe më shumë për të pasur para, duhet të pyesni veten nëse do të luani sërish së shpejti. Nëse e bëni këtë, atëherë është më mirë t'i mbani paratë në llogarinë tuaj të Kazinosë dhe t'i përdorni ato për të luajtur lojërat tuaja të preferuara. Një tjetër gjë që mund të bëni është të tërhiqni disa nga fitimet tuaja dhe të lini një shumë të qëndrueshme në llogarinë tuaj.
 • Bëni një plan dhe qëndroni në të – Shumë do të tërhiqnin fitimet pothuajse menjëherë, në mënyrë që të shmangin shpenzimin e atyre parave së shpejti. Kjo është e drejtë, por është një sherr për të bërë gjithmonë depozita. Për ta shmangur këtë, duhet të bëni një plan javor ose mujor se sa para dëshironi të shpenzoni në një kazino dhe t'i përmbaheni asaj shume.

Këto janë kohët e pritshme të tërheqjes:

 • Nëse jeni duke përdorur një para të gatshme nga ePortofolin, atëherë mund të zgjasë diku nga 24 deri në 48 orë.
 • Nëse jeni duke përdorur një kartë krediti ose debiti, mund të zgjasë diku nga 2 deri në 6 ditë pune.
 • Nëse jeni duke përdorur transferta bankare, mund të zgjasë diku nga 3 deri në 7 ditë pune.
 • Nëse përdorni çeqe, periudha e pritjes është më e gjata dhe mund të zgjasë diku nga 14 deri në 21 ditë.

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje është shumë e lehtë. Duhet të regjistroheni në llogarinë tuaj dhe të zgjidhni Opsionin Bankar i cili automatikisht do t'ju çojë te opsionet e Depozitës dhe të Tërheqjes. Thjesht ndiqni hapat në ekran. Në rast se keni disa vështirësi, mund të kontaktoni mbështetjen dhe ata do t'ju ndihmojnë gjatë gjithë procesit.

Pagesa maksimale

Në Jackpot City Casino mund të tërhiqni deri në 10,000 $ CA çdo 24 orë. Nëse kërkoni një kufi më të lartë tërheqjeje, i cili është i barabartë me 5 herë ose më shumë se depozitat tuaja të përjetshme, atëherë seancat tuaja të lojës do të rishikohen gjerësisht. Në të njëjtën kohë, do të kufizoheni në një tërheqje maksimale prej 4,000 $ CA në javë. Nëse kërkoni një tërheqje nëpërmjet transfertës bankare dhe shuma është më pak se 500$ CA, atëherë do t'ju duhet të paguani një tarifë shërbimi prej 5$ CA.

Probleme me paratë

Ashtu si në çdo kazino tjetër, ka ankesa për Jackpot City Casino në lidhje me problemet e tërheqjes. Kjo sepse administrata kërkon dokumente mbështetëse dhe vonon procedurën e verifikimit. Të gjitha çështjet janë zgjidhur deri më tani.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)