Jackpot City Rishikimi 2024 - Withdrawals

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Ka shumë metoda të tërheqjes së jackpot-it në qytet, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht atë që është më e mira për ju. Këtu është një listë e të gjitha metodave të disponueshme:

 • Kartë Debiti/Kredi/Mastercard
 • Kartë me parapagesë (Entropay)
 • Transfertë bankare (Transferta direkte bankare)
 • Paratë në ueb (transferta bankare)
 • PayPal
 • Portofoli në ueb (Skrill)
 • Portofoli në ueb (Neteller)
 • Kontrollo
 • Kartë me parapagesë (paspagesë)

Opsionet e transfertave bankare

 • Transfertë bankare (Transferta direkte bankare)
 • Paratë në ueb (transferta bankare)
 • Transfertë bankare (çeku)
 • Transfertë bankare (eKonto ePlatby)
 • Transfertë bankare (Transferencia Bancaria Local/Lobanet – Rrjeti Bankar Lokal)
 • Transfertë bankare (Moneta.ru)
 • Transfertë bankare (iDebit – Transfertë bankare në internet)
 • Transfertë bankare (EFT e menjëhershme)

Kuletat

 • Portofoli në internet (Yandex Money)
 • Portofoli në ueb (ecoPayz)
 • Portofoli në internet (Debiti në Insta)
 • Portofoli në ueb (Neteller)
 • Portofoli (Portofoli Qiwi)
Kohët e tërheqjes së qytetit Jackpot

Kohët e tërheqjes së qytetit Jackpot

Pasi të fitoni duke luajtur ndonjë lojë, paratë mbahen në llogarinë tuaj të kazinosë dhe varet nga ju nëse dëshironi t'i tërheqni ato para ose t'i lini të qëndrojnë në kazino. Ka disa gjëra që duhet të keni parasysh që mund të ndikojnë në vendimin tuaj.

 • Vonesat e tërheqjes dhe depozitave - Sa herë që bëni një depozitë, fondet transferohen me pak ose aspak vonesë, por nuk është kështu kur bëni tërheqje. Paratë që dëshironi të merrni nga kazinoja duhet të kalojnë nëpër disa kanale në bankën tuaj lokale përpara se të përfundojnë në duart tuaja. Kjo do të thotë se ndoshta do të ketë disa vonesa. E gjitha varet nga metoda që po përdorni për të bërë tërheqjen. Për disa, mund të zgjasë deri në 24 orë dhe për disa, mund të zgjasë deri në 5 ditë pune.
 • A ju duhen vërtet paratë? – Meqenëse mund të duhen deri në 5 ditë, ndonjëherë edhe më shumë për të pasur para, duhet të pyesni veten nëse do të luani sërish së shpejti. Nëse e bëni këtë, atëherë është më mirë t'i mbani paratë në llogarinë tuaj të Kazinosë dhe t'i përdorni ato për të luajtur lojërat tuaja të preferuara. Një tjetër gjë që mund të bëni është të tërhiqni disa nga fitimet tuaja dhe të lini një shumë të qëndrueshme në llogarinë tuaj.
 • Bëni një plan dhe qëndroni në të – Shumë do të tërhiqnin fitimet pothuajse menjëherë, në mënyrë që të shmangin shpenzimin e atyre parave së shpejti. Kjo është e drejtë, por është një sherr për të bërë gjithmonë depozita. Për ta shmangur këtë, duhet të bëni një plan javor ose mujor se sa para dëshironi të shpenzoni në një kazino dhe t'i përmbaheni asaj shume.

Këto janë kohët e pritshme të tërheqjes:

 • Nëse jeni duke përdorur një para të gatshme nga ePortofolin, atëherë mund të zgjasë diku nga 24 deri në 48 orë.
 • Nëse jeni duke përdorur një kartë krediti ose debiti, mund të zgjasë diku nga 2 deri në 6 ditë pune.
 • Nëse jeni duke përdorur transferta bankare, mund të zgjasë diku nga 3 deri në 7 ditë pune.
 • Nëse përdorni çeqe, periudha e pritjes është më e gjata dhe mund të zgjasë diku nga 14 deri në 21 ditë.
Si të bëni një tërheqje?

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje është shumë e lehtë. Duhet të regjistroheni në llogarinë tuaj dhe të zgjidhni Opsionin Bankar i cili automatikisht do t'ju çojë te opsionet e Depozitës dhe të Tërheqjes. Thjesht ndiqni hapat në ekran. Në rast se keni disa vështirësi, mund të kontaktoni mbështetjen dhe ata do t'ju ndihmojnë gjatë gjithë procesit.

Pagesa maksimale

Pagesa maksimale

Në Jackpot City Casino mund të tërhiqni deri në 10,000 $ CA çdo 24 orë. Nëse kërkoni një kufi më të lartë tërheqjeje, i cili është i barabartë me 5 herë ose më shumë se depozitat tuaja të përjetshme, atëherë seancat tuaja të lojës do të rishikohen gjerësisht. Në të njëjtën kohë, do të kufizoheni në një tërheqje maksimale prej 4,000 $ CA në javë. Nëse kërkoni një tërheqje nëpërmjet transfertës bankare dhe shuma është më pak se 500$ CA, atëherë do t'ju duhet të paguani një tarifë shërbimi prej 5$ CA.

Probleme me paratë

Probleme me paratë

Ashtu si në çdo kazino tjetër, ka ankesa për Jackpot City Casino në lidhje me problemet e tërheqjes. Kjo sepse administrata kërkon dokumente mbështetëse dhe vonon procedurën e verifikimit. Të gjitha çështjet janë zgjidhur deri më tani.